LaRedoute.fr - 79 - Всичко за поръчката!

  • 46 305
  • 944
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
 Grinning обаче на мен пуловери 34-36 са ми ок  Peace
Значи само за панталони сме с едни мерки  Wink

# 736
  • Мнения: 5 608
дано не ме линчувате ,но да питам за това якенце,искам да го взема за подарък някой ако го има да ми пише с отзиви на ЛС   
Имам го в червено,за парите си е много прилично зимно яке,не прекалено дебело,бива и за подарък.Синьото също е хубав цвят на живо  Peace

# 737
  • Мнения: 8 242
Гръдната ми обиколка е 76-80см..

Туй си е баш за 34/36 ..
Моята е 90 см и 38/40 ми похлопват..

Ще се намъкне предполагам..
Моят ханш е 96 и имам панталони 38 и 40 .. Зависи от модела..

# 738
  • Мнения: 165
Алекс, да те помоля за линк за оново чудо, което слагаше на матрака на малката ако се напишка да не й мокри? Под чаршафа на малкия съм сложила едни найлонови чудеса, обаче той горкия като се завърти 5 път и чаршафа става на топка в краката му и той спи на найлона Sad Искам нещо по-практично и мекичко.
Още не съм го получила, но ето това са:
http://www.laredoute.fr/achat-maman-et-bebe-chambre-bebe-protect … mber=1&ps=asc
Поръчала съм второто, на което цената е 4.87 евро.

Алекс, а кога ще го получиш евентуално и кой размер си поръчала, също и размерите на вашето легло. И аз се интересувам, защото от един месец сме без памперс денем, а зимата ако държи мисля и от нощния памперс да я отучвам. Но нещо не са ми ясни много размерите на този вид протектори и дали са с ластик или не, и как се захващат за матрака newsm78. Нашето легло е 70/140 и се чудя кой размер да и поръчам newsm78

# 739
  • Мнения: 378
Днес получих колет от 01.09. Една блуза за тинейджъра и подарък матрако-дюшека.
Блузата е страхотна, в черно, с черепи отпред и отзад, идеална за първия учебен ден  Joy
http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-manches-longues-t-base-sku … tegoryid=38981377

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета току що взех поръчка от 01,09.Ще пусна реални снимки малко по-късно. Peace

# 741
  • Мнения: 209
a la livrasion означава плащане при доставка. Най-вероятно сумата на поръчката ти е под 10 евро.
Да, така е, под 10 евро е, но не е отказана. Ще плащам ли на ръка и на кого? Все на някой се е случвало и ме интересува какво следва сега?
Значи и при мен беше същото с поръчка от 15,че беше и със сака ла фума.Пратиха ми писмо по об.поща че нещо не съм спазила което ме навежда на мисълта че самия сайт ми отказва поръчката.Иначе всичко си е в суивито и е а доминице.Много ме е яд защото си изгорих кода.Това ми се случва за втори път с поръчка под 10Е и вече няма да рискувам.А парите още са блокирани но не са изтеглени и сигорно до края на месеца ще ги освободят,за такава малка сума не ми се разправя в банката.

# 742
  • Мнения: 8 242
Добре де, много ми е странно.. Какво се циганите за 3-4-5 Е, след като отдавна се разбра, че с поръчки под 10Е има проблеми..
Ми направете я за 12-13 поне.. токлова ли е сложно  Rolling Eyes Не става въпрос за милиони  Tired

# 743
  • Мнения: 1 263
a la livrasion означава плащане при доставка. Най-вероятно сумата на поръчката ти е под 10 евро.
Да, така е, под 10 евро е, но не е отказана. Ще плащам ли на ръка и на кого? Все на някой се е случвало и ме интересува какво следва сега?
Значи и при мен беше същото с поръчка от 15,че беше и със сака ла фума.Пратиха ми писмо по об.поща че нещо не съм спазила което ме навежда на мисълта че самия сайт ми отказва поръчката.Иначе всичко си е в суивито и е а доминице.Много ме е яд защото си изгорих кода.Това ми се случва за втори път с поръчка под 10Е и вече няма да рискувам.А парите още са блокирани но не са изтеглени и сигорно до края на месеца ще ги освободят,за такава малка сума не ми се разправя в банката.
Може проблема да не е в 10-те евро. Моята беше над 10, но пак беше отказана . Пишеше че не може да се валидира он лайн и писах писмо на Сабине да я валидира. След 1 седмица размяна на писма се разбрахме най-накрая. В темата с кодовете се обсъждаше как да се разправяш в тази ситуация Wink

# 744
  • Мнения: 19
здравейте
може ли някой да ми помогне с линк,имаше едно ,не знам дали е пончо,плетено пъха се през главата ,без ръкави
  bouquet

# 745
  • Перник
  • Мнения: 396
здравейте
може ли някой да ми помогне с линк,имаше едно ,не знам дали е пончо,плетено пъха се през главата ,без ръкави
  bouquet
Ако е детско, може би е това.

# 746
  • Мнения: 8 242
здравейте
може ли някой да ми помогне с линк,имаше едно ,не знам дали е пончо,плетено пъха се през главата ,без ръкави
  bouquet
Ако е детско, може би е това.

Или това

# 747
  • София
  • Мнения: 1 740
Може ли да ми кажат, тези които си сайфнаха поръчката след 3-та стъпка дали в суивито им се появи подобен надпис Nous avons bien reçu votre commande du 11/09/2008. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous. Аз не съм пускама поръчка на тази дата, само я сейфнах както ми написаха. Дали това означава, че ще я направят поръчката, защото още не са ми отговорили.  newsm78

# 748
  • София
  • Мнения: 43
IvelinaAtanasova, благодаря за изчерпателния отговор и се надявам все пак да не съм те затруднила много. До сега не съм взимала размер 34/36 и сега установих, че ще ми е малък (г.о. ми е 85 см.).
450 , и аз направих същото и имам същия надпис в Сюивито. Предполагам трябва да чакаме отговор от тяхна страна, понеже аз дори им написах изрично първо да ми потвърдят общата сума на поръчката. Дано да стане по-скоро Praynig.

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 17:58 от assya_p

# 749
  • Мнения: 19
здравейте
може ли някой да ми помогне с линк,имаше едно ,не знам дали е пончо,плетено пъха се през главата ,без ръкави
  bouquet
Ако е детско, може би е това.

Или това
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт