Булсатком и наградата им от турнето на "Комиците"

  • 4 289
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Ооо никак не е задължително да ходиш на концерт, за да участваш в томбола - рекламки за участие в тези 'награди' има по много сайтове - дир.бг, бтв.бг и т.н., както и с поп-фолк турне на Пайнер. Просто масово навсякде е залято. В тази, която попълних оборудванията бяха само 150 Laughing Сега са увеличили бройката, колко са 'щедри'  ooooh!

# 16
  • Мнения: X
Да, и както се вижда, доста преди 5.09.2008 са започнали с тегленето на наградите.

# 17
  • Мнения: 50
Да си призная без бой , днес и на милото се обадиха с така " приемливата " оферта НО ние за пореден път им отказахме .  Sad но аз искам от другите награди , а не такава която си плащаш .

# 18
  • Мнения: X
Да си призная без бой , днес и на милото се обадиха с така " приемливата " оферта НО ние за пореден път им отказахме .  Sad но аз искам от другите награди , а не такава която си плащаш .
Започвам да се съмнявам, че изобщо ще бъдат раздадени други награди. Whistling

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
О, и ние сме от печелившите.  Laughing И аз и съпруга ми "спечелихме" по едно оборудване. Обадиха му се още втората половина на август. А на мен ми се обадиха предпоследния ден от месеца. Ние обаче се възползвахме от предложението, защото без друго мъжът ми искаше да се прикачим към цифрова телевизия.
Предполагам, че просто са решили да завземат пазара и да издухат АйТиВи партнер.

# 20
  • Мнения: 483
hahaha  Булсатком решили да зарибяват нови клиенти ... но по много тъп начин.

Интересно ми е дали някой им се е вързал  Rolling Eyes Аз, дори и да съм искала да стана техен абонат, ако ми бяха спретнали подобна "наградка" със сигурност щях да се замисля, дали наистина да ги избера.

# 21
  • Мнения: 3 621
hahaha  Булсатком решили да зарибяват нови клиенти ... но по много тъп начин.
Аз вече имам чувството, че всеки който е отишъл на комиците е "спечелил" такава награда. На свекърва ми и звънят от два дена, всеки ден, а на братовчед ми му звънят от миналата седмица, веднъж им казал, че вече е техен абонат и няма нужда, ама те продължават ...

# 22
  • Мнения: 483
з вече имам чувството, че всеки който е отишъл на комиците е "спечелил" такава награда. На свекърва ми и звънят от два дена, всеки ден, а на братовчед ми му звънят от миналата седмица, веднъж им казал, че вече е техен абонат и няма нужда, ама те продължават ... [/color]
Shocked Е, това вече е прекалено, така да досаждат на хората.
Това ми се струва, че е един вид злоупотреба с предоставени лични данни (тел. номер примерно)  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 203
Нас кумовете ни записаха за това чудо, не знам къде и как е станало, само ни съобщиха, ако ни се обадят - да не се учудваме. Щях да умра от смях, като разбрахме, че печелим и 4мата - на всички ни се обадиха.

# 24
  • Мнения: 50
Вече с едно на ум да попълваш тези талон с том була , че не се знае как и по какъв начин ще ти се използват личните данни - демек тел. GSM

# 25
  • Мнения: 1 447
И аз съм от печелившите.Когато първият път ми се обадиха казаха,че всичко ми е безплатно.Аз отказах,защото сме на кабелна.След седмица отново ми се обадиха,казаха,че печеля,но трябва да заплатя сумата от 15 лв.Много ми е интересно първият път без пари,втория срещу заплащане. newsm78 А уж се води награда.

# 26
  • Мнения: X
И аз съм от печелившите.Когато първият път ми се обадиха казаха,че всичко ми е безплатно.Аз отказах,защото сме на кабелна.След седмица отново ми се обадиха,казаха,че печеля,но трябва да заплатя сумата от 15 лв.Много ми е интересно първият път без пари,втория срещу заплащане. newsm78 А уж се води награда.
Хахах, представам си на третото обаждане какво ли ще предложат. Joy

# 27
  • Мнения: X
Е не, наистина са много досадни.
Преди малко пак ми звъняха да ме питат и  им казах ,че в момента не желая да се абонирам. Сега пък питат дали някой не желае да се възползва вместо мен. Явно няма да ме оставят намира. Пак щели да се обадят.
Момичета, ако някой желае да се възползва от безплатното оборудване, моля да ми пише в темата. Предполагам,че човек ако много желае да си има сателитна чрез Булсатком, оборудването ще му дойде добре, знам ли и аз....
Но за да са толкова настоятелни се чудя, толкова ли нямат клиенти. Уффф....

# 28
  • Мнения: 1 447
И аз съм от печелившите.Когато първият път ми се обадиха казаха,че всичко ми е безплатно.Аз отказах,защото сме на кабелна.След седмица отново ми се обадиха,казаха,че печеля,но трябва да заплатя сумата от 15 лв.Много ми е интересно първият път без пари,втория срещу заплащане. newsm78 А уж се води награда.
Хахах, представам си на третото обаждане какво ли ще предложат. Joy
Смятай,че ако има такова веднага ще го споделя. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 447
Да ти кажа най-вероятно нямат клиенти и искат да зарибят пазара,но така като гледам май е без успех.
Колкото познати питах,дали искат да се възползват от наградата ми всички категорично ми отказаха.

Общи условия

Активация на акаунт