Лунна диета - 15.09.08, 12:13

  • 5 732
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
Алилуяяяяя фазата е в понеделник  smile3508 как му мисля на това пълнолуние една тридневка. Ще му разкажа играта или по скоро на килограмите. Айде успех на всички и да пиете вода ей, то само с глад не става  Hug

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Момичета иска ми се да направя една 3 дневка,но незнам точно от кога се започва от днес ли?

# 17
  • Мнения: 4 170
И аз се записвам за понеделник. Peace

# 18
  • Мнения: 78
който ще прави тридневка трябва да я почне днес че в понеделник e четвърти ден (воден) Hug усмихнат ден  bouquet  bouquet

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
 Valentinche   bouquet
Благодаря за отговора....почвам и дано устискам до края Peace

# 20
  • Мнения: 78
Няма проблем Hug успех на всички с тридневката и да се похвалите с много минусчета  bouquet  bouquet newsm51

# 21
  • Мнения: 242
и на мен ми е любимата фаза това.......и аз тридневка!!!! smile3508

# 22
  • Мнения: 850
        Запис за понеделник и от мен !!! Много минусчетааа на всичкиии!  Grinning Heart Eyes  bouquet

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Как сте 3 дневни лунички Hug
Аз съм много добре....днес успях,дано и другите дни е така Peace

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ох да се запиша и аз (че отдавна не съм се вясвала тук)   Whistling ама дали ще я устискам

Чрез  тази диета постигнах заветните ми 50 кг. ама все ми се ще да се видя в кг.преди раждането ми, а те бяха 47-46 кг  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 122
който ще прави тридневка трябва да я почне днес че в понеделник e четвърти ден (воден) Hug усмихнат ден  bouquet  bouquet
Тридневката не включва ли и деня в който е фазата на луната  Rolling Eyes

Аз си мислех, че три дена мога да направя - неделя, понеделник и вторник  newsm78

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз в първият пост пише,че се прави 3 дни преди фазата,а самият ден на фазата се явява 4-ти  Peace

# 27
  • Мнения: 122
Благодаря pamsi  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 6 260
Аз в първият пост пише,че се прави 3 дни преди фазата,а самият ден на фазата се явява 4-ти  Peace

Това пък къде го видя?  newsm78 Ето какво пише в първия пост:

...
Ако искате да лунувате 3 дни, започвате диетата 24 часа преди обявения час за лунната фаза и я приключвате 24 часа след края й. През допълнителните дни освен течности се консумират плодове и зеленчуци.

...

# 29
  • Мнения: 122
Май се обърках  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт