Любовницата и съпругата

  • 40 242
  • 177
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 246
Тази тема ...  smile3523 smile3527 smile3528 smile3523 ...има ли консенсус или така до Любовницата и съпругата 2 и 3 и 4 и .....100?Не ,че имам против Peace,просто всичко се повтаря...

# 166
  • Мнения: 413
Темата се изчерпа. А живота е въртележка /кога си горе, кога долу, а понякога и по средата  и най често  на земята/. Нека не казваме "Никога", за да няма "Някога".
И да обърнем малко повече внимание на половинките, третинките и четвъртинките до нас. Понякога е нужно малко, друг път повече. Но щом човек се почувства желан и обичан няма как да не отвърне със същото.
А също - да не забравяме да обръщаме достатъчно внимание и на себе си.
P.S. Чакаме писмо от мъжа към съпругата и любовницата, че му е писнало от жени и е тръгнал по мъже Joy Joy Joy

# 167
  • Мнения: 35 980
Темата се изчерпа. А живота е въртележка /кога си горе, кога долу, а понякога и по средата  и най често  на земята/. Нека не казваме "Никога", за да няма "Някога".
И да обърнем малко повече внимание на половинките, третинките и четвъртинките до нас. Понякога е нужно малко, друг път повече. Но щом човек се почувства желан и обичан няма как да не отвърне със същото.
А също - да не забравяме да обръщаме достатъчно внимание и на себе си.
P.S. Чакаме писмо от мъжа към съпругата и любовницата, че му е писнало от жени и е тръгнал по мъже Joy Joy Joy

и всичките жени /съпругата, любовницата и потенциалните такива/ са хвърлени в музиката, защото си нямат пениси и не могат да му предложат това, което може да му даде другия мъж ... и чия е вината сега  Thinking

# 168
  • Мнения: 367
Момичета не го мислете толкова , защо го правят , коя е по-важна.
Мъжете са първосигнални и това си е - еволюция какво да се прави. Още 3-2 милиона години и може да им узреят главите .... и двете  hahaha
А сега сериозно , според мен си е до интелект, до опит и до това да може да си подреди мъжа приоритетите, та да може жена му да разчита, че няма да я постави в идиотска ситуация.
Не са много такива мъже обаче и ние можем да им помогнем като си говоркаме с тях за това и онова, уж случайно .
Ми на тях им е по-трудно да анализират дадени ситуации - да го приемем, че имат нужда от помощ да си изградят концепциите... Grinning
Според мен една жена има доста голямо влияние над мъжа си ... ей така лекинко , по тънката лайсна. Е ама има и тъпи парчета и това си ... както казваше баба ми - вари го , печи го не става човек от него. Пази боже от такива.
Абе дано всички да сполучат при избора си на съпруг , че после мамата си трака. Затова опит преди брака и обеци на ухото и пак гаранция Франция както се казва ... Hug Hug Hug

# 169
  • Мнения: 35 980
айде пак да преговорим - темата не е за чалгата!
Клипа на „Любовница” е за чувствата на съпругата и с хепи енд за нея, а този на „Утешителна награда” е за чувствата и болката на любовницата. Двете страни на един медал.

сетих се за тези клипове и днес реших да ги чуя  ooooh!
за болката на любовницата - ясно  Whistling
но за хепи енд-а? аз не виждам хепи енд - всяка любовница трябва да е наясно, че мъжът спи и с жена си, особено ако тя не знае в каква тройна ситуация са я вкарали  Rolling Eyes; и какво? едната се стряска и си тръгва, защото той си е позволил да бъде прегърнат от другата  Shocked ooooh!
елементарно, като за клип  Tired

# 170
  • Мнения: 413
...но за хепи енд-а? аз не виждам хепи енд - всяка любовница трябва да е наясно.... и какво?...се стряска и си тръгва, ...
Е, ама тук се вижда работещата жена, която няма време за мъжа си и на него нещо му е липсвало.., а имено вниманието и прегръдката й. А любовницата си знае мястото, щом на мъжа вече нищо не му липсва

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 21:40 от izina

# 171
  • Мнения: 35 980
...но за хепи енд-а? аз не виждам хепи енд - всяка любовница трябва да е наясно.... и какво?...се стряска и си тръгва, ...
Е, ама тук се вижда работещата жена, която няма време за мъжа си и на него нещо му е липсвало.., а имено вниманието и прегръдката й. А любовницата си знае мястото, щом на мъжа вече нищо не му липсва

 rotfImao rotfImao rotfImao

# 172
Аз съм съпруга.Паралелно с това и други роли съм играла: На любовницата на женен мъж.На съпругата,чийто мъж си има любовница.На омъжената жена с неангажиран любовник.Тази последната я играя в момента-и май най-много ми харесва-поне засега.Всяка ситуация си има и радостите и болките.И всеки я изживява според себе си. Животът ни преминава през различни етапи-благодаря на Бога,че моят винаги е бил пълноценен.Била съм безкрайно щастлива,и нещастна съм била-но всеки миг е изживян истински-и щастието,и болката.И не съжалявам за нищо-гледам света с широко отворени очи и с очакването какво още ще ми поднесе. Жива съм.И не бих се разделила със спомена за нито един миг от живота си-искам си ги всичките.

# 173
  • Мнения: 12 669
На мен пък ми е страшно смешно, когато на някоя жена като и изневери мъжа и , търси вината в другата жена, а не  в себе си или в мъжа си, все едно са го приклещили на улицата, опряли са му пистолет на челото и са му свалили гащите.  Whistling 

На мен пък са ми много смешни такива изказвания. На мен това не може да се случи. Не е нужно да опират пистолета на един мъж, за да си свали гащите.

# 174
  • Мнения: X
Уфф, ужасно скучен текст, отказах се да го чета още на 5-тия ред. Любовници, съпруги....какво тук значи някаква си личност ?

# 175
  • Мнения: 2 448
На мен пък ми е страшно смешно, когато на някоя жена като и изневери мъжа и , търси вината в другата жена, а не  в себе си или в мъжа си, все едно са го приклещили на улицата, опряли са му пистолет на челото и са му свалили гащите.  Whistling 

На мен пък са ми много смешни такива изказвания. На мен това не може да се случи. Не е нужно да опират пистолета на един мъж, за да си свали гащите.

Кое ти е смешно, че не разбрах защо ме цитираш?  Rolling Eyes

# 176
  • София
  • Мнения: 3 064
Четох, четох... и кръга се затвори. Нищо ново.
Колкото до текстовете - на пръв поглед са интригуващи, защото са добре написани, но на втория вече личи клишето, калъпа в който е набутан образът на любовницата. Нищо не е еднозначно на този свят и никакви образи не могат да се генерализират. Хората са различни, всяка връзка - брачна, любовна, е уникална и подобни обобщения могат да служат само за чесане на езиците, най-често на хора, които не са били нито в една от двете ситуации. Аз съм била и любовница, и съпруга, и съпруга, чийто мъж е залитнал... искам да кажа, че са ми ясни нещата от много страни, но това е МОЯТА ситуация и не допускам, че всички са еднакви.

Бъдете щастливи и не робувайте на клишета, защото много ограничават мирогледа:peace:

# 177
  • Мнения: 12 669
Аз съм си едно ходещо клише. Не съм толкова отворена като вас. Не че ще му се изтърка, ама не ми е гот.

Общи условия

Активация на акаунт