Гадене

  • 1 678
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 518
Аз изобщо не съм имала гадене и не съм повръщала, но една позната си повръщаше и в петия месец още. То си е до организъм. Питай твоя док дали е нормално, но не мисля, че е повод за притеснение. Лека бременност! Peace

# 16
  • Мнения: 179
Аз имаx постоянно гадене до 4 месец включително след това беше ок до 9 месец се върна гаденето .Според мен организмът ти е по чувствителен ,всичко ще мине ок и споко .Лека бременност и здраво и красиво бебче Peace

# 17
  • Мнения: 35
Имах гадене от втория до петия месец, сутрин след-обяд...вечер, не се притеснявай. Лека бременност Peace

# 18
  • Мнения: 4 335
Имах гадене по4ити през цялата си бременност. Tired

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз нямам гадене и слава богу, но майка ми  ooooh! с мен ме е раждала и е връщала .Повръщането може да е до 3-4 месец , а след това да изчезне, а може и в 4ти да се появи за кратко и да спре , но може и да си остане до края.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 932
Гадеше ми се през цялата бременност (и двата пъти).

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ще отмине Wink
Леко бременеене Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 5 079
С първата бременност ми се гадеше вечер Shocked, след като се върнех от работа. Отмина точно като влязох в 4 - тия чесец.
Сега имам пак ужасно гадене, нон стоп, едва издържам...
Съчувствам на всички с неразположения, дано отминат скоро тези мъки...  Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
С първата бременност ми се гадеше вечер Shocked, след като се върнех от работа. Отмина точно като влязох в 4 - тия чесец.
Сега имам пак ужасно гадене, нон стоп, едва издържам...
Съчувствам на всички с неразположения, дано отминат скоро тези мъки...  Tired

# 24
  • Мнения: 62
Гадеше ми се през цялата бременност (и двата пъти).
Това все едно аз съм го писала!

# 25
  • Мнения: 1 674
С първата си бременност нямах никакви неразположения.С втората-имах гадене между 3-ия и 5-ия месец.Нищо не съм пила. Отшумя от самосебе си.

# 26
  • Мнения: 1 512
Първитя два месеца бяха супер, но 3 и 4 месец бяха ад.Сутрин не можех да си измия зъбите,не можех да пътувам с колата,но отминава.Ще отмине и при тебе.Лека бременност и здраво бебче. Peace

# 27
  • Мнения: 112
Имах гадене до 5,5 месец, а от началото на 6-тия ме хванаха киселините... ooooh!

Не се притеснявай, нормално е. Някои казват, че като повръщаш ще имаш дете с голяма коса.

Дали е от повръщането, от киселините или си е просто ген, но детето ми се роди с 6 см гъста коса Peace, от която вече половин година не  е  паднал и косъм!!! bowuu (да ти кажа, това ми е и наградата за повръщането, което само през нощта беше 8-9 пъти ooooh!  ooooh!  ooooh!)

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 10:48 от LeAn

# 28
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Разбира се че е нормално.Аз лично имах гадене от края на 1-я месец до към средата на 4-я.Една братовчедка обаче получи гадене след 5-я и така си изкара до края.Слава богу  Praynig киселините ми се разминаха.Хапвай по леки храни и мисли позитивно Peace Лека бременност.

# 29
  • Мнения: 112
да,сега се сетих, че сутрин като се събуждах, но преди още да съм се размърдала-хапвах 1-2 сухара на гладно. Мен само това ми помагаше. Пробвала съм какво ли не, но само това ми вършеше някаква работа.

А ако и киселини ти се появят след време-пиши на ЛС.
Като лежах вече да раждам, една бременна ме научи, макар и късно (родих след няколко дни) успях да изпитам метода и да кажа, че е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт