Отговори
# 60
  • Мнения: 3 423
valerie, не изнасям факти от личният си живот, с които се чудя как да се "похваля", а задавам въпроси, които се породиха от личните ми наблюдения върху една особена ситуация и категоричното отричане на изневярата, както и твърде рискованото твърдение: "На мен това няма да ми се случи никога!".

Това са твърде заети с друго хора. Примерно.
Тъкмо родили, нямат време да се обърнат, та
камо ли да се заглеждат по чужди задници.
Или мъже, които явно се притесняват от размер,
твърдост, портмоне или са просто смотани, та не
се решават да прекрачат собствените си граници.
Ако човек е със свободна глава, със свободна воля,
със свободна фантазия и самочувствие, напълно си
е в реда на нещата да оценява и други обекти и да
има желания, но и да ги осъществява, а не само да
се фиксира върху моментната му даденост или да се
крие в нея като на спасителна лодка за собствените
си неосъщественост, страхове, притеснения, болка.

# 61
  • Мнения: 1 072

Ако човек е със свободна глава, със свободна воля,
със свободна фантазия и самочувствие, напълно си
е в реда на нещата ................

............ да реши да прекара целият си живот с един човек и това да го изпълни, ощастливи и обезсмърти. Как пък не разбрахте, че можете да правите к'вото си искате?!

Въпросът- заглавие на темата предполага повече самоописание, а не определяне на чуждите решения.

Искам подробности - брой, имена, сантиметри..... стига с тази теория. Искам факти от практиката.

# 62
  • Мнения: 2 070
Аз направо съм задръстена.От 17 години съм с един мъж.Може да не го обичам първично, както в началото,но пък не искам да изпитам тези си чувства с друг мъж.Относно мястото за двама в сърцето,живеещи в хармония и щастие,абсурд.Не може да си раздвоен,и да си щастлив.Направо си е диагноза

# 63
  • Мнения: 3 423
Ако човек е със свободна глава, със свободна воля,
със свободна фантазия и самочувствие, напълно си
е в реда на нещата ................
............ да реши да прекара целият си живот с един човек и това да го изпълни, ощастливи и обезсмърти.

Да! Ако това го задоволява, е чудесно,
просто не трябва да рита срещу себе си.
Важното е да се чувства щастлив и пълен.
Всичко е възможно. Някои се фиксират в Бог.

# 64
  • Мнения: 1 072
Вярвам, че има и такива хора, вярвам, че може и аз да се чувствам така някой ден. Редно е да се признае разнообразието и абсолютното право на всеки да реши сам. Както и това му решение да бъде уважено от останалите. Не всеки неизневеряващ / нарочно не ползвам моногамен, щото по определение, технически аз съм девствена/ го прави по принуда от външни или догматични подбуди.

# 65
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз направо съм задръстена.От 17 години съм с един мъж.Може да не го обичам първично, както в началото,но пък не искам да изпитам тези си чувства с друг мъж.Относно мястото за двама в сърцето,живеещи в хармония и щастие,абсурд.Не може да си раздвоен,и да си щастлив.Направо си е диагноза

Място за двама в сърцето има, както казах и по-горе, но никога не съм твърдяла че съжителстват в хармония  Laughing Просто е различно изживяване, силна емоция, стаено напрежение... но е хубаво  Crazy

Обаче цял живот да се кара така не е възможно, много изцежда  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 166
Нищо против моногамията! Която за мен съществува като обстоятелство, т.е. с временен характер. Ако умра след малко, ще ме водят моногамна. Ако умра след 40 години ... не е толкова сигурно. Иначе бленувам по мечтата да срещам всичко, което искам, в границите точно на един мъж. Идеално и романтично.... не и реалистично.

# 67
  • Мнения: 1 629
Аз направо съм задръстена.От 17 години съм с един мъж.Може да не го обичам първично, както в началото,но пък не искам да изпитам тези си чувства с друг мъж.Относно мястото за двама в сърцето,живеещи в хармония и щастие,абсурд.Не може да си раздвоен,и да си щастлив.Направо си е диагноза

Напълно съм съгласна с теб! По логиката на лиска и аз съм смотана и без самочувствие щото не ч*кам всичко що ходи по улицата! Sunglasses

# 68
  • Мнения: 166
Напълно съм съгласна с теб! По логиката на лиска и аз съм смотана и без самочувствие щото не ч*кам всичко що ходи по улицата! Sunglasses

Хайде почнаха се абсолютизмите!

# 69
  • Мнения: 17 546
Въпросът- заглавие на темата предполага повече самоописание, а не определяне на чуждите решения.
Жертва ли ти трябва!?  Mr. Green
Ще удовлетворя желанието ти за заглавие, непредполагащо...

Пали, и аз съм с един мъж вече 20 години и го обичам първично, даже го обожавам, па кво? А всъщност, за да не крия истината, която се опитват да изтръгнат от мен, аз обожавам четирима мъже наведнъж... Blush

# 70
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз мисля, че за сърцето говорим, че трябва да се слуша ... щото след години няма да има значение дали си бил моногамен или не, а дали си живял щастливо

# 71
  • Мнения: 2 070
Балу,четирима Crazy
Да ти казвам ли диагнозата ,на глас? Wink
п.п.трима синове  ли имаш?

# 72
  • Мнения: 2 309
Няма как да се живее щастливо,егоистично е!

# 73
  • Мнения: 166
Няма как да се живее щастливо,егоистично е!
Безпощадно права си.

# 74
  • Мнения: 1 629
Напълно съм съгласна с теб! По логиката на лиска и аз съм смотана и без самочувствие щото не ч*кам всичко що ходи по улицата! Sunglasses

Хайде почнаха се абсолютизмите!

е кво да правиш... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт