Photoshop United

  • 42 739
  • 510
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 87
natalyna, прекрасна рамка. Използвала си страхотни цветове.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 743
Радостче, браво! А аз не разбрах ти в коя програма я направи онази къща - станала бе много добре  Hug

Матубиана, интересни букви - а какво означава ника ти?  Hug

Криси - чудна е!Как изряза косата - я разкажи сега  Hug

Наталина, уникално ме кефи рамката ти   bouquet Heart Eyes

А от мен нещо съвсем различно, с желание да има послание  Laughing Crazy

                                                      *Еманципация*


                           

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 12:15 от Дамаянти

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Момичета, благодаря ви от сърце на всички за пожеланията!  bouquet
Нямаше ни цяла вечност, поне на мен така ми се стори тази една седмица без вас.  Hug

# 63
  • Мнения: 1 516
Наталина, разкошна рамка !

Дам, Еманципацията ти е много въздействаща! Тъжна!
Къщата моята кума я  проектира. Тя е архитект, после я вдига в 3D studio, а аз я облицовах във Фотошоп, защото нито една от двете не знае как да го направи направо в студиото, а Ани ме посъветва да бягатм във макската тема, да го уча тоя Макс, дето хич не ми е по сърце  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 818
Дам, интересно е! Simple Smile Според мен, жълтурчето не стои добре, въпреки че посланието е много точно... или пък розовите пръски по стената да са по-червени или жълтурчето да е леко-обезцветено... Но това е мое мнение  Peace А ника ми Мактуб е арабска дума значеща нещо от сорта на "каквото е писано да става ще стане"... Мактубиана е просто по-женски вариант, но май има и такава дума, която не знам какво точно значи...
Радостче, мен пък много ме влече 3Д Макс  Mr. Green Но нямам ресурс за него на лаптопа...
Наталина, много е хубава рамката! Направо като истинска е!  Grinning
Крис70, другите са ти казали за сенките... Много добре си изрязала детето! Браво!!!  Grinning

Последна редакция: нд, 07 сеп 2008, 15:08 от Maktub

# 65
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Почерпете се!
Днес Ивайло става на 5 годинки!
  bigdance2  ura

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Да ти е живо и здраво момчето, да бъде много щастлив и обичан в което не се и съмнявам!
Честит рожден ден, Ивчо!!!  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 7 242
MiRa_55, честито ти рожденниче! Да ти е живо и здраво, много усмихнато и относително послушно!



Дам, много е идейна и хубава, но ми се струва, че ако дадеш по-голяма сянка на мрежата, там където е стената, ще е по-реалистично.

# 68
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Честит рожден ден на Ивчо, Мили!  bouquet Да расте здраво и хубаво момче, много да ви слуша и да ви носи хиляди поводи за радост и гордост!

# 69
  • Мнения: 2 616
Нати, уместна забележка, ще го променя надписа  Hug А рамката ти е невероятна, много ми харесва  Heart Eyes
Мактуб Heart Eyes
Миленкова, да ти е жив и здрав рожденика!!!! Голяяяяяяяяяяяяяяяям да порасне  Heart Eyes

Ето ви една среднощна шарения Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 2 161
Мира : Да ти е жив и здрав рожденика ! bouquet

Аз продължавам с моите HDR опити , луднах направо  Crazy

                                             

# 71
  • Мнения: 2 818
Mira, жив и здрав и не твърде послушен да ти е рожденника!  Grinning



Момичета, идва КоледаMr. Green Върти ми се идея за календари, които да се продават благотворително ... Какво мислите по въпроса?

# 72
  • Мнения: 139
Благодаря ви момичета безкрайно за милите думи - направо ме окрилявате!!! Hug Опитах да сложа сенки,ама не знам дали е добре така или трябва да са по-големи  newsm78
Лекси аз не че разбирам много ,ама кита ти хич не ми ''дотежа'' цяло удоволствие е  Hug
нати намалих надписа - така по-добре ли е  newsm78 а твоята рамка е страхотна - как се сещате за такива интересни неща бе хора   bouquet
а на Дам за ''Еманципацията''  newsm51
за изрязването,Дам, мъчих с всички инструменти и понеже беше на цветен фон голям зор  #Cussing out и понеже неволята учи взех,че намерих един урок  в  PHOTOSHOP - BG ,който е даден в началото на темата ама той е доста труден ,та този  http://www.photoshop-bg.com/forum/index.php?showtopic=12866&st=0#entry103665  е от коментарите след урока - те обаче са за едноцветен фон -  аз се изхитрих и снимах малката на бяла кърпа - голяма е позьорка,нали  Joy



мирка да ти еживо и здраво момчето и много да те радва !!! (между другото и аз съм Миленкова по мъж - да не сме рода ,че тя тая фамилия е доста рядко срещана )
Maktub аз не съм се научила на елементарните неща , а ти направо ме закрастяш да търся как се правят тези... Joy

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 11:35 от kris70

# 73
  • София
  • Мнения: 7 242
Крис, чакаме още рамки  Hug Не слагай черни сенки, освен когато се касае за дребни елементи, разположени непосредствено до повърхността. Като слагаш сенките, кликни върху черното квадратче за избор на цвят, а после с пипетката вземи от фона, върху който ти пада сянката. След това отиди към сивичко, така че съвсем леко да е загатнат цвета на "отразяващата повърхност". Ако елементът е по-далеч, можеш да разсееш сянката с дистънц и изобщо експериментирай с различните опции. Аз може би бих сложила сянката под момиченцето, въпреки че по начина, по който е осветено твоят начин май е по-правилен. А малката наистина е голяма позьорка. Моята трудно ще я излъжа за такава поза Grinning
Maktub, доколкото си спомням, за тази Коледа и Великден /а май и за предишните/ със съдействието на ДБМ се организираха конкурси за картички, а после най-добрите се отпечатаха и продадоха на благотворителните базари на движението. Предполагам, че и за тази Коледа ще се организира нещо подобно. Но нека Дам да разясни. А не е ли раничко да мислим за Коледа. Аз още си чакам есента Joy

# 74
  • Мнения: 354
Ето и моят първи кит, всичко е рисувано от мен. Разрешавам да се посмеете.
Приемам съвети и критики всякакви.

Още нямам блог за това ще пусна тук адресите за сваляне В СЛЕДВАЩ ПОСТ, ЧЕ БЯХ НАПРАВИЛА ДОСТА ГРЕШКИ ПРИ ЗАПИСВАНЕТО ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНЯВАМ.
Ето и зумнат как изглежда

http://necifer.multiply.com/photos/hi-res/13/89?xurl=http%3A%2F% … 2Falbum%2F13%2389

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 10:14 от neci

Общи условия

Активация на акаунт