Приятелство

  • 7 693
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
имах страхотно приятелство в продължение на 14 години. Момичето ме изчака да скъсам с гаджето ми и му се увеси на врата. Ще кажете - какво толкова е станало, нали си се разделила с него. Да де, ама нали аз на нея й споделях и й ревях. Тя ми знаеше всичките тайни и за него включително. Значи тя си го е харесвала, но пред мен се е преструвала на невинна. Тайничко си е мечтала да е на моето място. И ако това не е предателство здраве му кажи. Много ме боля после. Направо бях като болна. И то за нея, той ми беше безразличен.

Явно съм някаква порода патица, защото после пак ми с случи (въпреки, че вече не допуснах приятелка толкова близо до себе си). Във втория случай момиче от компанията се намеси между мен и голямата ми любов, с който връзката беше в криза (временна раздяла). Момичето страшно ме харесваше и ми споделяше. Даже веднъж ми каза, че ми се възхищава, че съм така силна! Да, ама това не й попречи страшно бързо да се ориентира и да ми вземе мъжа (по този навремето бях наистина луда).

След тези две случки , колкото и да ми се иска не вярвам в жеското приятелство.

# 121
  • Мнения: 342
На теория всички се разбираме, на практика обаче ...

Като се замисля, повече подкрепа съм получила от приятели, отколкото от приятелки. С приятелките обсъждам повече ежедневието и битовизмите, обикновените семейни спречквания, докато с приятелите мъже мога да говоря и за друго.
Май е вярно.
А патили ли сте от "приятелки"?
Да,определено.

# 122
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Напоследък все повече се убеждавам,че нямам приятелки.По скоро имам добри познати с които си пия кафето и често споделям,но само до там.За мен най-добрия приятел е съпруга ми. Peace

# 123
  • София
  • Мнения: 122
Много се дразня като ми се обяснява как нямало женско приятелство, а мъжкото било различно(един вид се издига на пиедестал), пълни глупости. Може да си жена и да си пич, и да си мъж и да се държиш като *утка.  Има и нещо друго женските приятелства са доста как да го кажа многопластови и задълбочени(не във всички случаи разбира се), оттам идва и това да са по-сложни за "крепене" през годините.

# 124
  • Мнения: 10
В приятелство не вярвам. В сходство на интереси - да. А стане ли на въпрос за мъж, тогава е интересно. Има една приказва: Сподели на приятелка, да те изкаже на приятелка." Ми не благодаря, не мога да се открия на никоя, много лицемерие, много нещо

Общи условия

Активация на акаунт