Русенска есен

  • 19 204
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 523
Честит рожден ден на Иван ! bdbaloni

# 271
  • Мнения: 199
доколкото знам, всеки може да се развява по бяла манта в родилното, стига да има кой да го вкара. с това теорията им за забрана на странични хора за влизат , за да не носят болести, издиша...

Абсолютно си права! Особено ако си жена и кажеш, че отиваш на преглед при някой доктор, влизаш без проблеми...

Честит рожден ден на Иван, на патеричка. Дано е получил най-желаните подаръци!

Между другото и аз исках да попитам вие водихте ли си бебета /новородените/ на ортопед? И при кого?

# 272
  • Мнения: 1 168
А бе ние ходихме на преглед при ортопед /и си платихме, че не ми се занимаваше с педи да ми обяснява как няма нужда/, препоръчаха ми доктора, но изобщо не се сещам как се казваше /заплес Embarassed/ Частния му кабинет е в блока зад полицията на кръговото, заедно с жена му, която е очен лекар. Друго не помня newsm78 беше преди цели 5 месеца Joy

# 273
  • Мнения: 14 133
За д-р Чобанов се чуват страхотно добри неща.  newsm78

# 274
  • Мнения: 343
За д-р Чобанов се чуват страхотно добри неща.  newsm78

И аз съм доволна от него, внимателен. Прегледът му обаче се състоя в Хирургичният блок в Ортопедичното отделение, но това беше преди 5 год. Сега не знам.

# 275
  • Мнения: 123
За д-р Чобанов се чуват страхотно добри неща.  newsm78
Подкрепям chibi с две ръце Peace
На 17-ти ни оперира , има страхотно отношение към децата , само не съм сигурна дали се води ортопед ,хирург или хирург-ортопед newsm78 , ама върши работа Peace
Преди обяд е в хирургичния блок на ОРБ-то /мисля че така се казва болницата до парка/ , а от 13.30 е в кабинета си в онкото

irina_vas да не сте ходили при Севдалин Ангелов, ние първо при него ходихме, но понеше тр да ни оперират си избрахме Чобанов, но Ангелов също  е мн внимателен и обяснява спокойно  всичко , което те интересува  bouquet

# 276
  • Мнения: 1 168
А бе, може и той да е бил, ама наистина не мога да си спомня newsm78! Е, спомням си, как му оповръщахме чаршафа Laughing!

# 277
  • Мнения: 14 133
А бе, може и той да е бил, ама наистина не мога да си спомня newsm78! Е, спомням си, как му оповръщахме чаршафа Laughing!
Нормални бебешки работи.  Wink
krio, как е кукличката ти?

# 278
  • Мнения: 123
А бе, може и той да е бил, ама наистина не мога да си спомня newsm78! Е, спомням си, как му оповръщахме чаршафа Laughing!
Нормални бебешки работи.  Wink
krio, как е кукличката ти?
Добре е , вчера и махнаха конците , сега имаме лепенка да мине раничката и я мажем с вълшебното кремче Party
Иначе си движи нормално пръстчето /ама като забрави , че имаше болка там/ и наваксва с щуротиите Peace

# 279
  • Мнения: 14 133
Добре е , вчера и махнаха конците , сега имаме лепенка да мине раничката и я мажем с вълшебното кремче Party
Иначе си движи нормално пръстчето /ама като забрави , че имаше болка там/ и наваксва с щуротиите Peace
Радвам се.  Heart Eyes Ами да, има много щуротии да наваксва.  hahaha

# 280
  • Мнения: 395
Мацки имам един въпрос.....някои да знае от къде мога да намеря светло/небесно синя вратовръзка? Нещо никъде не можем да намерим, а спешно ми трябва.....мерси

# 281
  • Мнения: 4 406
най- лесно е да си я ушиете.
нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=335052.msg8776539#msg8776539

Общи условия

Активация на акаунт