Треска за училище

  • 3 705
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 195
И аз утре ще дойда задължително да донеса някои нещица Peace
да вземеш и малкия сладур да го видим Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 662
И аз утре ще дойда задължително да донеса някои нещица Peace
да вземеш и малкия сладур да го видим Heart Eyes
Че аз кога съм била без него Mr. Greenи то помага милото реди книги тука с мене Hug

# 47
  • Мнения: 1 134
Надявам се на хубаво време и добри резултати!
До утре! Hug

# 48
  • Мнения: 4 195
До утре
и предварително едно голямо Благодаря на хората, които ще дойдат......  bouquet

# 49
  • sofia
  • Мнения: 7 477
До утре
и предварително едно голямо Благодаря на хората, които ще дойдат......  bouquet

да,хайде до утре Hug

някой питаше за пари EmbarassedПредпо4итаме с материалите да помагаме директно.Практиката показва,4е е най-лесно така за вси4ки Peace

банда,да си вземете за всеки слу4ай по-един 4адър,4е нямам вяра на времето Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 804
Имам проблем.
Оказва се, че утре трябва да "съдействам" на майсторите, а те няма да свършат преди обед. Приготвила съм нещата, има ли друг шанс да ги дам? Ако може и за мен адрес където да ги пратя.
Адски ме е срам Embarassed

# 51
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам проблем.
Оказва се, че утре трябва да "съдействам" на майсторите, а те няма да свършат преди обед. Приготвила съм нещата, има ли друг шанс да ги дам? Ако може и за мен адрес където да ги пратя.
Адски ме е срам Embarassed

утре ми звънни към 9.00 на 0888 849803  да се разберем PeaceЩе мина да ги взема на път за парка.Нали си на ул.Хемус?

# 52
  • Мнения: 804
Успех!  bouquet  bouquet
Макар и времето да не е много хубаво,
вярвам, че резултатите ще са повече от добри.

Специални благодарности на  Lavender   Hug

# 53
  • Мнения: 2 355
  Току-що се връщаме от Трън. Децата са добре и много се зарадваха на нещата. От Доганово дойдоха с бус в края на акцията и взеха нещата за техните деца. Събрахме и доста книги и ДВД-та за офф роуд-акцията. 
  Равносметката засега е следната:
тетрадки - 206 бр.
компл. моливи - 63 бр.
химикалки - 86 бр.
линии - 30 бр. + 5 комплекта за училище
гуми - 20 бр.
гланцови блокчета - 3 бр.
комплект помагала за смятане - 1 бр.
скицник - 10 бр.
бои - 15 бр.
компл. флумастери - 18 бр.
несесери - 11 бр.
пастели - 5 бр.
книжки за оцветяване - 10 бр.
блокчета за рисуване - - 21 бр.
лепило - 7 бр.
раници - 7 бр.
атлас - 1 бр.
  учебници, сп. Мики Маус, сп. Бърборино. 
   Има още няколко неописани плика, тъй като списъкът за тях ще бъде у мен в понеделник. 
  Благодаря от сърце на всички, които се включиха в акцията  bouquet както и на медиите, които си направиха труда да ни отразят  bouquet

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 smile3501
Кои медии отразиха инициативата?

# 55
  • Мнения: 2 013
А събраното за колко време ще стигне на децата в Доганово и Трън? Колко са децата всъщност и в какви класове? Може би трябваше да питам предварително...

# 56
  • Мнения: 804
Благодаря за усилията на всички добри, топли хора от ДБМ. Добре е, че ви има мили дами!  Hug

Аз съм болджийка и събраното май малко ми се вижда (дори ако другият списък е двойно по-голям).
Чудя се как от един двумилионен град се е събрал този скромен набор от нужни за децата неща.
Май нещо в сърцата ни куца!

# 57
  • sofia
  • Мнения: 7 477
smile3501
Кои медии отразиха инициативата?

БТВ и ТВ Европа Peace

# 58
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Благодаря за усилията на всички добри, топли хора от ДБМ. Добре е, че ви има мили дами!  Hug

Аз съм болджийка и събраното май малко ми се вижда (дори ако другият списък е двойно по-голям).
Чудя се как от един двумилионен град се е събрал този скромен набор от нужни за децата неща.
Май нещо в сърцата ни куца!

малко е ,да Rolling EyesНо пък раз4итаме на бъдещата подкрепа и заинтересованост на хората.А това става винаги след акция Peace
КОлкото-толкова ,нямаме големи о4аквания и никога не сме имали.Важното е дори и малко да правим нещо,със и без подкрепа нещата винаги стават Peace

Благодарим на вси4ки за желанието и подкрепата  bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • Мнения: 2 013
А ще ви затрудни ли да пуснете тук списък с нещата, които са нужни още. Примерно директорът на дома в Доганово да каже какво не достига - несесери, раници, боички, за момичета, момчета, в кой клас... Така по-лесно може да се ориентират хората и да купуват целенасочено.

Общи условия

Активация на акаунт