имали приятелката ви,или съпругата ви,мъж приятел?

  • 8 056
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
здравейте, аз съм в подобна ситуация и моля мъжете тук за съвет.... имам много добър приятел - мъж, когото познавам от години, бивш колега и с когото се запознах след като познавах гаджето си; двамата се познават.... аз изключително държа на отношенията си с него , защото в много случаи той ме разбира повече и от него срещам по-голяма опора....и така .... напоследък Мъжът ми започна да ревнува ... аз започнах да се притеснявам да се виждам с приятеля си ... той го усеща ... и отношенията ни вървят общо към разваляна ... а аз не искам това да се случва.... моля за съвет от мъжете тук, защото наистина съм притеснена

# 61
  • Мнения: 37
Аз имам двама мъже приятели, които са от времето преди да се запозная с моя мъж. Нещо повече - и двамата са ми бивши гаджета. Мъжът ми познава единия, аз познавам жена му и много и се кефя - даже двете си имаме телефоните и сме се чували....сядали сме на една маса, ходили сме им на гости. Другия, по стечение на обстоятелствата (живее далече), все още не се познава с мъжа ми, но и двамата знаят много един за друг. Моят мъж е страхотен човек и ми има пълно доверие (съвсем с основание). Никога не ме е спирал да правя каквото поискам и да излизам с когото поискам. Всеки в една двойка може да сгфи, ако реши, независимо дали е със стар приятел или просто с някой. Но ако в двойката има уважение, обич и отговорност - нещата попадат в съвсем различно измерение.

# 62
  • Мнения: 212
Аз съм представител на женския пол,имам 90% само приятели мъже...
Моя приятел никога не е проявявал ревност,но аз пък никога не съм го предизвиквала за такова нещо! В тези мъже не виждам сексуални обекти а само и единствено приятелство. Преди 2 години ходих с най-добрия ми приятел на море...само аз и той. Спахме в една стая,на едно легло,1 седмица нон стоп заедно...абсолютно чисто приятелски...мъжа ми нищо не каза,даже той беше този,който ни купи билет за автобуса,понеже и двамата с приятелчето бяхме на работа...еми какво да ви кажа-по-добре е така,отколкото постоянно да се съмнява в мен!

Общи условия

Активация на акаунт