Да надникнем в дома на ..... Анита Мейзер

  • 12 243
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 95
Супер модерно и супер студено.

# 61
  • Мнения: 6 039
ксения, май не четеш достатъчно, не съм писала че мебелите са бг, а китайски

при мен никога не е идвал клиент с кичозни желания, защото стига до мен или с препоръки или според моето портфолио. Друг е въпроса, че аз също си подбирам клиентите, не работя на всяка цена с всеки, така че проблеми засега нямам. но това не е предмет на тази тема

виждала съм няколко доста добри домове на съфорумки, класи над този, дори не е редно да ги сравнявам
за жалост не помня никове и не мога да дам примери/ Да. намирам повечето от публикуваните снимки във форума на спални, дневни, детски и кухни за абсурдни, но жените си ги пускат за да се похвалят, а не да ги обсъждат след дъжд качулка....

# 62
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Какво значение има ,че мебелите са китайски?
Адидас има заводи в Турция, Найки в Китай, Др. Мартенс във Виетнам.

# 63
  • Мнения: 6 039
Какво значение има ,че мебелите са китайски?
Адидас има заводи в Турция, Найки в Китай, Др. Мартенс във Виетнам.

разбира се, че има значение, щото не всички маратонки в китай са /nike и не виджам  масите да са Миноти. примерно....
едно е световен гигант да произвежда в китай, друго е китаец да произвежда за еди кой си търговец във варна.
или искаш да ми кажеш, че стоките на найк и стоките на ранърс или булдозер са на едно ниво, само защото всички са произведени в китай ли?

# 64
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Искам да кажа че в Китай се произвеждат доста качествени неща и нещата доста са се променили от последните 10г.
Друг пример давам. Искам да сменя дивана и в последните месеци се лутам по магазините да намеря нещо, което би ми харесало, цена, качество, дизайн и т.н.
Попаднах на страхотен диван с маса, полско производство, цената е с 300 евро, по-ниска, но е в резида. Жалко, не пасва ми като цвят.

# 65
  • Мнения: 4 380
Не мога да коментирам качеството на мебелите- не съм имала работа с подобни. Но като дизайн, съответстват на концепцията. А Китай за мен не е символ на боклукчива стока, дори точно обратното. Дизайна на дома е ексцентричен със смелата идея за ретро, въпреки че на мой вкус можеше и да е доза по-артистичен.
Мога да ти завидя за липсата на клиенти с вкус към кич или безумни изисквания. Мислех, че е "мисия невъзможна".

# 66
  • Мнения: 247
Ще дам малко по-различен отговор и не толкова отговор, а въпрос към автора на темата. Въпросната собственичка на жилището знае ли, че  домът и е обект на разглеждане? Ако авторката е искрена в писаниците си, че  е с цел проучване,какво се харесва и какво не - възможно ли е така повърхностно да твърди, че е само заради едното проучване?Не съм дизайнер, но обичам красотата. Но не мнимата, а истинската. Всяко истинско нещо има цена. Тук като едни деца трябва да гледаме шарени картинки  - предимно в цветове типични за детска стая. Добре ,нищо лошо в това. Ами щом ще е проучване, дай инфо - мебелите от какъв материал са изработени. Стъпка по стъпка ни светни, та да разберем кое от какво е. Каква стойност ще имат тези мебели  да речем след 10 години, в което се съмнявам. За ширпотреб много пари е дала да си обзаведе къщата въпросната дама. Може би с някакво по- стойностно инфо, задълбочено и обективно щяхме да схванем за каква "красота" и какви "скъпи" мебели от Китай говориш. Ако аз трябва да обзавеждам дом на такъв повърхностен дизайнер не бих дала и 1 лев. Съжалявам за директността, но не ни подценявай чак толкова само с едничката цел да правиш реклама. И тя струва пари и се влага тънка нишка. В което е и цялото удоволствие -да продадеш импулса. Дай инфо в детайли, щом си започнала!

# 67
  • Мнения: 183
Надникнах и не ми хареса. Нямам идея какво е обзавеждането българско, китайско или никарагуанско Wink, просто като стил не ми допада. Нито като цветове. Не ми е уютно. Думата "Дом" я свързвам със съвсем различна визия в моето съзнание.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Ксения, къде я видя тази заигравка с 60-те?! newsm78

Не коментирах подробно, няма и да го направя, но в тази "сврачешка" обстановка няма никаква заигравка. Предполагам, че жената си е харесала някога подобни интериори и сега се копира нещо отпреди петнайсетина години.
Впрочем на мен така и не ми се отвориха линковете и не я знам коя е. Не ме и интересува.

Интересно ми е обаче да ви чета оценките. Wink

# 69
  • Мнения: 308
   Не ми хареса белия полюлей. Не ми хареса и спалнята. Не ми хареса и стола под формата на обувка с висок ток.

# 70
  • Мнения: 678
Два пъти се връщах да разглеждам за да харесам поне 1 детайл - ами НЕ нищо не ми хареса. Rolling Eyes
Бих казала направено без вкус и стил.
Кухнята дори е грозна . Още като видях какъв куп материал има върху микровълновата нареден ми става ясно що за домакиня вилнее в нея.
А кафемашината като съзрах колко е '' скъпа '' ми стана ясно и мебелите колко са евтини .
Друго щях да мисля ако бях видяла някоя jura на плота , а и съвсем различни щяха да са тогава и мебелите може би.
Това жилище е наблъскано и неудобно .
Имам чувството , че фотографа и дизайнера са един същ човек . Stop

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Този дом ми изглежда тесничък, няма пространство.

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Много малко неща ми харесаха в показания интериор. Много претрупано( а може би се дължи на кофти снимките).

# 73
  • Мнения: 5 710

Няма токова смях просто. tooth Егати мутренския, безвкусен и кичозен интериор.

# 74
  • Мнения: 461
 Joy

Ми между бат Бойко и Ицо Ламята ...  няма голям избор момичето Mr. Green

Нямате ли снимки от жилището на някой друг по-вип съсед? Laughing



Общи условия

Активация на акаунт