Яслата (8)

  • 15 853
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 12 239
  Дес ужасно, в коя ясла сте? Ти не си ли говорила с тях по въпроса, казаха ли защо са сложили памперса? Моите дълбоко подозирам, че ако някои се опита да им сложи памперс моментално ще ревнат до небесата, а ако успее те просто ще си го свалят.

# 241
  • София
  • Мнения: 2 437
Eй ме на и мен тук. Нашата ясла продължава с ремонта и сестрата ми каза след 1,10 да отида с изследванията без контактната бележка и тогава ще ми обясни какво трябва за яслата и кога ще тръгва Митко, но ми се струва, че преди 15,10 едва ли ще стане. Хем ми се иска да си остане колкото се може повече вкъщи, хем пък предпочитам докато е по-хубаво времето да тръгне.
Успех на всички малчугани и лесна адаптация. Дано всички дечица да са като това на irrababy Praynig

# 242
  • София
  • Мнения: 437
ГаСи  smile3515днес някоя лелека на Алек му бе сложила памперс  ooooh! а той си казва и е с гащи от края на пролета   Crossing Arms


Според мен лелката от едната смяна не е казала на лелката от втората смяна за памперса. Направи им изрична забележка утре.

# 243
  • Мнения: 430
и ние от утре сме на ясла за първи път толкова ми е притеснено дали ще свикне като нам у нас нищо не иска да яде а пък за там да не говорим

# 244
  • Мнения: 564
и ние от утре сме на ясла за първи път толкова ми е притеснено дали ще свикне като нам у нас нищо не иска да яде а пък за там да не говорим

И аз имам същите тревоги с яденето, но пък казват, че злоядите прояждали на ясла....

# 245
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Митака днес за 1 ден го оставиха да спи в яслата, явно е заспал щом не са се обадили още Simple Smile , в 16 часа ще ида да си го прибера.

# 246
  • София
  • Мнения: 437
Митака е отличник в дисциплината бързо адаптиране - браво на него! Simple Smile

# 247
  • Мнения: 7
Привет и от мен мами.
Моята дъщеря тръгна на ясла от 8ми септември,днес и беше 7мия ден.Все още я взимам на обяд,много плаче,гласа и е пресипнал,отказва да яде и все искала леличките да я носят на ръце,което беше много странно за мен..тя никога не е била носена.Днес тотално ми се скараха,че за нея трябвало специално един човек за да я обгрижва.
Много ми е тежко.Тя е на 1 година и 6 месеца почти,много приказва и обича децата,но явно е голям стрес за нея.

Късмет на всички ви и на малките палавници....
а за памперсите..много ясно,те се чудят как да си спестят време за себе си.Така е,като не си ги гледаме ние,ще търпим и ще стискаме зъби...

# 248
  • Мнения: 566
При нас днес е минало по-добре, поплакал си е сутринта, но после се е заиграл.
Сестрите само казаха че не иска да яде, дори когато др дечица са на масата, той си обикалял и ял само хляб. То бог знае какво им дават да ядат на дечицата, ама сега трябва да го уча да седи на масата и да не става, е как да стане номера, той си седи на неговия стол и от там не може да мръдне, от днес почваме да седим на голямата маса и да се учим.

# 249
  • Мнения: 7 947
.
Смятате ли да слагате някакви ваксини и какви, защото тъкмо ще се адаптират , ще започнем работа и ще започнат да се разболяват.Чувала съм , че се слагали през есента.

Иначе по въпроса-започнах да давам Ехинацея Форте на д-р Тайс от началото на септември.Ще го давам целия месец.От 7 дни давам и Бронхо-ваксом(била с лечебен и терапевтичен ефект),остават още 3 дни и се почива 20 дни,и така ще го давам 3 месеца.Друго не давам,а тези неща ги давам след консултация с педиатърката ни.
ЗАБ.Много "давам " изписах,ама карай.... Embarassed

Аз давам Саностол сиропа, но като го свърша мисля да го сменя с нещо друго...при всички положения витамините са много важни особено есента и то на ясла.

# 250
  • Варна
  • Мнения: 70
Дъщеря ми тръгва на ясла на 23-ти септември.Памперса го махнахме преди 2 месеца,но не може без залъгалката.Плаче,тръшка се и не се успокоява,докато не й го дадем.Много съм притеснена как ще я успокояват там.

# 251
  • София
  • Мнения: 2 437
Дъщеря ми тръгва на ясла на 23-ти септември.Памперса го махнахме преди 2 месеца,но не може без залъгалката.Плаче,тръшка се и не се успокоява,докато не й го дадем.Много съм притеснена как ще я успокояват там.

Ами как ще й я дават. И ние сме така, но мамите тук ми казаха, че дават биби в яслата.

# 252
  • Варна
  • Мнения: 70
Не,не дават.Ще бъде в същата ясла,при същите госпожи,при които беше и баткото.Без биберон,без любима играчка,без шише за вода(защото си тършували из шкафчетата и не се знае кой откъде пие).Става въпрос за ОДЗ"Д-р Петър Берон".

# 253
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дъщеря ми тръгва на ясла на 23-ти септември.Памперса го махнахме преди 2 месеца,но не може без залъгалката.Плаче,тръшка се и не се успокоява,докато не й го дадем.Много съм притеснена как ще я успокояват там.

ще дават това е все пак ясла - не затвор...поне би трябвало
аз давам и си искам памперс и за се га няма проблеми
дъщеря ми е днес втори ден - спи и днес и вчера....дано е добре
иначе е спокойна и дори по-чиста токолкото е у дома....
желая ви леко адаптиране и на нас и на вас
Ами как ще й я дават. И ние сме така, но мамите тук ми казаха, че дават биби в яслата.

# 254
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ооо това е ужас
съжалявам децата - вярно хигиенично е по-добре, но пък стреса е страшен и ми прилича на лагер не на детска

Общи условия

Активация на акаунт