Кога най-рано на море?

  • 1 212
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ами, направете си спирка за една нощ в планината.
Ние се каним да ходим Към Фенерите-Мамма го беше препоръчала, но отпуск ще видим къде септември-беб на около 4 месеца.

# 16
  • Мнения: 1 722
... и още нещо - това, че се кърмим на поискване вероятно ще ми създава доста трудности - в смисъл, че ще съм доста "вързана" с бебока ... но от друга страна пък няма да се занимавам с изваряване, стерилизиране и т.н., обаче пък как ще пера нааканите дрешки от изпуснати памперси  newsm78 и изобщо как ще къпя толкова малко човече - сигурно трябва да помъкнем цял тир с принадлежности.

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
?! как...със сапун в мивката...Simple Smile
а това че кърмиш е най-голямото удобство да света:)
къпане....има много начини:)
най-лесният е малък надуваем басейн вместо коритце.

колкото по-малко багаж - толкова по-добре:)

# 18
Ние също вече ходихме на море с ВЛАДИ.
Смяната на климата ни разведри много  Joy
Разбира се, не сме плажували, но разходките по морския бряг са невероятно изживяване.

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Най-лесно в походни условия съм прала в найлонова торбичка. Въобще, който е измислил торбичката...

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 375
Ние отиваме в четвъртък! И аз само кърмя и по пътя ще спираме, за да се храним (колата няма как сама да се кара Wink) И багаж ще мъкна. Така че, ако много ти се ходи, тръгвай, но при подходящи условия там.

# 21
  • Мнения: 414
Ние отиваме другата седмица с нашето мартениче и Цоко. И аз като Реза смятам, че колкото по-малко бебето, толкова по-лесно. Какво да му е, сякаш на морето не се раждат и отглеждат бебета.. На сянка под чадъра, сутрешни и следобедни часове на плаж и готово.

А колкото до принадлежностите, никакви няма да взимаме. Само 3-4 дрешки за смяна, на всяко дете и пампи за бебето. За какво ми е корито, като всички ще се къпят на душа? Бебето ще къпя на ръце с мен под душа, или пък ще мия дупета на мивката. Повивалки не ми трябват - мога да повивам на всякакви полеви условия, нито кошари - всички спят при нас. Кърмя на поискване, никакви принадлежности не ми трябват и за това. Цоко яде каквото и където му попадне, а и няма нужда от специално столче - тук също не сме обременени. Само количката ще си вземем (и слинга), аптечката, надуваемият басейн и чадъра Simple Smile Нищо сложно няма в това да заведеш деца на море (и където и да е), стига да не си създаваш излишни грижи сам Simple Smile

# 22
  • Мнения: 772
нашият педиатър дори препоръча море или просто го вметна като разбиращо се от само себе си, че ще ходим това лято (е, да - бебо е почти на 7 мес.)!
но ние нямаме кола, ама това засега не ме отказва (има обаче наистина къде да спрем под балкана за 1 нощувка),
колкото до надуваемите басейнчета - ние си взехме такова основно с идеята бебо да спи вътре, но как не ми беше хрумнало, че може и да бъде къпан вътре (само някой ще трябва бързо да го подсушава по време на последното хранене след баня), мерси за идеята Grinning

# 23
  • Варна
  • Мнения: 632
Бебе на плажа до 10ч. и след 17ч.-не виждам пречки. Поради наличието на търсачка няма да описвам опита си, че вече няколко пъти пиша едно и също...

Точно така.Ние си ходим точно по това време,дажe и краченцата и понамокрих.

Последна редакция: нд, 03 юли 2005, 12:12 от juji_77

# 24
  • Мнения: 844
Ами не знам. Ние нали сме си на морето и заведохме преди две седмици Митака на плажа. Беше в количката под чадъра. Стояхме от 16.30 до 16.00 ч. , еми не спря да мрънка, горещо ли му беше не знам, но не се чустваше добре, а беше по едно боди-потник. Мисля да се пробваме с него чак догодина, явно не му понася.

Общи условия

Активация на акаунт