Подсъзнанието може всичко 2

  • 76 126
  • 636
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 57
Здравейте момичета от скоро ви чета и ми е доста интересно. Знаете ли от къде мога  да си изтегля Подсъзнанието може всичко за деца намерих два линка,но не ми се отварят. Благодаря предварително

# 301
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
klem4e Hug


Здравейте момичета от скоро ви чета и ми е доста интересно. Знаете ли от къде мога  да си изтегля Подсъзнанието може всичко за деца намерих два линка,но не ми се отварят. Благодаря предварително
Мисля че няма от къде да я изтеглиш (може и да бъркам де) Но и да си я купиш няма да съжаляваш  Peace

Книгите на Кехоу са ми настолни често тръгвам нещо да прочета и накрая пак ги препрочитам от край до край  Simple Smile
Страшно ме зареждат с ениргия и позитивизъм  Hug

# 302
  • Мнения: 57
Аз вече имам и прочетох подсъзнанието може всичко- бях започнала с утвържденията и визуализациите, но постепенно се отказах явно не правех всичко както трябва

# 303
  • Добрич
  • Мнения: 5 462
Момичета, а на картите си сложихте ли желаните автомобили, ако имате такива? Защото не видях отреден за тях квадрат. Реших, че целта на картата е да ме подсеща по - често да мисля за желаните неща. Затова не я направих точно по фън - шуй. Сложих снимка на семейството си и на желаната кола също. Лично за мен брак и семейство са едно и също нещо. Затова използвах единия квадрат за колата.

# 304
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
tinito Wink не се отказвай  Hug ...... аз също не съм стриктна в "стъпките" на визуализация  просто си го правя по мой си начин.М/у другото Кехоу най-достъпно(според мен) е поднесъл нещата ..... преди него бях чела метода на Силва и наистина се затормозявах в желанието си да спазвам начина по който той обяснява достигането на утвържденията и визуализацията влизането и излизането от алфа, бета и т.н. ниво. Crazy
Просто tinito си фантазирай, мечтай .....  Hug и хубавите , жалани неща постепенно ще се случват  Grinning


Вела аз лично колата я лепнах на границата на богатството и семейството  Wink  т.е. не съм спазвала с точност границите  на квадратите  Wink

# 305
  • Мнения: X
  bouquet Знаете ли, преди време разговарях с един мой приятел. Той от много години е професионален масажист, занимава се и със Сайонджи. Интересува се много от китайска медицина и други такива неща.
Той ми каза, че човек трябва много внимателно да подбира какво чете. Защото всяко едно знание е енергия. Тази енергия (знанието) трябва да бъде употребена за добро. Ако човек не я използва, тя започва да му влияе негативно.
Това беше по повод на мое споделяне какви книги чета за самоусъвършенстване. Според него това ме натоварва в известна степен. В своите масажи много набляга на това да хаармонизира енергията, да премахне блокаж, ако има някъде. Според него това е напълно достатъчно и не е необходимо да чета неща, които не са ми много ясни и да трупам информация.
Но от друга страна човек трябва да може и сам да си помогне, не само да разчита на друг...
Но път и не можем за всичко да си помагаме сами...

# 306
  • Мнения: 121
tinito, днес в била видях броя на жената днес с книжката, ако при вас има този тип магазини може да е останало. Така на цената на книжката ще получиш и списание.

Desss  метода Силва наистина е малко сложно обяснен, но от известно време си препрочитам книжките отново. Установясам , че много от хората писали след него просто са преписали в по достъпна форма.

# 307
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Desss  метода Силва наистина е малко сложно обяснен, но от известно време си препрочитам книжките отново. Установясам , че много от хората писали след него просто са преписали в по достъпна форма.
Бе ..той разбираемо си е написал, ама техниките му някак си не бяха като за мен.Обикновенно често заспивах Blush като почвах да броя на обратно и рядко стигах до визуализация Crazy Иначе това с броенето много отпуска и наистина има въздействие  Wink

# 308
  • Мнения: 14 499
относно Силва метод, писала съм го преди и пак ще го напиша - трябва да се ходи на курс. познавам човек, който е ходил и успешно ги прилага, от книгите аз поне нямам никакъв резултат.

# 309
Здравейте!
С интерес ви чета. Регистрирах се преди време с този хубав ник именно заради тези идеи, които и вие тук обсъждате. Така и не успявам да ги приложа на практика обаче. Чела съм няколко книги за самолечение и самоусъвършенстване, но нещо ме спира да...направя промяната в себе си. Някакъв странен скептицизъм - вярвам, че написаното е истина, но че важи само за другите, не и за мен - техните подсъзнания могат всичко, моето не, аз не мога да овладея мислите си, нямам вътрешната сила да сбъдна мечтата си.. Знам, че не трябва да мисля така, но... smile3506
Вашите успехи ме мотивират. Мисля още утре да си купя "Подсъзнанието може всичко" (макар че си я взех от библиотеката преди време, прочетох я набързо, ама с нищо не се захванах...) или някоя друга на такава тематика. Също и да си направя карта на желанията.

Момичета,аз имам питане малко встрани от темата за картите...
от къде мога да си сваля книги на Луиз Хей?

Само тази намерих засега smile3503:
http://www.booksbg.org/component/option,com_remository/Itemid,0/ … ,showdown/id,656/

# 310
  • Мнения: 10 709
Здравей, ТвърдаВоля и добре дошла/дошъл при нас    bouquet
Едва ли ще те изненадам, ако ти кажа, че повечето от нас непрекъснато се борим да преодолеем скептицизма си - или поне аз със сигурност! В началото е трудно, после става по-лесно, особено когато имаш резултати. Сигурна съм, че и при теб ще стане, просто е нужна увереност, упоритост и мъничко време, да да се задвижат нещата  Hug
Благодаря за линка, не го знаех този сайт     bouquet

# 311
  • София
  • Мнения: 121
Добре дошла на ТвръдаВоля  Hug

Все забравям да ви кажа за музиката и медитацията на Kelly Howell, тя си има собствена страница ето я   http://www.brainsync.com/kellybio.asp  . Незнам дали я знаете....Тя прави медитация чрез музика и утвърждения , но са на английски. Но трябва да ви кажа, че са страхотни, има за различни видове  утвърждения - за позитивно мислене, за за вяра, дори за естествено отслабване , много са Simple Smile Обикновено са в 2 нива първото е стъпка по стъпка или насочващо от нейни думи и музика, а второто е само с музика и тета вълни (които на мен нищо не ми говорят) . Слушат се със слушалки повечето в продължение на 6 седмици всеки ден или вечер преди заспиване. На мен много ми харесват, качвам си някоя на тел и винаги ми е под ръка
Последно си ги теглих от тук http://www.demonoid.com/files/?category=0&subcategory=All&am … p;uid=0&sort=
  bouquet

# 312
  • Мнения: 1 652
Момичета, толкова много пишете напоследък, че не успявам да ви изчета всичките, но се радвам много за хубавите новини, когато някой ги споделя. Добре дошли и на новите в отбора! Hug
Искам да споделя нещо за методът Силва. Аз успявах да направя  броенето  на обратно, като броях на чужд език, който не знам добре и си представях цифрите на екрана, как излизат една по една. Доколко съм успявала да вляза в алфа не знам, поне не винаги е било, но винаги успявах да се отпусна и да си направя визуализацията и утвържденията.

Той ми каза, че човек трябва много внимателно да подбира какво чете. Защото всяко едно знание е енергия. Тази енергия (знанието) трябва да бъде употребена за добро. Ако човек не я използва, тя започва да му влияе негативно.

Облачето , това нещо го усетих , че знанието е енергия и че има книги чиято енергия и информация влияе върху нас, дори ако не я използваш. Има книги, които влиаят негативно върху определен човек може би, не знам. На мен определено ми повлияха лошо книгите на Лазарев, въпреки, че ми бяха много интересни. Започнех ли да чета някоя от тях и ми се струпваха трудности, проблеми...  Може би защото, както казваш ти не съм използвала знанието/енергията/  правилно, не знам...Сега си мисля, че може и да съм си внушила това, но накрая реших да ги изхвърля и една приятелка ми ги поиска. Обясних й , защо ги хвърлям, тя въпреки всичко ги взе.
Табло не съм направила, защото нямам време.
Нещо ми се случва напоследък. Събитията се развиват с голяма скорост. Това означава ли нещо?  newsm78  А работата ми с утвържденията е бих казала на слабо ниво, макар и ежедневна, когато се сетя и успея.
Лека и хубава вечер на всички.... По точно е май-  лека нощ! smile3524

# 313
  • Мнения: 55
Страхотна тема момичета, приемате ли нови попълнения   Hug май съм закъсняла за картата но другото новолуние ще си направя, до тогава ще прочета и книгата.

# 314
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Страхотна тема момичета, приемате ли нови попълнения   Hug май съм закъсняла за картата но другото новолуние ще си направя, до тогава ще прочета и книгата.

Приемаме, даже се радваме на засилен интерес напоследък  Laughing Не си закъсняла с картата, и аз още не съм направила моята. Както ми казаха момичетата, не се прави в определен ден, а докато луната е растяща. От 29-ти септември до 7ми октомври луната е в първа четвърта, така че мисля дотогава може да се направи.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт