Градински и училищни вълнения на канадките - 29

  • 19 242
  • 275
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 319
Честито на мама Вени малък юнак  bouquet Пожелавам да е много здрав и силен, мама бързо да се възстановява, а татко и батко много да помагат Peace
Еми, аз пробвах с гърнето когато Флоранс стана на 1 годинка. Не искаше да стои на него изобщо. Застояваше се по 4-5 минути и то само ако гледа филмчета. Само веднъж се изпишка и изака, но това си беше чиста случайност, защото след това в рамките на 2 часа ака още 4 пъти. Опитвах се да я занимавам, стоях до нея, подавах книжки и играчки, но ефект нямаше никакъв. Мислех когато стане на 18 месеца да пробвам пак. Е, тя стана, ама аз още не съм пробвала Embarassed Но все пак мисля скоро да е, дано този път имам по-голям успех Praynig От 1-2 седмици забелязвам, че вече никак не й е комфортно като е наакана. Върви на пръсти, държи се за дупето, много е смешна Laughing Дано това да са знаци, които да спомогнат за по-бързото свикване на гърне Praynig

# 211
  • Мнения: 625
Здравейте от мен!Вери вече ви е казала-имам си един малък-голям мъж,казва се Борислав,тежи почти 4300 и е 54.5 см.Искам да успокоя всички ,на които им предстои раждане-тук в Канада се ражда по-лесно.Не,че моето беше лесно,ама в сравнение с първото сега се чувствам като че ли не съм родила преди 4 дни.Целият екип и всички работещи в болницата бяха страхотни.Сега се мъчим с кърменето,много ми е сложно,болят ме зърната,бебето иска много често и се чувствам в едно постоянно безсъние.Това е от мен Grinning

# 212
  • Мнения: 557
Честито и от мен Вени! newsm32
Да ти е жив и здрав! Много да ви радва!
Бързо възстановяване ти пожелавам.

Гаргамелчо, направих си албума, но не успях да си го поръчам безплатно Cry
Имаш ли представа как става?

# 213
  • Мнения: 3 271
Поздравления, Вени, много бързо възстановяване и много усмивки с малкото човече   bouquet

# 214
  • Мнения: 449
Вени, честит ти втори син!   bouquet
Да расте здрав и послушен, да бъде гордост за мама и тати и приятел на батко!
Успех с кърменето! И да не се отказваш!
  Peace

# 215
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Вени, честит ти втори син !    bouquet
Да е здрав Борислав ! Бързо възстановяване на теб!

А с кърменето ще се справиш ! Който не е поискал, не се е справил  Wink

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 00:43 от Еli===

# 216
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Честито mama Veni , много здраве и усмивки! Дано бързо се справите с кърменето.

За завещанието още търся информация и го мисля, с тези непрекъснати пътувания на съпругът ми - все съм под напрежение.

Тук сняг още няма. Peace

# 217
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честито mama Veni! Да расте здрав и умен най-малкия член на вашето семейство! Бързо възстановяване ти желая! Ако с нещо можем да помогнем казвай или питай.

escorial  като ти гледам лентичката и ти скоро ще се радваш на дребосъче.

# 218
  • Мнения: 11
честито на мама Вени!!! да е жив и здрав малкия Борислав..да расте голям и силен!!! Laughing
за кърменето не се отказвай, след първата седмица ще стане по-леко (личен и пресен опит) Peace

сега и аз да похваля Максим - тежи 6.500кг и цели 63см и сме изцяло на кърма #Crazy...като се сетя каква мишка беше Crazy

# 219
  • Мнения: 919
Честито, Мама Вени, радвам се че раждането е минало добре и си доволна. Пожелавам ти успех с кърменето и ако решиш че имаш нужда от помощ не се колебай да се обадиш на вашата локална ла лече лига, няма да ти откажат помощ!

escorial, трябва да пратиш покана на някого(или на себе си Wink  ) и да ти сложат 1-2 снимки за да проработи купона, виж повече инфо в темата към която съм дала линк в предишния си пост. Поканеният човек също получава фри книжка Peace

# 220
  • Мнения: 743
Нашия опит с гърнето е : започнахме да я слагаме преди да е навършила годинка още ,просто когато аз ходех да пишкам я взимах с мен и тя много се забавляваше да ме имитира.
Не съм я насилвала, но и обясних, че гърнето е само за пиш, а не за игра и тя някакси схвана .Така продължихме до към година и половина ,просто ходех с нея в тоалетната през около 2 часа.
После забелязах, че винаги ака към 10 сутринта и тогава задължително я слагах , давах и книжки, играчки и тя си ходеше там.После започна да се усеща за акото и да ми носи сама гърнето , даже искаше само в банята да го слагам и да мием ръцете после.
Сега сме вече със седалка , тя си се качва сама , прави каквото прави , почиства си дупето , пуска вода и ми носи гашите си да и ги обуя  Crazy, голяма скица е , много често обаче когато се е заиграла , особено с други деца пропуска да казва, затова навън си ходим с памперс, понякога се изпуска и вкъщи , особено когато и е много интересно нещо което прави и не иска да го прекъсва.
Та такава е нашата история,иска се много търпение ,нещата не стават изведнъж  Peace
А за кърменето ,ами още се кърмим.Мамо Вени , мога да те посъветвам да оставяш гърдите си на "въздух" и да ги редуваш по често  Hug

# 221
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
Мама Вени, честито бебче, да ви радва много и да е здравичко  baloni! Много хубаво име сте му избрали.
За кърменето много ми помагна мазилото Лансинох, слагах си след всяко кърмене.

Попаднах на една разпродажда на детски дрехи, марката не ми е много позната, вие сигурно ги знаете - Крикетс (пак не ми работи латиницата! hit), щяло да има разпродажба и пролетта :

From October 20 to 25, 2008
Monday to Friday: 8h to 17h30
Saturday: 8h to 14h
333 Chabanel Ouest, suite 800, Montreal
Accept Visa, Mastercard, Interac & Cash

# 222
  • Мнения: 40
Имах малко проблеми с Нета, сега вече всичко се оправи  Peace

heureuse и  Sneji благодаря ви, че сте писали по зададените от мен въпроси.   bouquet  bouquet  bouquet

Честито на мама Вени, нека бебчо само радост да и носи! Вени, препоръчват ти да правиш компреси с намокрена с гореща вода хавлия и после добре да я изтискаш, тя бързо изстива, затова побързай да я сложиш на гърдите си докато изстине. Ако сложиш някакви ръкавици докато я мокриш с възможно по-топла вода, няма да си париш ръцете. Казвам гореща, защото докато я изтискаш и бързо изчезва топлината от нея. Това го правих в началото около половин час преди всяко кърмене. Казаха ми, че стимулирва производството на мляко и ми облекчаваше зърната.
Също мажи се често с Лансинох и като изсъхне можеш да кърмиш малкия без да измиваш лекарството.

# 223
  • Canada
  • Мнения: 231
mama Veni, честит ви син Борислав! Да е жив и здрав! На теб - бързо възстановяване и успех с кърменето!

Живна темата, харесва ми така. Wink

Гаргамелчо, да, интересувам се за мнения за конкретни готини професори от JMSB, но минавам на лични, за да не отегчаваме останалите. Лафът "Нови пазар" е трепач!  Joy

Lady_Cherie, ти на работа ли тръгна? Кой гледа сладкиша Сами?

Оказа се, че пантофките-цвички Robeez в Bo Bebe излизат крайна цена $ 22.50 и има доста голям избор.

Леле колко са пораснали малките бебенца! Чак отварях книжката на Раян да видя той колко е тежал и е бил висок на тяхната възраст. И неговите мерки не са били скромни. Wink

MamaMargo, на каква възраст е дъщеря ти? Сигурно си писала, но не си спомням, извини ме.

Приятен уикенд на всички!

# 224
  • Мнения: 5 713
Обувките в Winners са на Tendertoys. Много приличат на моделите на Robeez. Днес проверих и докладвам. После мярнах, че продават R. и в Пандата, но нещо цена не видях.

Маги я запознах с гърнето, когато беше на 20 месеца. По онова време четох, че това бил най- добрия период за отказване от памперса, детето осъзнавало какво трябва да се прави стига да е готово. Не се " психирало " излишно. Сега с Ясен ми се иска колкото се може по- рано да махнем памперса.

Мамо Вени, успех с кърменето! Най- важно е спокойствието, почивката и увереността. В началото е трудно, знам. Това мога да кажа след едно неуспешно и едно успешно кърмене. Предполагам, че консултантка е идвала вече у вас. Тук подкрепата е голяма, ако една майка е решила да кърми. А щом искаш, няма начин да не успееш.

Общи условия

Активация на акаунт