Лактана био, Хип, Хумана или...?

  • 7 472
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 574
ХИПП Peace

# 16
  • Germany
  • Мнения: 1 581
И от мен глас за Лактана Био  - след Аптамил и Атамил комфорт, от които имаше адски запек, с Лактана решихме проблема. Даже мисля, че и коликите и намаляха от него. Много съм доволна.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 729
Моят първи избор би бил някое от млеката, съдържащи пробиотици-Лактана Био, Хипп Пробиотик (розовата кутия) или Селия Дивелъп.

 Peace

# 18
  • Мнения: 525
По същия превантивен начин Whistling ни изписаха Фризо ХА.
Смених по свое усмотрение с Аптамил.
След няколко месеца, отново по свое -Хип /розов/.
От последните 2 съм доволна.

# 19
  • Мнения: 8
Започнахме с ХИПП -пробиотик от който и се усилиха коликите,имаше много газове и коремчето и ставаше твърдо ,не можеше да спи спокойно и постоянно плачеше. След много мислене от моя страна реших да сменя АМ с ЛАКТАНА БИО и всичко си дойде по мястото,много ама много съм доволна от това АМ. И все пак то си е до детето,всяко дете си е различно.Ние открихме нашето АМ

# 20
  • Мнения: 2 936
определено Хипп - Peace

# 21
  • Мнения: 2 960
И аз съм за ХИП-Пробиотик-розов

# 22
  • България
  • Мнения: 457
Ние бяхме на Фризо ХА.Смених с Лактана био,но ни запече страхотно.Сега сме на Розов Хип и съм доволна Peace

# 23
  • Мнения: 556
Розов Хип Peace

# 24
  • Мнения: 6 390
интересувам се за в бъдеще  Peace

# 25
  • Мнения: 107
Още един глас за Лактана Био Peace

 Peace
Лактана БИО. Не бих го сменила за нищо на света. Горещо го препоръчвам на всяка майка, която е изпаднала в чуденка. Не знам какво са нито колики нито запек.

# 26
  • Мнения: 814
Лактана Био и от мен  Peace

# 27
  • Мнения: 45
И аз съм за Лактана Био Peace В началото се притесних като излезе новата формула, понеже някои мами се оплакаха от запек и че не засищало децата. Но явно си е до детето.

# 28
  • Мнения: 174
Мамчета,
Благодаря за отговорите.Вече почти трети месец се храним с Хипп пробиотик 1 и съм много доволна.Проблема с акането е вече история.Надявам се, че не съм сбъркала в избора си.Вече се захранваме и също ползваме продуктите на Хипп.

# 29
  • Мнения: 117
 Peace
Лактана БИО и от мен.
ХИПП с пробиотик сигурно също е добро мляко, но за мен комбинацията пробиотици и едновременно с това БИО, а и новите съставки е по-добра. Иначе другото си е до предпочитание на майката и разбира се как се чувства детето.

Общи условия

Активация на акаунт