Отговори
# 105
  • Мнения: 41
Моля се и аз с две ръце за Ники и нейните момиченца!Дано всичко да мине добре и това да остане само един лош спомен! Praynig
На новите мами добре дошли и пожелавам лека и безпроблемна бременност докрая.
Моята бебка е вече доста активна и хем много често ме стряска,хем няма по-голяма радост от това.На мен също спането ми е много трудно и ставам постоянно до тоалетна,но то явно по удобно няма да става така че ще се примиря.
Момичета,вие кога смятате да започвате активно с покупките?Аз вече нямам търпение,но все се чудя да не е прекалено рано.

# 106
  • Мнения: 20
Анели и Rrhh , не спорете моля ви за болници и то заради мен  Embarassed
Аз питах преди време мамите от П-в на къде са се насочили и тогава Анели и Каспър казаха ВМИ , а Каспър даже мислеше и за Селена. А аз съм много неориентирана с докторите и болниците Sad
За Окръжна се навих защото на една приятелка майка й е акушерка там и за д-р Пелев чух много добри отзиви. Моята най-добра приятелка роди на 26.08 във ВМИ  много доволна , но нейната свекърва пък е сестра там , та като гледам трябва да имаш някой познат , за да си доволен !!!
Всеки има познати с различни мнения за доктори и т.н , но избора си е личен . Благодаря и двете ви за споделените мнения , ама само не спорете моля  Naughty
Какво ще кажете за среща в събота примерно или ви е много скоро ?  Simple Smile

За Кръшкова много съм доволна от нея , но тя няма как да ме навие за Торакс , все пак 800 лв та и отгоре няма как да дам . Чесно казано точно това се чудих Окръжна или Торакс - 400 лв или 1000 лв  newsm78

# 107
  • Мнения: 616
Invisible с теб пак сме на една дата / от 12,20 ми е часа/ на ЖК в Токуда - може да се видим.  Grinning

еее тоя път сме една след друга аз съм в 12:40ч.  Joy ще се видим надявам се  Hug

Нена на 17.09 съм и на ЖК и при Диков в поредни часове при него съм от 13:30ч. после ще кажа как е минало. Хемоглобина ми беше 114 първия път, втория 115 и Евтимова ми каза въобще да не се притеснявам, че за бременна си е много добре ако паднел под 100 тогава е кофти.
За количката да Джордани, утесня му летния вариянт, ползва ли са 3 месеца зимния кош и после още 3 летния, детето като стана на 6 месеца си купиха нова. Но пък имам друга приятелка с подобен модел на този пак на Джордани и изкараха с нея до 2 години.

# 108
  • Мнения: 30
Здравейте кукли и от мен.

yoyoana страхотна темичка, поздравления!!  Hug

nikolina_pikolina изкараха бебките първата си нощ далеч от маминка... Ще изкарат и до края, докато трябва не се притеснявай нито за миг, всички се молим заедно, всичките сме ВСИЧКИ МАМИ НА ВСИЧКИТЕ БЕБЕНЦА  family6  
 
 Анели  anhelito и rrhh  Между другото аз все още се колебая между ВМИ и Окръжна, макар че повече клоня към ВМИ без да имам някаква конкретна причина. Комшията срещу нас изражда в Окръжна ама въпреки това аз ходя на ЖК при Кръшкова и се насочвам за ВМИ... странно нали? Някой от вас пускал ли е пипала да разучи тва онва за условия и т.н в Окръжна или ВМИ? И КОГА Е СРЕЩАТА???

LLBB  Добре дошла наслаждавай се на престоя си сред нас а после здраво бебче на финала   bouquet

Между другото и аз да ви призная нещо. И аз съм на кантара декември-ноември. Първият ми термин беше 08.12 /така че там е можело да има и едни розови гащички/, сега стана 05.12 а по моите изчисления ще чакаме пиклата на 28.11.... ама ноемврийския форум хич не съм го чела. ТУК С ВАС МИ Е ЯКО  txtloves

# 109
  • Мнения: 22
Моя хемоглобин беше 117, а сега 109 и трябва да пия много желязо на капки 10 дни и после пак да си пусна изследвания и да дам стерилна урина, защото левкоцитите в ураната ми са 75. Незнам защо това нещо тя нарече "бактерии в урината". Едно и също ли е?

Кога беше деня на отворените врати в Токуда? Ще си взема отпуска за да пием после по едно кафе заедно Simple Smile

Преди да замина командировка в сряда имах ужасно болки в корема отстрани. Оказа се колит и ми предписаха еспумизан.

Сега като се върнах кръвното ми си е все така високо 140/70 и ме пратиха на кардиолог. Но той каза че не чува нещо смущаващо, нито пък вижда на кардиограмата. Каза да не пия кофеинови напитки и да се движа повече.

Това е накратко от мен. Девойката е вече 568г и ще бъде дългокрака мацка Simple Smile

Хубав ден на всички и повече усмивки! Hug

# 110
  • Мнения: 616
И аз съм на кантара декември-ноември.

то и аз съм така и ако зависи от мен бих искала да се роди декември  Simple Smile


аз пък почвам да се притеснявам дали моя бебо чува въобще, никога не реагира на гласа на татко му поне не съм забелязала .... и не всеки път реагира като му пусна музика  Thinking

Elmina на 24.09 от 13 ч. ще си заформим едно следобедно кафе  Hug

# 111
  • Мнения: 252
наистина много ви благодаря!!!аз по принцип съм от София,но заради мъжа ми се наложи за няколко месеца да дойда да живея в Бургас и тука ми е много самотно.като чета форума и поне малко се разведрявам

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
ziggie_81 - Аз съм разучавала , но е добре ти сама да го направиш в зависимост от изискванията, които имаш.Аз така направих и затова се насочих натам .
Не е добре аз да ти въздействам по какъвто и да било начин.
Не не е странно нищо в избора и колебанието на мамите.Всички го правим за добро  Hug

anhelito-мила не се тревожи , не е заради теб точно  Hug Hug Hug, а е изказ на мнение.
 ooooh! а си толкова права за познатите , че повече няма и накъде  PeaceНа мен не ми е скоро.Ще се съобразя изцяло с вас и вашето удобно време.Когато и да кажете идвам  Hug Peace.Само го намислете и пишете   bouquet

# 113
  • Мнения: 2 592
Благодаря за отговорите, момичета  Hug

Значи не е чак толкова страшно, мога да изчакам до прегледа на 19.09 и да видим дали ще трябва да пия Малтофер.

# 114
  • Мнения: 616
вероятно ще ти го изпишат, но в профилактична доза аз така го пия за да не пада повече от това и да се зъдржи  Simple Smile

# 115
  • Мнения: 19
Абе, мами, а моят хемоглобин преди седмица беше 107 и моята доки ми каза, че е нормално и не трябва да пада под 100, нищо не ми изписа. Луда работа, имам чувството, че всеки доктор е със собствено мнение. #2gunfire #Cussing out

# 116
  • Мнения: 30
rrhh да ще трябва да отида да разуча как точно стоят нещата ама просто ме интересуваше някаква обща информация например с какви документи се ходи, сам ли си отиваш или с направление и изобщо кога и от кого се взимат тези неща. Освен това не знам там държат ли те или те изписват веднага...какво трябва да си носиш, колко струва... ей такива неща които най- вероятно са сходни за двете болници. Частните клиники тотално ги изключвам като опция точно заради липсата им на апаратура. Не ми се рискува точно с някой друг когато нещата не са в мои ръце, просто не е правилно... Та какво се разбираме последно, Събота ли остава?

# 117
  • Мнения: 2 592
Invisible, на мен лекарят по ЗК, при който бях в началото ми изписа Малтофер при хемоглобин 133. Аз изпих 1 опаковка, но втора не си взех, за да не се тъпча излишно с хапчета. А и той забрави да ми спомене колко време трябва да го пия  newsm78  Явно пак ще трябва даго почвам  Thinking
Благодаря  за отговора за количката - ще трябва преди това да поразпитам раждали мами за техния опит, защото не си заслужава да  купувам количка, която ще мога да ползвам само половин или една година. Иначе много ми хареса тази Джордани...

А за това дали бебчето чува - убедена съм че всичко си е ОК при него, най-вероятно, когато не реагира на музиката просто се е обърнало и за това не я чува добре  Hug

# 118
  • София
  • Мнения: 141
Здравейте момичета  Hug Едва сега се включвам. Много работа, ужас.

Съжалявам за сестрата на Steil  Sad, но нека не се отчайва, макар и малко банално да звучи след всяко лошо нещо идва хубавото. Дано скоро да види отново двете чертички.

Ники, възхищавам се на силата ти. С положително мислене се постига много  Hug

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
rrhh да ще трябва да отида да разуча как точно стоят нещата ама просто ме интересуваше някаква обща информация например с какви документи се ходи, сам ли си отиваш или с направление и изобщо кога и от кого се взимат тези неща. Освен това не знам там държат ли те или те изписват веднага...какво трябва да си носиш, колко струва... ей такива неща които най- вероятно са сходни за двете болници. Частните клиники тотално ги изключвам като опция точно заради липсата им на апаратура. Не ми се рискува точно с някой друг когато нещата не са в мои ръце, просто не е правилно... Та какво се разбираме последно, Събота ли остава?

О мила хвана ме неподготвена малко.Мислех, че за условия ме питаш дали съм разучавала и затова не исках да ти въздействам.За документите съм най-малко в час  Embarassed Embarassed Embarassed.А не те изписват на същия ден зависи от състоянието на теб и бебчето.Дали си нормално раждане или секцио.Отиваш си сам и никой от никъде не може да те върне.100 лв знам , че е т.нар вип стая.В окръжна ти дават списък с необходимите неща.Например на моята приятелка и изискваха 5 чифта бодита и пет чифта ританки както и памперси и комплекта за изписване.Мисля , че и две пелени също тънка и по плътна  newsm78.тя раждаше август с планирано секцио.Могат да те посещават ако си във т.нар Вип стая иначе не пускали знам  Shocked #Crazy.100 лв е за присъствието на таткото.За теб също списъче с тоалетни принадлежности , превръзки , бельо ....За избор на екип не съм се интересувала , на Анхелито писа за 400 лв и аз мисля че съм чувала там някъде.В други болници мисля, че не изискват бодита за бебето, но не съм на 100 % сигурна.

 ooooh! и аз не разбрах дали остава за събота.Аз съм ЗА само кажете къде? 

Общи условия

Активация на акаунт