Какво мислите за късната бременност?

  • 7 374
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 121
Момичета, много сте мили  Hug

# 31
  • Мнения: 147
За мен лично е единствената възможност да имам дете. "Ранната" съм я я пропуснала.
           И при мен е така.

# 32
  • Мнения: 1 284
Желанието за дете няма срок на годност!
Твърдо ДА!

# 33
  • Мнения: 117
И според мен няма късна бременност.

# 34
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Няма понятие като "късна" и "ранна" бременност  Peace
Виза, браво  Hug

# 35
  • Мнения: 491
   Виза, браво! Възхищавам ти се !

# 36
  • Мнения: 126
Станах майка на близнаци на 52 г. и това беше най-достойното решение в живота ми. Благодарна съм на д-р Стаменов за това ми щастие. Момичета ако имате проблем - разрешете го! няма невъзможни неща. УСПЕХ! Peace Peace Peace

# 37
  • Мнения: 26
браво zoivka еи на това му викам маика героиня smile3501 smile3501 smile3501 направо нямам думи..... newsm74

# 38
  • Мнения: 271
Zoivka, гледах те в двд-то към книгата на д-р Стаменов и мога само да изразя искрените си адмирации към теб.  newsm10 smile3525 Даже показах историята ти и на майка ми, тя преди 10 години, когато беше на 40 забременя и роди, но за нещастие бебенцето почина, та майка ми и аз смятаме, че да имаш дете на зряла възраст е много по-осъзнато и е много много много хубаво  smile3521

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Никога не е късно да станеш родител-дай боже всекиму да изпита тази радост Praynig
По-добре  късно отколкото никога!

# 40
  • Мнения: 126
Няма късно майчинство. Аз станах майка на 52 г.,родих две прекрасни момиченца. Родих ги късно, не защото правех кариера, а защото се борех със заболяването на голямото ми дете. Смятам, че да родиш нов живот е достойно, независимо от подмятанията на някои. Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 271
Няма късно майчинство. Аз станах майка на 52 г.,родих две прекрасни момиченца. Родих ги късно, не защото правех кариера, а защото се борех със заболяването на голямото ми дете. Смятам, че да родиш нов живот е достойно, независимо от подмятанията на някои. Hug Hug Hug
newsm10 newsm51
Това, което си направила е страхотно и е пример, че когато човек има желание и възможност няма невъзможни неща

# 42
  • Мнения: 838
Вижте това - Най-дълго живеят жените, родили след 40-годишна възраст, твърди изследване. - http://mamita-bg.com/2008/05/%D1%82%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B … %B0%D1%82-%D0%B6/

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Момичета, като лежах в Тина Киркова, се запознах с една мама, която 19 години се е борила със стерилитета. Двамата с мъжа й са преминали през ада, но са останали заедно до край, обичали са се, вярвали са в себе си и в успеха и той макар малко по-късно, но ги е застигнал. Тази борбена жена стана майка на еднояйчни близнаци след ин витро процедура. До края обаче, докато не ги роди, не можа истински да повярва, че чудото наистина й се случва и че ще има шанса да гушне своите рожби. Но тя успя и съм сигурна, че всички ние ще успеем, само да не се предаваме!
А късна бременнст няма, на каквато и възраст да ти се случи или да успееш, това е най-благословеното нещо на този свят - да дариш живот!  Hug

# 44
  • Мнения: 616
Една бременност може да бъде желана /тогава годините нямат значение/ и ... другата тук не желаем да коментираме. Няма значение на колко си години, а колко силно искаш дете и колко силно ще се бориш за успеха си. Скоро навършвам 35, но не мисля че съм стара или пък, че късно съм се сетила за бебе... просто така се получи.
Кураж момичета! Борете се и ще имате своите малки съкровища, на които да отдадете живота си!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт