Ишлемета (дрехи, обувки, други) - магазини и адреси 2

  • 314 943
  • 498
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 965
Значи има някаква промяна...
Аз  като влязох нямаше блузка за под 100 кинта  Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 1 745
Много добро магазинче има в Обеля, зад новата бензиностанция.
Има дамски и мъжки дрехи, но няма детски. В магазинчето има и оригинално бельо на triumph, което е рядко срещано в крайните квартали

Къде е това магазинче в Обеля? Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 139
Има едно магазинче в Люлин 10. Близо до "Чорапената борса". Точно до магазин за обувки. Магазинчето се казва "Буболече" )ако не се лъжа). Зарежда и ишлемета. От доста време обличам сина ми предимно от там.

# 63
  • Мнения: 277
Темата е адски полезна  Peace Обаче аз имам малко затруднения в намирането на следните магазиини:
Цитат
Пловдив-в парка до Каменица.Бившият детски магазин.Дамско и мъжко облекло(не съм сигурна дали са ишлемета, но марковите дрешки са на много поносими цени).
Цитат
* Бул. 6ти септември № 25 (малките му номера са към гребната база). Пада се след прелеза от дясната страна, с/у м-на за мебели. Има табела и мисля, че пишеше Хит цени. Жената каза, че зарежда в събота или вторник. След като подминеш прелеза, в посока гребната, има малка пресечка в дясно. Магазинчето е точно на ъгъла на пресечката и 6ти септември. Няма как да не го видиш. Дрехите са за големи.
Ще помоля отново за ориентир(като например с по-известни сгради,ако има в близост),защото наистина така не мога да се сетя къде да отида  Rolling Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 426
Ще търся тези магазини в Люлин на пазара дано ги намеря

# 65
  • Мнения: 733
Влизала съм там преди година..беше просто един адски скъп магазин  Thinking
Сега друг магазин ли е или аз просто не съм гледала каквото трябва  Thinking


Докато продаваха Бершка, а преди това и марката "Дженифър" (уж от колекцията на Дженифър Лопес) цените бяха уникално ниски и имаше невероятни неща (страхотни якета за по 45, палта по 60). В момента обаче се излагат - нищо и никакво потниче на Guess 50лв... смешна работа. Зареждат и някаква неизвестна за мен марка - тънко шушляково яке 100лв... Малко по-нагоре, след кръстовището на Коперник с Гео Милев точно на ъгъла има къде къде по-сносен магазин (аутлет на различни марки). Цените са по-ниски, а избора е по-добър. Няколко пъти съм виждала Тереза Маринова да излиза оттам - или го държи или си пазарува  Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 2 181
Първо да кажа,че не искам да влизам в спор за въпросния аутлет,но ще напиша какви са ми наблюденията.
Значи шушляковите якета са с пух и са на Guess,100лв според мен е една приемлива цена.Иначе да потниците им по 50 лв и на мен ми се виждат скъпи.Има ботуши на Зара,естествена кожа за 100лв-също цената е супер.Чанти на Томи Хилфингер за 60 лв,рокли на Ринашименто за 50лв,пуловери Бершка за 25,блузки по 15лв,спортни обувки но забравих марката по 30лв,дънки по 60лв.Самите дрехи и обувки си личи че са качествени.Разбира се има и много парцали.
Та исках да кажа,че цените са си ОК и според мен нещата са си истински.Лично аз на ония горните аутлети не им вярвам.
И да не си помислите,че правя реклама или работя там,просто на мен ми е любим магазин,накупих си доста неща от там и съм доволна.За последната седмица ходих няколко пъти и позапомних цените Sunglasses
Даже се абонирах да ми пускат смс като получат стока Wink
Дано съм била полезна Peace

# 67
  • Мнения: 130
Извинявам се, ама къде точно се намира този магазин. Уж живея в района, а не мога да се ориентирам  Embarassed Hug

# 68
  • Мнения: 983
Темата е адски полезна  Peace Обаче аз имам малко затруднения в намирането на следните магазиини:
Цитат
Пловдив-в парка до Каменица.Бившият детски магазин.Дамско и мъжко облекло(не съм сигурна дали са ишлемета, но марковите дрешки са на много поносими цени).
Цитат
* Бул. 6ти септември № 25 (малките му номера са към гребната база). Пада се след прелеза от дясната страна, с/у м-на за мебели. Има табела и мисля, че пишеше Хит цени. Жената каза, че зарежда в събота или вторник. След като подминеш прелеза, в посока гребната, има малка пресечка в дясно. Магазинчето е точно на ъгъла на пресечката и 6ти септември. Няма как да не го видиш. Дрехите са за големи.
Ще помоля отново за ориентир(като например с по-известни сгради,ако има в близост),защото наистина така не мога да се сетя къде да отида  Rolling Eyes


Lexи този магазин мисля, че го няма вече. Миналата седмица минах от там и табелата липсваше, а магазинът беше затворен.

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Тази тема НЕ Е за:
- "Запис" и производните му ("Чудесна идея!", "Каква хубава тема" и т.н.) НЕ СЕ толерират.
Всичко по горните три точки ще бъде изтривано. При рецидиви - санкция.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 768
прясно инфо
вчера ходих до магазина който се намира срещу католическата катедрала и се оказа че магазина го няма а помещението се отдава под наем.

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 251
Някой има ли информация за магазина на Миролио в Сливен - откъде се зарежда. Дали освен в София има още магазини  Миролио. Лятото попаднах на страхотни намаления, а вътре продаваха - Мотиви, Елена Мило, Карактер и т.н. В Сливен ли шият конфекцията? Ще съм благодарна някой ако ми отговори.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 456
Миролио има завод за вълнени платове в Сливен, вискоза и коприна в Свищов и цех за прежда в Ямбол. В Нова Загора имаха също производствена база.  Голяма част от продукцията се шие в заводите до колкото съм чувала. Мотиви е също негова марка.

Да ви кажа за този магазин в Пловдив на пешеходния мост (Kiddies Room). Изпратих майка ми специално да провери, но не останала очарована. Нямало е много избор, а цените са били дори по-високи от другите подобни магазини. Например панталонче за около 50 лв, шапка и шалче за 35 лв и т.н

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 13:03 от Муци

# 73
  • Мнения: 733
Извинявам се, ама къде точно се намира този магазин. Уж живея в района, а не мога да се ориентирам  Embarassed Hug

Spender , на гърба на Т-маркет, между магазина за домашни потреби и кафенето  Peace

galq4, на мен също ми е любим магазин и съм там през ден, защото знам, че като получат стока нещата се разграбват за секунди. Просто изразих разочарование... Харесват ми нещата на Бершка, цените са им удивително ниски, но скоро време не са правили хубаво зареждане на тази марка (пуловерите за които говориш за от миналата година). В момента магазина на Зара в Скай сити зарежда много повече и по-добри неща на Бершка от тях.

Шушляковото тънко яке, което видях за по 100лв е точно на тази марка: "Ринашименто". Множко ми се видя, защото самото то не е нещо особено (съпоставено с плътните якета на Guess, за които казваш ) Rolling Eyes Полите на тази марка са красиви - за по 60 (намалени от 120). Блузките и роклите обаче, особено копринените, ми изглеждат извадени и изтупани от праха на някой дълбоко забравен склад...

Обувките са хубави наистина, дори тази година са заредили невероятно красиви детски модели. Колкото до чантите - липсва ми разнообразието, което имаха преди. Всичките ми любими чанти са оттам, а чантите определено са ми слабост  Crazy

# 74
  • Мнения: 14
Момичета,Хаджидимово се намира до Гоце Делчев

Общи условия

Активация на акаунт