PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 583
  • 969
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 377
Да, ама residential agency просто не се връзва с полицейски участък.....

Аз си мисля, че става въпрос за местния клон на ФБР.  Thinking

# 136
  • Мнения: 1 992
И аз за това си мислех.

# 137
  • София
  • Мнения: 44 127
Да, ама residential agency просто не се връзва с полицейски участък.....

Аз си мисля, че става въпрос за местния клон на ФБР.  Thinking

стига е... те нещата си имат имена...това си е термин...и не е за местен клон на ФБР... аз сериозно си мисля, че иска да открие жена си, къде е настанена, нали е под закрила уж.....то ще се види де Simple Smile)))
Въх няма ли някой дет живее в щатите да ни светне кво е това точно Simple Smile

# 138
  • Мнения: 110
Blagodarj mnogo.Da pitah kak na mjstoto e razbral 4e sa se subrali 6 karti, a ina4e znam kak sa razbrali.Jvno sa subrali i 6estimata.Spomnjm si 4e kato govoreha 4uha njkakuv zvuk, a posle pristigna treta kola.

# 139
  • Мнения: 776
Да, ама residential agency просто не се връзва с полицейски участък.....

Аз си мисля, че става въпрос за местния клон на ФБР.  Thinking

аз сериозно си мисля, че иска да открие жена си, къде е настанена, нали е под закрила уж.....то ще се види де Simple Smile)))

А жена му защо е сложена под закрила? Blush Аз това съм го пропуснала ooooh! И изобщо как стана така, че само детето му е мъртво, а съпругата жива Rolling Eyes Аз в миналия епизод останах с впечатление, че и двамата са убити, а сега изведнъж тя се оказа жива Whistling И Махоун какво се тюхкаше, че Компанията прави всичко, за да го "заличи" и ще го принудят да се предаде в замяна на живота на жена му. Не виждам логика да ти отнемат най-скъпото нещо на света - детето, а после да те "изнудват" с живота на съпруга ти Confused Че за теб животът вече е загубил всякакъв смисъл след такава трагедия. По-скоро трябва да е обратното, защото в такъв случай губиш повече и ще си готов на всичко, за да спасиш детето си. Този момент ми идва малко недомислен Thinking

# 140
  • Мнения: 110
И аз не разбрах за какво става дума, ама с времето ще разберем.

# 141
  • София
  • Мнения: 44 127
Те направиха това
...за да стигнат до мен,
да ме изкарат от играта.
И след това оставиха бившата ми жена
...просто за да ми каже,че тя ще
бъде следващата.
Ако...ако не се предам.
Сега тя е под закрила,
а аз живея в склад,опитвайки се да
открия копелето,което уби сина ми.


Та до колкото разбирам - пазят я от компанията....
Той все пак и съпругата си обича де...има с какво да го изнудват...както виждам не се е предал(предполагам, ч под предал се има предвид да остави компанията на мир, а не да им се предаде реално---но кой знае...това е от калпавия преводWink)....

# 142
  • Мнения: 776
Те направиха това
...за да стигнат до мен,
да ме изкарат от играта.
И след това оставиха бившата ми жена
...просто за да ми каже,че тя ще
бъде следващата.
Ако...ако не се предам.
Сега тя е под закрила,
а аз живея в склад,опитвайки се да
открия копелето,което уби сина ми.


Та до колкото разбирам - пазят я от компанията....Той все пак и съпругата си обича де...има с какво да го изнудват...както виждам не се е предал(предполагам, ч под предал се има предвид да остави компанията на мир, а не да им се предаде реално---но кой знае...това е от калпавия превод;))....




Е, добре съм си Joy значи,  hahahaни акъл ми пречи, ни образование Mr. Green
Аз си мислех, че Компанията пази жена му, за да го принуди да се предаде ( реално ), а не че властите я пазят от Компанията Laughing Blush ooooh! Whistling

# 143
  • София
  • Мнения: 44 127
неееее Mr. Green Mr. Green Mr. Green hahaha

# 144
  • Мнения: 110
Аз пък разбрах, че сина е мъртъв, а жената не.И че е мъртав, защото не знам защо.Май нищо не съм разбрала какво точно иска компанията от него?Намо значение-синът е мъртъв, жената е следващата, а той иска да разобличи компанията.Ще разберем с времето.

# 145
  • Мнения: 2 085
Аз пък разбрах, че сина е мъртъв, а жената не.И че е мъртав, защото не знам защо............
ooooh! ooooh! ooooh!
имай милост....

# 146
  • Мнения: 2 897
Жива е жена му и както каза той е в protective custody -  задържане за осигуряване на безопасност.
Също така каза, че са я оставили жива само за да му каже, че тя е следваща.
За логиката вече, да оставят не детето, а жената - не знам какви са ги мислили.
Но това са си фактите, както някой спомена по-горе - синът е мъртъв, жената е жива, полицията я пази.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз само се удя дали накрая детето няма да е живо все пак Thinking Всичко изглежда прекалено жестоко и безмислено. Да убият дете, а жена му да е жива, при това бившата.

# 148
  • tardis
  • Мнения: 329
Аз само се удя дали накрая детето няма да е живо все пак Thinking Всичко изглежда прекалено жестоко и безмислено. Да убият дете, а жена му да е жива, при това бившата.
Мхм, и аз така. След "възкресяването" на Сара, всичко е възможно ...

# 149
  • Мнения: 727
снимкатите които гледаше Махоун си бяха от мограта...с бял чаршаф видях посинени ръце,това е
В интерес на истината в този сезон Махоун явно е много по деен заедно с МАйкъл дават идеите и все пак това си е логично нали е бил част от тази КОМПАНИЯ....ах този МАйкъл какъв е печен,как дойде с таксито показа клипчето и хоп-ПУСНЕТЕ ВСИЧКИ и после Сара как си го помилва по главицата Crazy,Майки е много як....говоря като тийн ама си е така Grinning,харесва си ми Embarassed


Но какви са хитри сценаристите,запушиха устите ни със Сара,първите два епизода имаше джиджибиджи с нея и после айдеееее в пета глуха сега какво с тях

Относно издънките в епизод 3-как така влезе Бъроуз в сградата и достигна до Майкъл и хакерчето без карта за достъп???и мачото с един удър разби стъклото Party

Добри добри са си,ама има доста недоизпипани неща Whistling

Хайде до следващите епизоди Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт