Ужас, видях го с очите си!

  • 24 943
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 654
Много се радвам, че България не е сред държавите, в които могат да ти отнемат детето заради подозренията на някой идиот от плажа, който си няма друга работа освен да прави свободни съчинения. Или понеже съседът чува, че детето ти реве да те обвинят в тормоз и да настанят социален работник да те следи. Може някоя ненормална да е решила, че и аз опипвам сина си на плажа или че мъжа ми го опипва докато го мажем с плажно мляко по дупето.

# 31
  • Мнения: 7 914
diva-1
хайде де, разкажи с подробности... стига си развихряла форумските страсти Naughty

# 32
  • Мнения: 308
Много се радвам, че България не е сред държавите, в които могат да ти отнемат детето заради подозренията на някой идиот от плажа, който си няма друга работа освен да прави свободни съчинения. Или понеже съседът чува, че детето ти реве да те обвинят в тормоз и да настанят социален работник да те следи. Може някоя ненормална да е решила, че и аз опипвам сина си на плажа или че мъжа ми го опипва докато го мажем с плажно мляко по дупето.
   

   Не мислиш ли, че е грубо от твоя страна да наричаш авторката идиот. Все си мисля, че ако темата не е някоя гнусна шега, не става въпрос за мазане на плажно масло по дупето. На плажа родители, извършваща тази процедура колкото искаш. Защо веднага реши, че ситуацията е точно такава?

# 33
  • Мнения: 304
Може просто да я е чистил от пясъка.

# 34
  • Мнения: 7 723
И аз искам да науча подробности относно въпросното "опипване".
...аз пък съм виждала майки как бършат дупетата на синовете си...
....а даже и чушлетата им забелват...

# 35
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Shocked Дано да не е истина!
И аз на това се надявам.

# 36
  • Мнения: 250
Нека diva-1 се включи и внесе малко яснота, иначе само загатки!  newsm78

# 37
  • Мнения: 9 814
Като прочетеш последните публикации на авторката, става ясно,че има дете, което ще бъде 1-ви клас и изглежда е средностатистическа форумска майка.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
На мен ми е интересно къде изчезна авторката.
 PeaceДобре е да внесе малко яснота по темата!

# 39
  • Мнения: 5 940
Според мен жената просто се притеснява да разказва подробности. Подобна гледка сигурно е доста шокираща. Дори не мога да си помисля, че някой може да се забавлява с подобна тема, защото, ако е така, то той самият е за освидетелстване.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е едва ли се забавлява, но си мисля, че може да се е заблудила.

# 41
  • Мнения: 389
Не мисля,че някой може да се майтапи с такова нещо.Може би днес diva-1 не е имала възможност да пише

# 42
  • Мнения: 523
Ужас , дано да не е вярно , отвратително е . Но нека авторката на темата се включи наистина и да даде повече подробности относно това , което е видяла .

# 43
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Къде изчезна авторката искам подробности какво точно е видяла?Ане само намеци?

# 44
  • Мнения: 1 447
Надявам се скоро авторката да пише подробно,защото ние само си гадаем тук.Надявам се,че не е пуснала темата и всичко свършва до тук.В смисъл да разясни повече какво точно я притесни в тази ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт