Дюкан ще покаже и на вас как се изхвърля над 4 тона мас - 123 тема

  • 35 741
  • 957
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 818
Даниа newsm78 ХмЪ ? Недей така. Ти не си такъв човек...
       

, що за птица е този кварк?
За 00-та, опитай люти чушки.
Ми...като изварата е...почти... кварк

# 946
  • Мнения: 187
а за проблема с ОО какво правите
доста сероизен проблем ми е
какво мога или немога да пия
на мен ми помага мляко в сутрешното кафе Simple Smile
По съвет на едно от момичетата тук(не си спомням кое беше) сутрин на гладно пия топла вода  и нямам проблем.
Лека нощ

# 947
  • Мнения: 3 202
А..  Rolling Eyes то било чуждоземна Simple Smile)

# 948
  • Бургас
  • Мнения: 236
Горда,както винаги си страхотна! yes
ЛориХю,все още ли не си решила този проблем с 00,трябва да си постоянна.пробва ли и с ленено семе?
Лека и отслабваща вечер!
Пожелавам един усмихнат и щастлив първи учебен ден на мами с ученици и учителки! newsm51

# 949
  • Мнения: 451
До "nelsun" - Аз се опитвам да се радвам на това, което до сега постигнах, откъм отслабване, но..

До "ФИЛЮДКА" - Ех, тази надежда..

До "sun4e" - Прощавам ТИ Wink Но при едно условие - да започнеш да внимаваш какво ядеш Simple Smile

До "cote" - Не съм се губил - просто вчера от много акъл си навлякох малко проблемчета с компютъра у дома.. реших да му сложа "Windows Vista Ultimate" вместо "Windows XP Pro" и забравих от "Windows XP Pro" да си запазя "Favorites"-а, който ми е много ценен и от вчера сутринта, до днес на обяд се борих с някакви програми за възстановяване на изтрити файлове и нали съм упорит инат - успях Simple Smile Затова ме нямаше.. а.. и.. редовно ми се случва да съм тук, но да няма какво да кажа.. в смисъл никой не е писал нищо до мен.. или пък не мога да дам точен отговор на въпросите, който се задават.. и така.. прочета кой какво е написал и бягам из други форуми и сайтове..

До "Цоци" - Е добре де.. може ли да се каже, че от 122 до 105 килограма е по-излишно, от колкото от 105 до 90? Знам, че все по-бавно ще свалям, но.. чак пък да не мърда кантара Sad И мерси за подкрепата.. как ми се накара  Confounded

До "музичка" - Мисля да опитам след 18-19 часа вечерта да не ям.. само се надявам да мога да си продължа ритуалната традиция с "Верея - Калций" около 22 часа (преди лягане)? Мислиш ли, че и това може да повлияе?

До "Даниа" - Ах, ТИ! Добре де - какво ще стане ако не го хапнеш това, което ТЕ изкушава? Не можеш ли да надвиеш изкушението?

До "baci" - Не знам и аз Sad Миналата седмица почти всеки ден играех тенис на маса по час-два... хубаво се раздвижвах.. потях се.. но разлика в показанията на кантара нямаше Sad

# 950
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добра нощ!


До "музичка" - Мисля да опитам след 18-19 часа вечерта да не ям.. само се надявам да мога да си продължа ритуалната традиция с "Верея - Калций" около 22 часа (преди лягане)? Мислиш ли, че и това може да повлияе?



Мине-не мине и се появи някое свободно съчинение....

Тунингмания, няма ограничение до колко часа може да ядеш, поне Дюкан не ни ограничава в това. Като ме гони гладът, ям и след полунощ. Не се притеснявай, че задържаш, а и не е хич много времето, през което не мърда кантарът. Така че приеми, че сега инвестираш. Успех!

Честит първи ден на всички, които имат повод да го отбележат, и успешна учебна година!

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 01:05 от smileys

# 951
  • софия
  • Мнения: 3 382
 Mr. Green Прочетох вЪ,шЪ спЪ спокойно.

# 952
  • Мнения: 52
и аз....СлаБе  love001

Цоци, Furia, dumpsy, summer_girl78  Hug Hug Hug

Отслабвайте докато спите!

# 953
# 954
  • Мнения: 850
            Добро утрооооо ..... изпихте ли кафенцетооо , хапнахте ли трицкитеее , хаиде нова седмица с нови постиженияяя и хубави моменти на всичкии !!!

          newsm10 newsm53

# 955
  • Мнения: 34
Привет на всички   bouquet
Аз се движа леко полеко надолу, но в голям проблем се превръща WC-то ... Ей го сега последните два дни на П няма отбелязани посещения и корема ми е се подул и в мислите ми само с какво да избутам боклука от себе си Sad мразя се направо  Cry
Уф оплаках се нелепо, за което се извинявам и ви пожелавам лека и отслабваща вечер ...

И аз го имам от 1-2 дни този проблм, та вчера си купих лаксит.  На билкова основа е. Ако някой от другите даде по-ефикасно решение на проблема, няма да се разсърдя, ама грам

# 956
  • Мнения: 16
Привет на всички отслабващи с Дюкян...От днес и аз се причислявам към вас...Само дано успея да издържа...

# 957

Общи условия

Активация на акаунт