PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 605
  • 969
  •   1
Отговори
# 645
Не съм влизала във форума два дена и вие сте изписали цели две страници, много активни сте били. Hug
 Как Уент ще е гей. #Crazy Определено ще се разочароват много негови фенки, ако е истина де.  Mr. Green
Според мен не е, поне тези снимки не показват никаква интимност. Пък и да е какво от това, това си е негов избор, важното е че ни радва на екрана.

rosiel благодаря за информацията, определено ще гледам този филм, интересно ще ми е да видя "Сукре" в отрицателна роля.

# 646
  • Мнения: 6 443
Hero wanted-тук Сукре също играе отрицателна роля.

И анализ на вече показаните снимки. Laughing
Как някой може да твърди,че ето това момче е гей?


Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 15:39 от Groznoto_pate

# 647
  • Варна
  • Мнения: 478
Страхотна серия момичета.Бях останала без дъх,даже Сукре като изтърва бутилката и аз спрях да дишам-все едно че бях вътре с него.Много ще ми е интересно какво ще направи Генерала в другата серия.

# 648
  • Мнения: 11 747
Леле-леле, как са ги разфасовали тия двамата, дисекция на 'срещата' им са направили!  Simple Smile
Нямам търпение за утрешната серия, макар че вдругиден ще гледам сигурно.

# 649
  • Мнения: 3 591
И анализ на вече показаните снимки. Laughing[/b]Как някой може да твърди,че ето това момче е гей?

Тая новина вече не е интересна. Половиката на Майкъл си е признала официално, че е обратна  Laughing и че има сериозна връзка, а и него и Майкъл ги засичат да излизат само като двойка, никога с други жени  или мъже, за да се реши, че гейчето не е с Майки ами с някой друг ....

# 650
  • Мнения: 6 443
И анализ на вече показаните снимки. Laughing[/b]Как някой може да твърди,че ето това момче е гей?

Тая новина вече не е интересна. Половиката на Майкъл си е признала официално, че е обратна  Laughing и че има сериозна връзка, а и него и Майкъл ги засичат да излизат само като двойка, никога с други жени  или мъже, за да се реши, че гейчето не е с Майки ами с някой друг ....

Не,край,съкрушена съм вече!!  Crazy В Сукре ми е надеждата! Whistling Heart Eyes Laughing

Утре ли излиза новата серия?

# 651
  • Мнения: 11 747
Ама не може пък да им се отрече, че са хубава двойка  Mr. Green

# 652
  • Мнения: 4 496


Утре ли излиза новата серия?[/b]

Да, утре.  newsm18

# 653
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ама не може пък да им се отрече, че са хубава двойка  Mr. Green
Мамка му, как ме е яд. Поне има добър вкус Peace

# 654
# 655
...Не,край,съкрушена съм вече!!  Crazy В Сукре ми е надеждата! Whistling Heart Eyes Laughing
  Peace
И аз съм съкрушена. ooooh! Само гледайте да не изровите нещо такова и за Сукре.  #2gunfire

Айде дочакахме и новата серия.

# 656
  • Мнения: 4 496
Аз ще изчакам субтитрите, но да питам само: разбра ли се какво е Сцила? Може и в бяло.

# 657
  • Мнения: 2 897
Едно голямо нищо се разбра за Сцила.
Видя се как изглежда, но не ми заприлича на нищо...

Но все пак като се замисля имаше една реплика, която може би май е по-важна, отколкото си мислех и тогава не го отчетох, ето в бяло: единият от бодигардовете на генерала, обяснявайки на летищната охрана (тоест може и да лъже) каза, че е "extrenal hard drive" буквално, в превод - външех хард диск

Много ми хареса серията!
Ама искам да знам вече какво е това нещо.
И яд много ме хвана...
Пак бяло: Тоя Селф на кого си мисли, че щя продаде Сила, та той очевидно не познава купувачи, затова китаеца му трябваше жив, освен да търси Гретчен сега...

# 658
  • Мнения: 2 897
Спойлери от тук http://www.spoilerfix.com/prison.php


- Т-Бег и Селф стават партньори
- Селф изнудва Гретчен да му намери купувач
- Сила не е цяла
- компанията хваща Майкъл
- той се влошава
- обещават на Линк да го излекуват в замяна на услуга
- Майкъл претърпява операция на мозъка
- в серия 15 НЕЩО МНОГО ГОЛЯМО ще е случи
- купувачът на Сила стреля по Гретчен и Селф и я открадва
- след серия 16 бандата ще се бори с друг пототдел на компанията
- появява се нова жена, която е свързана с комапнята и по някакъв интересен начин свързана с Майкъл
- някакъв мъж не иска да даде някакви записи от охранителни камери на Селф и Линк (ама те пак ли работят заедно)


Не знам колко са верни...
Самията сайт е "реномиран" по принцип.

Спойлер какво е Сила от тук http://www.prisonbreakmanhunt.com/prison-break-spoilers-archive/


Scylla is all the secret information about the company, part of it is the cards the hold the information, but another part of it is the machine that can read it all.

Иначе казано - Сила е цялата тайна информация на компанията, част от нея са картите, които съдържат информацията, но друга част от нея е машина, която може да ги прочете.


Аз очаквах повече...

# 659
  • Мнения: 4 496
Хм, изсмукано  от пръстите направо... Rolling Eyes
В бяло: Докато бяха в тоалетната със Сара, жената на турския посланик наистина ли нарече генерала "Татко" или така ми се стори? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт