Домашна торта "Василия"

  • 132 630
  • 184
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 73
Момичета тази торта е слабо казано разкошна и се прави много лесно аз разбърках маскарпонето и сметаната с дървена лъжица правих я за велик ден опитахме я на следващия ден след като я направих но на третия ден беше най - хубава заслужава си чакането
http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=294546&cat=500&ppuser=6637
http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=294547&cat=500&ppuser=6637

благодарности на Цеце

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
И аз я правих, много ми хареса ама много и на мен и съпруга ми и дъщеря ми, ще има повторение. Малко трудно размазах крема върху бисквитите, godinova ти как се справи, разкажи?

# 92
  • София
  • Мнения: 614
godinova  Hug
 
  Малко трудно размазах крема върху бисквитите, godinova ти как се справи, разкажи?

Деси, с мерак става  Laughing

# 93
  • Мнения: 73
Ами да така се получава но прочетох по нагоре че и при другите е така по гъст става крема и малко лепне на бисквитите ама ако не се лъжа някой по нагоре беше написал че безкрайно щастие няма но си заслужава защото тортата е толкова вкусна и лека че просто нямам думи Деси размазах крема внимателно да се разместят бисквитите с дървена бъркалка от тези дето се ползват за тефлонираните тигани

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Правя торта за всяка месечинка на моето бебоче. За тази месечинка мисля да направя тази.  Party
Мерси за рецептата, Цецето  Hug

Само бих искала да попитам за бадемите,разбрах че ги има в Метро,но на щанда с ядките ли е или на някое специално място?

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 56
godinova  Hug

# 96
  • Мнения: 483
Тортата стана разкошна. А аз дори забравих да сложа от Нутелата.
Няма да ви казвам колко изядох, защото ще се уплашите Shocked

# 97
  • Мнения: 0
Тортата е ПРЕВЪЗХОДНА! Много благодаря на авторката за рецептата!  newsm18   
Наистина си заслужава и несъмнено ще я направя отново.По-долу е линк към снимка на моето творение Laughing Искаше ми се да покажа и отделно парче (за да се видят пластовете),но не направих крема достатъчно гъст и...  парчетата леееко се разпадаха.НО като за първи опит стана перфектно. Успех на всеки,който иска да се пробва и да знаете,че няма да съжалявате   thumbsup

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/264580_2427 … 267_4786004_n.jpg

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Да споделя, че и аз я правих за едни гости, страхотна, превъзходна и чудна   bouquet Не можах да снимам понеже нямам в момента фото, обаче вкуса е супер.  Поздравления за рецептата   chef

# 99
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
И аз спретнах тортата за вчерашния празник .
Много бърза,лесна и вкусна,но...малко сухичка за нашите вкусове,Другият път ще сиропирам повече бисквитките.Благодаря за рецептата   bouquet


# 100
  • София
  • Мнения: 614
kasier, радвам се, че ви е харесала тортата, изглежда чудесно!  bouquet Можеш да потопиш бисквитите в прясно мляко, преди да ти наредиш, за да е по-сочен блатът  Peace

# 101
  • Мнения: 1 726
Нямам миксер, ще може ли сметаната да се разбие на ръка, според вас? newsm78

# 102
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Нямам миксер, ще може ли сметаната да се разбие на ръка, според вас? newsm78
Да.

# 103
  • Мнения: 1 726
Благодаря  bouquet

# 104
  • Мнения: 2 018
Цеце, момичета дайте ми идея с нещо да заместя шоколада... Малко съм се отдалечила от кухнята и нищо не ми ражда главата.

Тортата изглежда превъзходна и лесна! 

Общи условия

Активация на акаунт