Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
TanaiV - Hug ако си в Пловдив в събота ела на срещичката.Включвай се по-често   bouquet Hug

Значи мацки в 17 часа в събота тази 13 /дано не ви е фатална като дата  Laughing/ в или пред Даяна да кажете само?Как ще се познаем ......по коремите ли  Joy Joy Joy?Да уточним нещата и да не обременяваме мацките и темичката  Hug

# 136
  • Мнения: 10
За мамите от Пловдив аз също голямо чудене му удрям къде да се ражда и съм се насочилоа към две
Окръжна и Весела ето инфо което съм намерила
http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?f=33&t=3194 - окръжна
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=75285 - весела
 иначе като документи аз доколкото знам:
1. талон за хоспитализация от наблюдаващия лекар,
2. обменна  карта - инфо за всички изследвания
3. лична карта

# 137
  • Мнения: 10
rrhh за съжаление тази събота няма да мога че съм на училище за родители във София  Simple Smile

но при първа възможност ще се присъединя към пловдивските кореми

# 138
  • София
  • Мнения: 222
здравейте мамчета, благодаря на всички за стиснатите палци и за подкрепата ви. ще направя кратък отчет за днешния преглед: бъбречните легенчета си стоят все така увеличени и остава пак варианта да се види след раждането какво ще ги правим. всичко останало при бебка е наред, тежи 1234г. за моя най-голяма изненада се оказа, че имам доста по-сериозни притеснения: плацентата ми е не само нискоразположена, но е и частична превия, а бебка беше в седалищно предлежание в момента. секциото ми е 100% сигурно в средата-края на ноември, стига да не изкървя преди това и да устискам дотогава. разбира се, нямам намерение да се местя в ноемврийките.

Стейл: съжалявам за сестричката ти, дано скоро се похвали с хубава новина.

Ники, продължавам да се моля и за твоите бебки. днес както те информираха лекарите? дано да са само хубави новини!

# 139
  • Мнения: 2 592
Момичета, аз все пак не издържах до 19.09. когато съм на ЖК и изтичах до личната (поне ми е наблизо и тя е единствената лекарка, при която още като отида просто отварям вратата и влизам - щом съм с тумбак съм с предимство пред всички - бабите няма да ви казвам как лошо ме гледат, а то е пълно с бабички, но лекарката е категорична - бременните са с предимство пред всички). Та тя ми каза да пия Малтофер до края на бременността по 1 таблетка (т.е. това 114 не е страшно, но е желателно да го покача и за да не вземе да падне още). Нямало проблем (аз не исках да се тъпча излишно с хапчета), даже е препоръчително да се пие Малтофер профилактично. Така че мами питайте вашите лекари, че ниския хемоглобин водил до куп неприятности.

# 140
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
TanaiV - Много благодаря за информацията.Много мило  Hug.Ще те чакаме с нетърпение на някоя следваща  срещичка   Hug Peace на пловдивските кореми  Joy

eternity- Да се надяваме и да се  Praynig след раждането да отшуми от само себе си проблема с легенчето на бъбречето на малката бебка.Ама тя много пораснала милата принцеска   bouquet smile3501.Не говори така  Naughty.Мисли само позитивно , за да го предизвикаш.За седалищното разположение на бебка , може и да се обърне, говори й как трябва да застане .Аз и на Сасано й казах, че го бях чела или гледала и помогнало. Всичко свързано с плацентата е важно, но не разбирам това какво е - частична превия

# 141
  • Мнения: 30
eternity дръж се... стискам палци

# 142
  • Мнения: 126
Momi4eta mnogo sajaliavam za tova koeto se e slu4ilo i se nadiavam da niama pove4e lo6i novini.

# 143
  • Мнения: 4
НикиPraynig и аз като другите мами всеки ден се моля за вас!

Стейл, съжалявам за бебенцето на сестра ти, мила!

Момичета, а има ли някоя от вас като мен с хемоглобин 94  Sad ? Какво ви казват вашите доктори за подобни стойности? Аз бях почнала да пия профилактично Хемофер (тук това изписват) месец преди да ми измерят хемоглобина по съвет на доки, понеже и казах, че съм скарана с месото. Сега като го измерихме, я питам - не е ли много нисък, а тя: спокойно, нормално било. И това че понякога сутрин ми се вие свят и имам сърцебиене плюс други екстри, и то било нормално  newsm78 , нищо не ми предписа  newsm78 .

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
http://de.youtube.com/watch?v=wIYZ9HRKags

Мами вижте това   newsm78 ако не сте го виждали де !

# 145
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте момичета.
Доста теми сте изписали докато аз съм си почивала на морето.
Ники стискам палци за твоите принцеси и съм убедена, че всичко ще е наред.
Ще се върна да изчета другите теми и пак ще се включа.
 Hug на всички мами. 

# 146
  • Мнения: 0
Zdraveite az sam Eli i terminat mi e na 18 dekemvri i iskam da se zapoznaq s drugi maiki i da si pi6em:)

# 147
  • Мнения: 0
I STISKAM PALCI NA NIKI VSIKO DA E NARED S NEQ SAM

# 148
  • Мнения: 399
Nenna ,мила ,ама ти бая си се ошашкала!  Peace Моя хемоглобин е 88...а при теб 114 си е направо супер! Peace Не се притеснявай толкова-както ти е казала лекарката ти тази стойност не е страшна!  Grinning
rrhh , това е http://de.youtube.com/watch?v=wIYZ9HRKags е супер наистина!  Grinning
Ники,дано утре имаш по-добри новинки за бебочките!  Praynig
Добре дошла,Ели!   bouquet

# 149
  • Мнения: 329
Здравейте момичета,

Steil, много съжалявам за сестричката ти. Дано да се възстанови бързо и съвсем скоро отново да види двете чертички.

Eternity, стискам палци всичко при теб да е наред и плацентата да не създава проблеми. Дано проблемът с бъбречетата на беб да се разреши от самосебе си.

Ники, продължавам да се моля твоите сладки момиченца да се справят с трудностите и скоро да сте заедно.

Аз днес бях на ЖК в Токуда. За хемоглобин 116 Евтимова ми изписа Малтофер. Каза, че тази стойност не е проблем, но понеже може да пада още по-добре е да го пия.
Обаче не ми хареса урината и захарта.
Даде ми направление за стерилна урина и профил за кръвна захар. Някой от вас имал ли е проблем с нивото на кръвната захар? Аз бях много изненадана. Ние нямаме никой с диабет в рода, но бременността можела да провокира такъв.
Дано да е фалшива тревога. Утре ще дават кръв 3 пъти през 4 часа и накрая ще разберем. Ако някой има идея каква е нормата и при какви стойности трябва да се притеснявам ще му бъда благодарна да сподели.
Хубава вечер и положителни мисли желая на всики.

Общи условия

Активация на акаунт