Горим от нетърпение, ДЕКЕМВРИ чакаме с вълнение..

  • 20 263
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 399
Привет! Хич не ми се пише...днес ме е налегнал голям мързел  Blush ,но само искам и аз да пожелая кураж на eternity! Стискам палци! Praynig
Има ли други откачалки като мен дето не се мажат с нищо против стрии?  Laughing Правя си аз експерименти,ама накрая сигурно ще си скубя косите!  Crazy Засега нямам новопоявили се,но... newsm78
Килограмите ми са вече +8!  Flutter
Зърната ми са като биберони,но коластра нямам-и предния път нямах! Peace Пъпа ми също не е изкочил-и предния път не изкочи!  Peace
За бебо нищо не съм купувала,освен едно спално чувалче и едно потниче,което ще му е за другото лято!  Laughing Пазари ми се ама не мога да измисля какво...май само комплект за изписване ми трябва...като знам колко дрешки ще му подарят като се роди,живот и здраве ooooh! затова ще взема само 2-3 компекта като за начало!  newsm78 Днес пренареждах шкафовете на дъщеря ми и установих,че имаме доста бельо и няколко сини комплекта дрешки! Grinning
Със спането и аз имам проблеми-много трудно заспивам,ставам да пишкам поне 2-3 пъти на нощ ooooh! ,но това са бели кахъри  Wink !
Увлякох се...а не ми се пишеше...  Blush айде,приятен следобяд момичета! Hug

# 256
  • Мнения: 16
Ррхх и аз вярвам ,че  с миналогодишното си ходене на Кръстова гора си помогнахме за направата на бебо ,със силна вяра в доброто се постигат по-лесно нещата.

# 257
  • Мнения: 399
Йоанка,сега видях ,че си качила снимка в албумчето! Изглеждаш прекрасно,а роклята ти е направо жестока!  Peace Много ми хареса!  Grinning

# 258
  • Мнения: 30
Здравейте мамчета!
И аз да се разпиша днес.

ILIANA30 яж каквото ти се яде, по малко...

Анели ще е хубаво и в Пловдив да се организираме ама май само на приказки във форума си оставаме. Иначе ако няма да ти е проблем ще се радвам ако споделиш инфо за училището когато поразбереш нещичко.

abel голям майтап с вашия звънец  Joy  hahaha  newsm35  newsm35  newsm35

eternity стискам палци наистина дано всичко е на ред, нещата да се оправят максимално без излишни главоболия. Иначе едно е сигурно- те ЩЕ се оправят... ние сме с теб  Hug

bubabo страхотни новини  smile3501    bigdance2   261uu  Drunk   Hands Clap  #Milti   superuu  moresmile  lovekiss  dancing
Вярвам, че всички сме любители на добрите новини и в най-скоро време ВСИЧКИ ще се включим с такива. НАЛИ МАМЧЕТА???

Иначе да ви кажа и моето оптимално състояние като сме тръгнали всички да се описваме... Пъпчето не ми стърчи, линеа негра нямам иначе с неприятните косъмчета успях да се сдобия. Коластра иначе и аз нямам а потенето ми е в нормални граници като за лято пък и няма специфична миризма. За спането май се присъединявам към отбора на повечето- спането е под всякаква критика, постоянно среднощно събуждане, пиене на вода и ходене до тоалетната... ама постоянно и всеки път търсене на нова поза... Иначе за стриите ВСЕ ОЩЕ с нищо не се мажа. Сестра ми е изпратила нещо от Германия може би другата седмица ще го поуча и ще ви осведомя.

ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ

# 259
  • Мнения: 2 592
Здравейте и от мен мамчета  Hug

Eternity, стискам палци да се оправят нещата и бебчо да е добре  Praynig

За спането - аз по принцип нямам проблем със спането, стига да успея веднъж да заспя. Нашият татко решава все вечер преди лягане да поговори на дъщеря си - към 10:30- 11 всяка вечер й говори и я чеши: стига си спала, ставай вече (в 11 вечерта!!)  #Crazy Надява се да го удостои с някой ритник преди лягане, но засега си остава само с надеждите. Но като я събуди и тя като се разрита, после аз не мога да заспя. Та напоследък заспивам към 12 и нещо, а сутрин спя до по-късно. Ще го науча аз него  Twisted Evil

Bubabo, много добре ми изглежда този комплект, дали да не взема и аз да си го купя  newsm78

Някой питаше за ФМ - последната със сигуност се прави межди 28 и 30 г.с. Така че не е късно да се види бебчо, всъщност какво значи късно? Според мен за успокоение на майката може да се отиде по всяко време, когато тя изпита нужда. Моите ще са 4 ФМ, че явно имам голяма нужда да виждам принцесата  Laughing

# 260
  • Мнения: 2 592
Упс, извинете - една малка поправка - между 28 и 32 г.с., а не между 28 и 30 г.с. Малко съм разсеяна напоследък  Embarassed

# 261
  • Мнения: 4 589
Мами привет и от мен. За съжаление при мен нещата не се развиха много добре. Преди 14 дни влязох в Токуда за кървене и контракции, но се разви инфекция и вчера бебетата се родиха, в 24 г.с., което си е доста рано. Сега са в кувьоз, но шансовете са малки.

Трудно е, но се надявам да го преодолея някак си. Ще гледам напред и така, живот и здраве след 6 месеца ще тръгнем отново да се борим.

Пазете се.

# 262
  • Мнения: 616
о Никии  Cry Cry мила моля се за тях дано се преборат малките душички Господи дай им сили  Praynig Praynig Praynig

# 263
  • Мнения: 2 592
Николина, най-после чуваме новини от теб, толкова се бяхме претиснили. Не се отчайвай, моли се и ние ще се молим с теб принцесите да са добре  Praynig

Не губи надежда, Hug прегръщам те силно

# 264
  • София
  • Мнения: 226
Ники, моля те, не се отчайвай и не прави планове за след 6 месеца! бебетата ще се борят и трябва да оцелеят сега!!! къде са в момента? преведоха ли ги в Майчин дом? вчера бях там и неонатолог даваше инфо на родители на недоносени бебета! имаше ужансно много папки на родили преждевременно мами. имаше два близнака на една мама, едното запомних, че е около 1080г., но не чух кога са се родили и в коя седмица! в интензивния сектор там оцеляват бебета и под 700г.
извинявам се, че те разпитвам, сигурно ти е доста тежко, но дай малко повече инфо: колко са тежки, къде са, какво казват лекарите, и най-вече, ако не са в Майчин дом, настоявай да ги преведат там! най-добрите неонатолози са там!

прегръщам те силно и ще се моля за хубави новини!

# 265
  • Мнения: 342
Йоанка,сега видях ,че си качила снимка в албумчето! Изглеждаш прекрасно,а роклята ти е направо жестока!  Peace Много ми хареса!  Grinning

Мерси, муцка  Hug
Само дето едва си закопчах ципа на гърба  Joy

Този уикенд ще се събира ли дружинката?

О, сега прочетох...
Николина, кураж! Ние сме с теб и всички ще се молим бебчетата да се преборят! Praynig

# 266
Здравейте момичета, отдавна не съм писала, тъй като не ми остава време от работа........ И за съжаление като чета последната тема, ми се къса сърцето Cry Съжалявам за Каспър и това, което и се е случило. И още повече съжалявам за Николина, че не е прескочила опасността и има толкова неприятно развитие... Исках само да ви пожелая успех, момичета, да не се предавате и да не падате духом. Знам, че е трудно от собствен опит, но вярвам, че силното ви желание ще бъде възнаградено. Стискам палци всичко да мине максимално бързо и безболезнено......

# 267
  • Мнения: 23
николина дано нещата се развият в положителна насока ще се моля за теб и бебета както и всички други мамчета  Praynig Praynig Praynig

# 268
  • Мнения: 265
Ники,мила,дано да се преборят милите Praynig Praynig Praynig!
Не губи надежда,прегръщам те Hug Hug Hug

# 269
  • Мнения: 1 152
nikolina-pikolina  моля се за теб и малките бебки!  Praynig Дано шансовете им се повишат и се борят за живот!  Praynig Praynig Praynig

eternity не губи надежда!  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт