С дъх на нещо родно...

  • 5 617
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 244
3 дена ЗАБРАНЯВАМ да се пише във форума за ядене newsm66 (щото ще гладувам Mr. Green)
Ти ша кажеш кой ша кара влака  smile3534 newsm53

# 61
  • Мнения: 780
3 дена ЗАБРАНЯВАМ да се пише във форума за ядене newsm66 (щото ще гладувам Mr. Green)
Уффффффффффф.. аз гладувам от днес и правя-струвам все из кулинарията се ровя!  smile3529То не бе преглъщане, то не бе чудо!! По-интересното при мен в момента е не какво, а КОЛКО ми се яде!  smile3518 Ама съм инат и ще стачкуам!
  261uu
Моля виииииииииииииииии..  newsm20 стига с тия луканки и суджуци, че кошмари ще имам tantrum

# 62
  • Мнения: 368
Моля виииииииииииииииии..  newsm20 стига с тия луканки и суджуци, че кошмари ще имам tantrum

Кога е зимата в Австралия(или по-точно в тази част, където живееш)?
Запретвай ръкави и луканките ще станат за "нула време!
Ако нямаш рецепта - не се кахъри - имаш я от мен!  Hands Thumbsup

# 63
  • Мнения: 780

Кога е зимата в Австралия(или по-точно в тази част, където живееш)?
Запретвай ръкави и луканките ще станат за "нула време!
Ако нямаш рецепта - не се кахъри - имаш я от мен!  Hands Thumbsup

Ами в момента сме зима - днес цял ден вали дъжд и маск. стигна 12С. Още поне месец и половина ще е така Sad
Казвай за луканките, че за това червеното вино дето се сгряваме с него по-подходящо мезе от луканката едва ли има.

# 64
  • Мнения: 1 238

Кога е зимата в Австралия(или по-точно в тази част, където живееш)?
Запретвай ръкави и луканките ще станат за "нула време!
Ако нямаш рецепта - не се кахъри - имаш я от мен!  Hands Thumbsup

Ами в момента сме зима - днес цял ден вали дъжд и маск. стигна 12С. Още поне месец и половина ще е така Sad
Казвай за луканките, че за това червеното вино дето се сгряваме с него по-подходящо мезе от луканката едва ли има.
Лелеее, 12 градуса при нас е кажи реи лятото Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Де да имхме и ний такава зима...

# 65
  • Мнения: 780
]Лелеее, 12 градуса при нас е кажи реи лятото Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Де да имхме и ний такава зима...
Абе тъй е, ама като се заредят тия дъждовни и навъсени дни - то душата ти се се свива все да е такова в продължение на седмици. Друго си е да ти се белне онзи сняг и дърветата да блеснат отрупани със скреж и да грейне онова зимното слънце през прозореца.. абе всеки си мечтае за туй дет го няма  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 2 825
Друго си е да ти се белне онзи сняг и дърветата да блеснат отрупани със скреж и да грейне онова зимното слънце през прозореца..

Аз да си призная сняг не съм виждала от 3 години... липсва ми гледката, но не и студа... не оби4ам да ми е студено Simple Smile

# 67
  • Мнения: 4 244
Дайте малко топлоооооооооооооооо!
Умрях от студ последните дни
Пак извадихме якетата и чорапогащниците
А в четвъртък щяхме да имаме концерт на открито - то не спря да вали цял ден
Добре че накрая се накумихме и се подредихме в една стара плевня пригодена вече за тая цел - малки концерти в камерна обстановка
Даже мислихме да пускаме парното Sick

# 68
  • Мнения: 2 825

Пак извадихме якетата и чорапогащниците

толкова ли е студено там ?
той мой тати живее в немско и казва 4е лятото много му харесва там. Казва 4е е прохладно, ама 4ак такъв студ Confused
Деби, пращам  слън4о малко по на север Wink

# 69
  • Мнения: 4 244

Пак извадихме якетата и чорапогащниците

толкова ли е студено там ?
той мой тати живее в немско и казва 4е лятото много му харесва там. Казва 4е е прохладно, ама 4ак такъв студ Confused
Деби, пращам  слън4о малко по на север Wink
Мани мани - едвам се дотътря живака до 16 градуса и то по обяд
Днес се опитва нещо да избие слънце между облаците, ама пак си е студ,
Благодарско ако дойде малко слънце до тука   bouquet

# 70
  • Мнения: 1 238

Пак извадихме якетата и чорапогащниците

толкова ли е студено там ?
той мой тати живее в немско и казва 4е лятото много му харесва там. Казва 4е е прохладно, ама 4ак такъв студ Confused
Деби, пращам  слън4о малко по на север Wink
Мани мани - едвам се дотътря живака до 16 градуса и то по обяд
Днес се опитва нещо да избие слънце между облаците, ама пак си е студ,
Благодарско ако дойде малко слънце до тука   bouquet

Какво направихте бе Кате? Тука е 25 градуса от няколко дена...да чукна на дърво...и печееее едно слънце

# 71
  • Мнения: 780
Дайте малко топлоооооооооооооооо!
Умрях от студ последните дни
Пак извадихме якетата и чорапогащниците
А в четвъртък щяхме да имаме концерт на открито - то не спря да вали цял ден
Добре че накрая се накумихме и се подредихме в една стара плевня пригодена вече за тая цел - малки концерти в камерна обстановка
Даже мислихме да пускаме парното Sick

Хи-хи.. е, при нас може да е зима, но все пак е Мелбърн, което означава, че днес може да е най-студено тук от цяла Австралия, но утре може и да е с 10-15 градуса по-топло.. та в този ред на мисли, преди 3 дена стигна 21С на сянка  Mr. Green не е лошо за зима Grinning
Ненормална история.. Коледа тук се пада в разгара на лятото и би трябвало да е над 40С. Да, ама моята първа Коледа тук преди 3 години беше пред запалена камина!!! И се е случвало не рядко през лятото един ден да пускаме отоплението,  а на следващия климатика! Shocked

# 72
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
При нас днес е лято....Ама преди 2 дена бях с якето... Sad Тая година е гадно времето...Ех, как си мечтая за времето то лятото на 2003.Всички се оплакваха колко е топло, а аз умрях от кеф...

# 73
  • Мнения: 2 825
Моми4ета, пращам ви малко жеги4ка....... Sunglasses Sunglasses Sunglasses Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт