МОЯТА ИСТИНА-Разкажете историята си тук

  • 3 873
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Катерина5, гледай си живота и не се занимавай с лоши хора. Дететето си е твой ангажимент, кой каквото иска да си говори. В такива случаи казвам, че пилците се броят на есен. Тая зълва сестра никога няма да ти стане. Като те нерви я одрежи веднъж за винаги и си пази нервите и спокойствието.

# 31
  • Мнения: 537
Ей, Катерина, само като те чета и се набирам.  #Cussing out Как ще ми комплексира детето бе? Откъде накъде ще го пита такива въпроси? Направо я рязвам като кисела краставица. Изобщо не й цепи басма, ами я сложи на мястото й. Спомням си как мъжът ми ме обиди нещо пред детето и свекървата, с която живеем почна да говори на малката: "Кажи, бабо, тати глупак"  ooooh! #Crazy Е само се обърнахме с баща й  и двамата казахме й две приказки и повече не се меси. Вярно, че не е прав да говори пред малката така, но това са си наши работи, на нашето семейство, не мисля че има право да се меси още повече да кара детето да обижда баща си.  ooooh!

# 32
  • Мнения: 157
Боянче, където и да те прочета все много умни неща пишеш.

# 33
Браво за темата  Hug На мен много ми хареса и скоро възнамерявам да ви споделя моята история,но все още очаквам пълното и развитие...
p.s. Хубаво е ,че някой се е сетил да измисли такова обединение   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт