Отговори
# 90
  • Мнения: 643
Жив и драв да ви е малкия Огнянчо !
Само радост да ви носи !

мама Галя, моите са същите, хем се закачат, борят се, хем малката сега по цял ден ми свива раменете, че батко й го няма

Майчето , дано се подобри при вас положението  Praynig

# 91
  • Мнения: 156
 Здравейте на всички! Аз съм нова във форума, но се надявам че бързо ще се ориентирам. Майка съм на две момиченца - Валя на 6год. и Ани на 4год.
 Честито на ston за малкият Огнян, да е жив и здрав и много да Ви радва!

# 92
  • Мнения: 2 722
За малкия Огнян, най-новото ни попълнение много целувки.



Добре дошла на tinki-winki

# 93
  • Мнения: 4 535
Добре дошъл на малкия Оги!   bouquet Да расте здарв и силен и много да радва семейството си!   bouquet
Тинки-Уинки, добре дошла!   bouquet
Гале, хубаво е, че отминава вируса, от опит разбрах и аз каква гад е.  Close
Майчето, кураж! Дано татко ти се оправи, а баба ти, милата, дано не изпитва болка и страдание сега.  Praynig

# 94
  • Мнения: 156
 Добре заварили!
 Анту разбрах, че заглавието е твое - поздравления! Грабна ме веднага и затова първият ми пост беше тук  Simple Smile

# 95
  • Мнения: 196
ston - Честито, да ви е живо и здраво детенце и много да ви радва!!!tinki-winki - welcomeдобре дошла при нас.

# 96
  • Мнения: 4 535
Днес имаме няколко именици и именички сред децата, а сигурно и сред майките и татковците!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА ВИ Е КЪСМЕТЛИЙСКО ИМЕТО!   bouquet   bouquet   bouquet

Аз си имам племенничка - именичка, та й пожелавам все така да ни радва, страшно умно и чаровно дете е.  Heart Eyes

Майчето, как сте днес?  Praynig  Praynig  Praynig

# 97
  • София
  • Мнения: 1 402
Да е жив и здрав малкия ОГНЯНЧО!!!!

Добре дошла и на tinki-winki   bouquet

Галче наистина ли? Браво, аз съм другата крайност Елена ходи по една седмица на градина и после две е в къщи. До сега беше ок, защото бях по майчинство, ама живот и здраве ще тръгвам на работа и кво ще правя не знам. Помагаше ми една жена, гледаше Елена докато аз бях на работа, ама сега не мога да си позволя за няколко часа, да й плащам пълна заплата ...абе хаос, стига съм се оплаквала.

# 98
  • Мнения: 4 535
А защо трябва за няколко часа да й плащаш пълна заплата? Споразумейте се да й плащаш толкова, колкото ще работи.

# 99
  • Мнения: 643
Честито на всички именници и именнички днес , да сте живи и здрави Hug

Добре дошли и на новите попълнения !

# 100
  • Мнения: 535
Честито на всички именници днес!   bouquet   bouquet  Heart Eyes
Добре дошла на tinki-winki!   bouquet
Гале, да, не може ли да се споразумеете за по часово заплащане  Rolling Eyes?

# 101
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет, мамчета,
Добре дошла на tinki-winki!  Hug
На патерички честито на Mama_Galia_66 и на Калоян на galia2007 - много здраве, късмет и безгрижие!
Да почерпя за каката, днес има имен ден :

Честито и на останалите именици - да са здрави и да си носят с гордост прекрасните имена!

# 102
  • София
  • Мнения: 1 124
Здравейте  Hug,
Честит имен ден на всички   bouquet
Galya S, Ева ходи само 2 дни на ясла и се разболя  ooooh!
tinki-winki  welcome
ston   1stroller честито бебе, да е жив и здрав и бързо възстановяване   bouquet
Mama_Galia_66 много е неприятен тоя гаден вирус, добре че се оправяте вече  Hug. Аз поне скоро време няма да работя, чак другото лято живи и здрави.
Майчето дано се развива всичко при вас благополучно  Hug.
Бини как сте, как са Нати и Иви  Hug
Анту настръхна ми косата, радвам се и за вас, че сте по-добре  Hug
Вчера почина мои чичо от Рак на белия дроб  Tired Face и съм много тъжна, а Ева ми се кара че плача  Tired. А отгоре на всичко и от вчера нямаме топла вода.

# 103
  • Мнения: 2 722
Честито на всички, празнуващи днес имен ден


goris, дай друга бутилка Бейлис, че тая сама ще си я пийна и за момичетата ще остане само шоколада  Wink Wink

Galya S и аз бих ти предложила да спазариш гледачката за почасово заплащане. Много ме бива по съветите, обаче аз от един месец съм намерила детегледачка почасово от време на време за приемливата цена от 5 лв на час за двете диванета общо, обаче... ами не я познавам от преди, няма кой да ми каже що за цвете е, абе, страх ме е. Иначе паричките ме устройват, защото най-дългия период, за който ще ми трябва е от 19 до 03 часа,  иначе е за по четири часа и то не всеки ден. Май ще трябва да се престраша, защото се изчерпах от към идеи кой да гледа децата, а пък ходенето ми на работа не търпи отлагане /не заради парите, а защото ще затрия бизнес, граден 15 години/
Furia, не споменавай топла вода, че направо настръхвам - на Митето задничето ледени бучки му хвана от вчера, добре поне, че Милен спря с разстройството. Съболезнования за чичо ти.

# 104
  • Мнения: 4 535

goris, дай друга бутилка Бейлис, че тая сама ще си я пийна и за момичетата ще остане само шоколада  Wink Wink


 Да да! Аз шоколада отдавна го ометох. Whistling Да му се не види и ПМС-то! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт