PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 542
  • 969
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 279
А аз се чудя, защо никъде няма качена нова серия... newsm78

# 406
  • Мнения: 1 247
еееее чесно ли  Crossing Arms
чак на 20.10 ooooh!

# 407
  • Мнения: 2 111
От сутринта 1000 пъти влизах в арена и замунда да проверявам за нова серия.Много гадно ни прецакаха Crossing Arms

# 408
  • Мнения: 727
Май 8 епизод излиза 4ак на 20.10  newsm78
ooooh! neeeee,а каква е причината пак ли паузи

# 409
  • Мнения: 1 775
Според мен има пауза заради Деня на благодарността в Щатите, който, мисля, беше вчера.

# 410
  • Мнения: 2 558
eeeeee много гадно  #Cussing out
наистина на 20-ти е следващия епизод http://www.fox.com/prisonbreak/ ето и тук http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Prison_Break_episodes#Season_4
ще ми се да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 411
  • Варна
  • Мнения: 478
eee кофти-така се бях настроила днес да гледам

# 412
  • Мнения: 776
Аз твърдо убедена, че има серия, влизам в замунда и без да гледам номера на епизода, тегля предната серия Blush, щастлива Mr. Green, че ще гледам. Сядам снощи блажено ( само пуканки ми липсваха Laughing ) и  Shocked  #Crazy Добре, че сте вие да ме светнете, че няма нов епизод Peace

# 413
  • Мнения: 419
Аз твърдо убедена, че има серия, влизам в замунда и без да гледам номера на епизода, тегля предната серия Blush, щастлива Mr. Green, че ще гледам. Сядам снощи блажено ( само пуканки ми липсваха Laughing ) и  Shocked  #Crazy Добре, че сте вие да ме светнете, че няма нов епизод Peace

Ми то не е зле да повторим, аз вече забравих какво се случи в предния епизод Simple SmileSimple Smile

# 414
  • Мнения: 31 172
Яд ме е ,че няма нова серия, предишната беше върха. Леле Сукре как ме накефи. Облажи се страхотно с готина мацка, топна муцуната в 250 годишен коняк и накрая прибра и хиляда долара. Всекиму такъв късмет. Майкъл и Сара е време да се поразвихрят. Т-бег и Гретчен са наистина отвротителни, но без тях не става. Според мен брата на Майкъл трябва да дръпне Гретчен и да и покаже нещата от живота.

# 415
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Според мен брата на Майкъл трябва да дръпне Гретчен и да и покаже нещата от живота.
Чудна идейка, много яко  Peace
  Mr. Green

# 416
  • Мнения: 2 149
Според мен брата на Майкъл трябва да дръпне Гретчен и да и покаже нещата от живота.
Чудна идейка, много яко  Peace
  Mr. Green
Хихи,най-вероятно точно това ще стане smile3521

# 417
  • Мнения: 3 591
Eеее, сега, нали Майкъл щеше да намазва Гретчен Simple Smile Айде сега и Линк Simple Smile
То един сериал без секс да има и го опропастихте  hahaha

Гретчен ще изрита Т-бег в момента в който не и е необходим повече. Дръжка си го за примамка за Майкъл и сие. Мен много ме кефи - страшно си играе ролята. Докато Т-бег ми е лигав малко.
Кефи ме и Белик как се промени. Един отговорен стана  Crazy ...обаче е подкупен и не се знае кога и къде ще ги прецака пак. Ама знае ли човек - той навлиза много в нещата вече може и да се пречупи и да го изкарат с характер  Wink Както направиха от Махоун - от гадняр /ала Гречхен/ стана един разумен и добър  Crazy че и Линк взе да го харесва .... (Това малко го изнасилиха - Линк много бързо му прости дето уби баща му направо без причина...)

# 418
# 419

Общи условия

Активация на акаунт