заслужава ли си това предложение/за кола/

  • 9 118
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Какво пипане по километраж, ква Италия, бре? Нали става дума за представителството на Тойота? Там не пипат. И освен това, можеш да се спазариш и за по-малко пари, опитай.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 877
minzuhar, принципно за старите коли стана дума за км..
да, може да се преговаря принципно, само в магазина не може Crazy Party

# 17
  • Мнения: 6 604
 Минзухар-а какво значи колата е нов ВНОС newsm78?И мислиш ли ,че кола на 8 години може да е само на 75000 км?

# 18
  • Мнения: 13
да, разбирам те, не съм спец, но чувам че нас 100 хил км вече се смята че е карана не малко....
Не е така. Километрите нямат значение. Добре поддържана кола може да се кара 400-500 и нагоре хиляди км без да се отваря двигателя.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 877
хм..ами щом казваш...абе дето вика моя мъж: 'няма нещо на този свят дето да не се чупи' и е прав..явно си е до късмет при избора на кол Peaceа

# 20
  • Мнения: 6 604
Какво пипане по километраж, ква Италия, бре? Нали става дума за представителството на Тойота? Там не пипат. И освен това, можеш да се спазариш и за по-малко пари, опитай.
А дори и да не беше внос,съществува и следния вариант:купувам си чисто нова кола от магазин на Тойота и след 8 години решавам да я продам. Каква е гаранцията ,че не съм върнала километража.И то без съдействието на Тойота. Hug

# 21
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
З аедна година сме навъртяли 30 000 км. Ва ни ла, това са много пари за толкова годишна кола. Влез в мобиле и ще се ориентираш за марките и годините.  Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Минзухар-а какво значи колата е нов ВНОС newsm78?И мислиш ли ,че кола на 8 години може да е само на 75000 км?
Ние си взехме 7-годишна кола на 71 000 км. В сервизната книжка също бяха толкова.

# 23
  • Мнения: 6 604
Минзухар-а какво значи колата е нов ВНОС newsm78?И мислиш ли ,че кола на 8 години може да е само на 75000 км?
Ние си взехме 7-годишна кола на 71 000 км. В сервизната книжка също бяха толкова.
Браво smile3501.Късметлии newsm10  love001

# 24
  • София
  • Мнения: 1 877
равия, тя обявата е оттам точно Wink

сега загледах хонда сивик хечбек 2/3врати.... Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 4 044
Оф, от няколко дни само коли гледам,че и аз трябва да си купувам. И понеже аз искам Ярис , а мъжо се е запънал на А-класа, вчера видях много прилични обяви за А-класа. Даже 2 бяха. За 10500 , 170 TD(мисля, не съм сигурна) , 2000-2001г. Парите са почти същите, годината също, все пак Мерцедес си е по-добро. Ма мноо грозно, да му се невиди! ooooh! Потърси в мобиле.бг, сигурно още са там. Иначе бяха с климатик, 4 еър-бегс, абе добре бяха екстрите.

А за километрите-спокойно може да са по около 10000 на година за малка кола. Ние примерно искаме да вземем малка, за града и да съм мобилна с децата, а голямата -Лагуна комби-ще я ползваме извънградско предимно. Щото няма никакъв начин да си съберем багажите в малка кола-количка, креватче, проходилка, дрехи,играчки,колела, буклуци-фугонът е напълнен!

# 26
  • Мнения: 957
Имаме старата А класа .. и Нисан Микра новата..
На А класата частите и поправката си излиза доста по скъпа.. на вече 7 години е  и  е на 40 000 км.. и е купена чисто нова от Балкан-Стар,но честичко нещо и става..особено след като ходи на сервиз.."Щото била морално остаряла"
Микрата която аз карам е на 2 години и е на 45 000 км и нищо не и се е чупило..
за мен градска кола..за работа е най-добре да е Тойота,Нисан или Хонда..(макар Хондите да ги мразя )

# 27
  • София
  • Мнения: 4 044
Bebe efi,  ти ме разби!  Shocked От всички стари коли само на Мерцедес имах вяра(е, и на Волво) и ти сега тотално ме шокира. Вярно,че не им е силата в малките коли, но чак така...

# 28
  • Мнения: 957
Ами счупи се нещо..отидохме да го сменят..карах я един ден..и след това беше на поправка която излезна около 2000лв.,Но всичко си е на късмет.

# 29
  • Мнения: 4 380
Момичета, това ли е единствения сайт с обяви за коли? Прегледах предложенията за автоматик и никак не съм очарована. Много смотани коли на много високи цени. Shocked Подхвърлете още някой-друг сайт за продажби в България на коли на старо, моля! Че много мизерен избор на този мобил. Sick

bebe_efi, към изброените от теб марки бих добавила и Мазда.  Wink Мерцедес и Волво пък не бих купила сигурно никога. Приличните модели са от прекалено висок ценови ранг, а тези с по-прилична цена са много стари и с отвратителен дизайн (качество не мога да коментирам).

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 23:12 от xenia

Общи условия

Активация на акаунт