Какво ви доставя най-голямо удоволствие в живота?

  • 6 832
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 161
За малките неща в живота, които ни карат да се почувстваме на седмото небе.

Това ли са най-малките неща?

# 61
  • Мнения: 81
Какво му трябва на човек - коричка хляб, бутилка уиски и една яхта.  Hug

# 62
  • Мнения: 1 844
най-голямата радост в живота ми ми носи съпругът ми,който винаги е до мен и няма нищо по-хубаво от това вечер да се гушнем и в ръцете ми да имам целия свят,
радост и най-вече опора за мен майка ми,
приятелите ми,
хубавите моменти с близките ми хора,
това,да виждам как се сбъдват една по една всичките ми мечти,
и очакването да се сбъдне още една-аз да стана мама,а мъжът ми-татко..
за мен това са стойностните неща в живота,и само те ме радват истински..

колкото до "малките"неща в живота,които ме правят щастлива..париии,парииии,парииии.. Laughing

# 63
  • Мнения: 569
Да обичам и да бъда обичана, това осмисля животът ми!

# 64
  • Мнения: 463
Диня със сирене, приготовления за пътуване, сауна, масаж, кюстендилски череши, танцуването на салса, джин с тоник през лятото, голяма чаша турско кафе сутрин, топла прегръдка, хубава книга, спокойствие 30 мин., пламнал от страст мъжки поглед, мюзикъл, удобни обувки, цъфнало цвете, пурета с аромат на грозде в джаз клуб, добре свършена работа, топъл минерален басейн, канелени сладки за коледа, .....
Детето, любовта ... не се описват с думи! 

# 65
  • Мнения: 2 634
първото кафе за деня
да си пусна Васил Найденов и да цъкам пасианс
да мириша косите на децата
да целуна мъжа ми по носа
да изчистя апартамента и да седна да изпуша една цигара удивлявайки се на чистотата Simple Smile

# 66
  • Мнения: 686
За малките неща в живота, които ни карат да се почувстваме на седмото небе.

Това ли са най-малките неща?
Всичко свързано с тях!Това,че са до мен и ме обичат.Всичко друго е вятър работа!!!!!!!!!!!!!

# 67
  • Мнения: 89
Като чуя нещо приятно, обикновено храничка си представям  Embarassed ooooh!
Привечер на плажа в края на лятото.
Разходка в Морската градина през зимата.
Топло какао и сладки на уютно място в дните преди Коледа.
Да си обуя панталон, който ми е бил малък 2 години подред (опс това май не е към малките, а към мноооого големиите радости Rolling Eyes)
Среща с някои стари приятели и припомняне на по - наивни и весели времена.
Да намеря хубав подарък за любим човек.
първото кафе за деня
да си пусна Васил Найденов
  Peace

# 68
  • Мнения: 2 471
Моят съпруг ми беше оставил шоколад на възглавницата сутринта Simple Smile

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Когато вместо 5 имам 15 мин. за сутришното си кафе.
Когато купувам подарък за любим човек.
Като успея да се прибера по-рано от работа..  Mr. Green
И по това време на годината - цялото празнично настроение което се носи наоколо.

# 70
  • Мнения: 378
Когато аз,мъжа ми и детето сме легнали на спалнята и си играем и гледам радостта на всички в усмихнатите им лица за мен няма по голямо щастие от това.Също и когато правим нещо заедно. Hug

# 71
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Неповторимият смях на дъщеря ми, прегръдката на мъжа ми, леките ритничета, които напоследък усещам все по- често.

# 72
  • Мнения: 301
Ако изключим детето и мъжа ми - не мога да ги причисля към малките неща, които ми носят удоволствие, значи  всичко свързано с релакс - масаж, вана (без малкия и големия да изплискат половината й съдържание навън), и при фризьорката мога да релаксирам вече  Laughing, моментите откраднати само за мен - с кафе и цигара сутрин преди да са се събудили мъже ми, малко хубава музика,
колата - обичам си колата и обичам да я карам далеч от задръстванията....

# 73
  • Мнения: 579
кърменето,ориенталските танци,дългите разходки,кафе с канела,писане на глупави стихчета със сестра ми...сигурно има и още

# 74
  • Мнения: 43
Най щастлива ме прави дъщеря ми въпреки че е много палава само като ми се усмихне и ми заговори ме разтапя.Съпругът ми също .С една дума семейството ми  само това имам на този свят. Hug

Общи условия

Активация на акаунт