С дъх на нещо родно...

  • 5 611
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Не се притеснявай - те днес ми прошепна на ушенце че е правила нова партида и даже зимнина ще затваря
Щом като е набрала скорост, може ли да и подшушнеш и сладко от смокини и някакво компот4е да направи  Laughing

# 31
  • Мнения: 4 244
Не се притеснявай - те днес ми прошепна на ушенце че е правила нова партида и даже зимнина ще затваря
Щом като е набрала скорост, може ли да и подшушнеш и сладко от смокини и някакво компот4е да направи  Laughing
Сори Кейси ама няма да стане - по нашите ширини таквоз животно (упс, дърво) нема! Sad

# 32
  • Мнения: 7 837
Сори Кейси ама няма да стане - по нашите ширини таквоз животно (упс, дърво) нема! Sad
Тогава с каквото има, важното е да е домашно  Grinning
А и Торне да не стои със скръстени ръце, 4е току виж загубила форма  Wink

# 33
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Нямате смокини ?!? Наистина ли... #Crazy Леле, искам и сладко от смокиниииии  Cry Моля ви се , баста , Naughty опитвам се да крепя линия  Crossing Arms Wink

# 34
  • Мнения: 265
Кейси, ти друга работа не си ли имаше, бе душа? Така ми се дояде сладко от смокини сега  Cry

# 35
  • Мнения: 4 244
Нямате смокини ?!? Наистина ли... #Crazy Леле, искам и сладко от смокиниииии  Cry Моля ви се , баста , Naughty опитвам се да крепя линия  Crossing Arms Wink
Няма и ако ти кажа че такова сладко мога да ям направо от казана и мама всеки път ми е заделила поне по 1 бурканче като си ида и го лъхвам само с поглед

# 36
  • Мнения: 7 837
Кейси, ти друга работа не си ли имаше, бе душа? Така ми се дояде сладко от смокини сега  Cry
smile3534
Най-хубаво е онова със целите смокинки вътре. Мммммм...божествен вкус  Flutter

# 37
ИМАЙТЕ МИЛОСТ КЪМ БРЕМЕННИТЕ - и не само към тях smile3514

# 38
  • Мнения: 265
...
Най-хубаво е онова със целите смокинки вътре. Мммммм...божествен вкус  Flutter

 smile3515 искааааам! newsm45

# 39
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Стига бе хора, сега пък смокини. Heart Eyes Току що ядох, но пак огладнях покрай вас. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 244
Стига бе хора, сега пък смокини. Heart Eyes Току що ядох, но пак огладнях покрай вас. Mr. Green
Ми тя Лаура замина и ние ....... Embarassed

# 41
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Стига бе хора, сега пък смокини. Heart Eyes Току що ядох, но пак огладнях покрай вас. Mr. Green
Ми тя Лаура замина и ние ....... Embarassed
newsm62 големи скици сте.

# 42
  • Мнения: 7 837
Стига бе хора, сега пък смокини. Heart Eyes Току що ядох, но пак огладнях покрай вас. Mr. Green
Ми тя Лаура замина и ние ....... Embarassed
Ще и бъде докладвано  Wink
Big Brother наблюдава  Mr. Green

# 43
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Посрещам гости, защото имам не едно, ами цели 2 бурканчета със сладко от смокини......Миналата година си поръчах да ми донесат и понеже са ми ценни съм ги скрила в шкафа- да не се  изкушавам.....И така и са си останали....

  Та кой ще идва???? Thinking

# 44
  • Мнения: 4 244
Ако удържиш фронта до 20 юли ще мога да отскоча и да си близна, ще се опитам да съм скромна и да си взема само една лъжичка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт