LaRedoute.fr - 79 - Всичко за поръчката!

  • 46 255
  • 944
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 237
pinka222На кой адрес изпращаш питането си?

# 721
  • Мнения: 234
Ох много се обърках нещо, имах една много стара неполучена пратка, писах им на ларедут и те ми пратиха автоматичния отговор. Ама след това нищо и аз им писах пак, но отговорих на тяхното писмо, та пак си получих автоматичното писмо с номер  newsm78 . И не мога да разбера къде трябва да им пиша (и какво) защото мина страшно много време, а поръчката не беше моя и се чуствам ужасно  ooooh!

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Момичета ,относно размерите на шапките : на колко отговарят 52,54 ...?
Как да си избера шапка?

# 723
  • into the blue
  • Мнения: 771
Момичета ,относно размерите на шапките : на колко отговарят 52,54 ...?
Как да си избера шапка?
На обиколката на главата в см.  Peace

# 724
  • Мнения: 639
e4o за съжаление няма рецепта  Rolling Eyes Тръгваш по пътечката - пишеш им на адреса даден от Алекс,те ти отговарят и или уж оправят нещата или те си се оправят до някъде от само себе си,но в първия момент в който успееш да влезеш в кошницата си изтрий всичко,което е в нея .Ако при опит да я изтриеш ти се появи тая мацка дай Back ,за да се върнеш в кошницата и опитай отново и така докато я изпразниш...За сега май това е единственото отработено и дало резултат решение  Rolling Eyes

# 725
  • София
  • Мнения: 42
http://media.laredoute.fr/product/picture/46076755o_aix.jpg[/url] Многоо хубав пуловер. Бях си поръчала 34/36-естествено опнат ми е
IvelinaAtanasova, и аз съм го харесала този пуловер. Би ли казала кой размер взе и ако е 34/36 или 38/40 ще помоля за размери. Като качество заслужавали си според теб? Благодаря   bouquet

# 726
  • Мнения: 30
много благодаря на mamaB за пръв път ми се случва такова нещо вече много взеха да ме ядосват тези французи #2gunfire #Cussing out #Cussing out

# 727
  • София
  • Мнения: 8 285
Някой да е купувал шалтета?

Може ли линк към домашни потреби нещо не можах да ги намеря

Какво ви е мнението за приборите които пускат като подарък?

# 728
  • Мнения: 15
Здравейте,
моля някой да ме "успокои" по следния въпрос.
Вчера поръчах на една позната от намалението на NIKE долнище на анцуг номер 38, която е със следните размери:
ханш:98см.
талия: 78см.
Дали ще ме бие или ще ме разцелува.

# 729
  • Мнения: 4 202
Ох много се обърках нещо, имах една много стара неполучена пратка, писах им на ларедут и те ми пратиха автоматичния отговор. Ама след това нищо и аз им писах пак, но отговорих на тяхното писмо, та пак си получих автоматичното писмо с номер  newsm78 . И не мога да разбера къде трябва да им пиша (и какво) защото мина страшно много време, а поръчката не беше моя и се чуствам ужасно  ooooh!

Щом получаваш автоматичен отговор с входящ номер, значи пишеш на точното място.
Ами какво да те посъветвам, изчакай ден-два и пак им пиши.

# 730
  • Мнения: 1 178
Току-що ми донесоха известията за две поръчки от 01.09 за митница.
Отивам да ги взема и после ще се похваля Laughing
Eeee, браво!  Mr. Green Завиждам ти, аз чакам от 1.09, но за поща, засега нямам... newsm78

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 4 141
Ееее, не е честно - аз още не съм получила от 25 и 29.08, а вие вече септемврийски получавате  Crossing Arms

На митница или на поща взимате от тези дати Rolling Eyes

# 732
  • Мнения: 2 616
http://media.laredoute.fr/product/picture/46076755o_aix.jpg[/url] Многоо хубав пуловер. Бях си поръчала 34/36-естествено опнат ми е
IvelinaAtanasova, и аз съм го харесала този пуловер. Би ли казала кой размер взе и ако е 34/36 или 38/40 ще помоля за размери. Като качество заслужавали си според теб? Благодаря   bouquet

Взех си 34/36 ивлизам в него, но мисля, че бих се чувствала по-комфортно в 38/40!
Чудно ми е като се разменят тука едни размери, вие ходите ли да се замервате с метъра кое колко ви е дълго бе хора.
34/36 е S, 38/40-М, нататък следват L, XL и така нататък, защо постояноо питате за накакви размери, дължини, ширини, ще кажеш сме някакви шивачки и ходим с кредата и топлийките да си отбелязваме колко колко точно е дълго и широко и като се замери, адажаба успявате ли да си представите как точно бихте изглеждали ако облечете блуза с 3 сантима по-широчка  newsm78
Гръдната ми обиколка е 76-80см, имам малко коремче и след раждането талията ми е почти изчезнала, но ми стои добре. Как ли биха изглеждали мерките:
рамена: 34
дължина и ръкав по 54см
на човек с по-малък бюст и плосък корем, примерно, който е и да  речем с 5см по-нисък от мен, да речем  #Crazy Щурава работа ми се вижда това със замерванията!!!!
И да, пуловерът е разкошен, аз си поръчах още два в различни цветове.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
И моя от 1.09 е на митницата  Mr. Green
като да не повярваш  Peace

# 734
  • Мнения: 2 616
  bouquet  bouquet  bouquet
Мерси!!!!

И да питам Змейковица - влизащ в дънки 38 размер, нали

Дааа, всички панталони и дънки са ми 38  Hug

  love001  love001  love001 Ей, златна бе, къде те нацелих баш с моите мерки, 'начи  Laughing
Мерси!!!!

Общи условия

Активация на акаунт