Джентълмен ли е мъжът ви?

  • 3 188
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Какво ще ти стане ,че ще влезеш и отидеш до касите,да не би да се разпаднеш, не се превземай!? Wink

# 31
  • Мнения: 53
Моят съпруг е голям кавалер. Мисля че винаги е бил такъв. В началото, когато се запознахме и започнахме да излизаме, смятах че жестовете които прави към мен ще се загубят във времето, но съм се лъгала. Явно не го е правил само с цел, да ми направи добро впечатление, защото и сега - доста години след първата ни среща, продължава да настоява той да носи пазарските чанти, да ми отваря врата, да ме целува на тръгване за работа и прочие. Нещо повече - често се възмущава на мъже, които вървят след жените си с ръце в джобовете, а те /жените им/ мъкнат багаж или бутат количката с детето.

А що се отнася до Кенгуру, и аз съм имала в живота си един подобен представител на силния пол. Като го видиш - мъж като канара, а за всичко държеше аз да се оправям. Така че напълно я разбирам и най-искренно я съчувствам, но според мен жената има само два варианта : Или да го приеме такъв, какъвто е - с всичките му недостатъци или да се опита да промени нещата.

# 32
  • Мнения: 6 618

А що се отнася до Кенгуру, и аз съм имала в живота си един подобен представител на силния пол. Като го видиш - мъж като канара, а за всичко държеше аз да се оправям. Така че напълно я разбирам и най-искренно я съчувствам, но според мен жената има само два варианта : Или да го приеме такъв, какъвто е - с всичките му недостатъци или да се опита да промени нещата.
Ти пък за какво и съчувстваш все едно кой знай какво е станало.

КЕНГУРУ когато в теб не заложено да си дама ,глезла или както искаш го наречи няма как това да се промени.
Ако бяхме във вашата ситуация сигурно също аз трябваше да търся някой за карта и то не защото мъжът ми не е джентълмен,а защото не много общителен.Ама чантите щеше да си ги мъкне той.

# 33
  • Мнения: 940
Моят мъж е супер в това отношения. Джентълмен от класа, перфектен. Това обаче не означава, че той прави всичко. Аз се справям с доста неща, защото мното често съм сама у дома, а той работи. Пазарувам сама, ходя и се оправям с какво ли не.
Но когато сме заедно, всичко е в негови ръце.

# 34
  • Мнения: 307
Моят мъж не е чак абсолютен кавалер и пропуска доста неща от този род , но за мен е важно това че ме уважава и зачита. Другото го преживявам.

# 35
  • Мнения: 294
Е, кавалерства - къде ще ходи. За конкретния случай в "Метро" и аз щях да седя и само да наблюдавам, защото на моя му дай да си приказва и да се запознава с нови хора. Дай му причина и веднага налазва спокойствоето на хората..  hahaha

# 36
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
с мен е джентълмен. перфектният Heart Eyes! но понякога отношението му към други жени, познати и непознати, е като на каруцар Confused

# 37
Когато съм с мъжа ми се чувствам спокойна, защото в каквато и ситуация да попаднем, той винаги намира решение и се съобразява с мен Stuck Out Tongue

# 38
  • Мнения: 246
Моят мъж е най-грижовния,най-милият,любвеобвилен и внимателен ...Абе най-най  Hug Грижовен е-да  Mr. Green  Много си го обичам,защото е такъв какъвто е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222


Не претендирам, че съм дама, но искам да стана поне малко такава, омръзна ми да съм доминантна. Може би някоя книга ще ми помогне? Или ваши съвети...
Благодаря за критиката, помага ми да се вгледам в себе си.
а в какъв смисъл си доминантна?

# 40
  • Мнения: 1 763
Моят мъж не е кавалер в абсолютния смисъл на думата. Не се сеща винаги да ми отваря вратата, да ми подава ръка. Но пък от нищо не му пука, когато има нещо за питане, обикновено ходи той, дори с риск много да се изложи. Когато трябва нещо да се носи, количка да се бута, винаги го прави той. Но пък аз съм много слаботелесна и винаги, когато съм с друг човек, дори да е жена, изявява желание да ми помага. Явно будя съжаление.
Абсолютно кавалерство към мен са проявявали само мъже, които се опитват да ме свалят.

# 41
  • Мнения: 1 186
Категорично ДА Peace

# 42
  • Мнения: 148
Мъжът ми не е чувал за такова понятие, пък и не съм срещала такива екземпляри скоро, мислех, че са изчезнали отдавна, може би  някъде по времето когато са се еманиципирали жените  Thinking

# 43
  • Мнения: 118
Разбира се ,че съм джентълмен .А ,също така се разбира ,че съпругата ми е дама.

Общи условия

Активация на акаунт