С дъх на нещо родно...

  • 5 628
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Ами ще гледам да го одържа.....ама, дали да не си отворя сега едното  Thinking/признавам си, че аз обичам повече, като са цели, а тези са смачкани, ама....нали е сладичко/

# 46
  • Мнения: 265
абе смачкани - несмачкани, няма значение, мнооого уважавам сладко от смокини Mr. Green
Брой ме и мен Hug

# 47
  • Мнения: 1 238
Посрещам гости, защото имам не едно, ами цели 2 бурканчета със сладко от смокини......Миналата година си поръчах да ми донесат и понеже са ми ценни съм ги скрила в шкафа- да не се  изкушавам.....И така и са си останали....

  Та кой ще идва???? Thinking

Аз заменям лутеничка за смокинки Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

# 48
  • Мнения: 1 238
Торнерозееееее,аз съм на края на опаШката:нали останаха две три филийки с лЮтени4ка и за менееее  Praynig Hug Аз оЩе си пазя в къЩи един голям буркан с купеШка лЮтени4ка и си го ям по4ти с капкомер ( да има за по_дълго  Embarassed) ама друго си е домаШна лЮтени4ка и то прясна  Blush А пък за малко кьопоолу 4овек убивам  #2gunfire #Cussing out Wink

Уф много ме е срам,ама сутринта излапах и последната Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed и това, което беше останало в пластмасовата кутия го обрах с една хапка...-тъй де- нищо не трябва да се пропилее Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Днес като ходих пак в Нето за чушки останах доста разочарована- беше останала само една торбичка и шефа на магазина ми каза, че тя чушки ги имали само тая седмица Sad Sad Sad Sad Така че от другата седмица е финито с лутеница , кьопоу и квото се сетите там Cry Cry Cry Cry Язък си викам...тъкмо се зарадвах и май мякой ме урочаса Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
А иначе купих и 2 патладжана и забърках едно...........кьопоу...........Тъй че тебе май с това ще те почерпя...стига да не ме убиеш Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

# 49
  • Мнения: 1 238
Торнерозееееее,аз съм на края на опаШката:нали останаха две три филийки с лЮтени4ка и за менееее  Praynig Hug Аз оЩе си пазя в къЩи един голям буркан с купеШка лЮтени4ка и си го ям по4ти с капкомер ( да има за по_дълго  Embarassed) ама друго си е домаШна лЮтени4ка и то прясна  Blush А пък за малко кьопоолу 4овек убивам  #2gunfire #Cussing out Wink
Не се притеснявай - те днес ми прошепна на ушенце че е правила нова партида и даже зимнина ще затваря
Така че и за тебе има!
А как е умирисала квартала няма да ви кажа!

Ей голяма си клЮкарка ей! Повече нищо нема ти казвам!  smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 50
  • Мнения: 1 238
Не се притеснявай - те днес ми прошепна на ушенце че е правила нова партида и даже зимнина ще затваря
Щом като е набрала скорост, може ли да и подшушнеш и сладко от смокини и някакво компот4е да направи  Laughing
Сори Кейси ама няма да стане - по нашите ширини таквоз животно (упс, дърво) нема! Sad

Така е наистина. Обаче аз позавам една българка, която е женена за датчанин- той преди годин си посади смокиново дръвче в градината и вече си имат смокинченца. Е верно рахитични са, ама за сладко май ще станат.

# 51
  • Мнения: 1 238
Сори Кейси ама няма да стане - по нашите ширини таквоз животно (упс, дърво) нема! Sad
Тогава с каквото има, важното е да е домашно  Grinning
А и Торне да не стои със скръстени ръце, 4е току виж загубила форма  Wink

Един сок от сливи мога да те почерпя newsm10 newsm10 Купих една кесия сливи, които на вид изглеждаха страхотно, но се оказа, че са пълна повърня Weary Weary  Едни такива воднисти, брашнени, кисели и меки...блях... Пък и нищо ново не е, че на мене не ми върви на плодове...Тъкмо да ги хвърлям и се сетих за тоя сок дето баба го правеше newsm12 newsm12
Хубав стана, но с помощта на доста захар...

# 52
  • Мнения: 1 238
Нямате смокини ?!? Наистина ли... #Crazy Леле, искам и сладко от смокиниииии  Cry Моля ви се , баста , Naughty опитвам се да крепя линия  Crossing Arms Wink

И аз искааааааааааамммммммммммм newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 От онова с целите мънички селенки смокинкииииииии.................................................

# 53
  • Мнения: 7 837
Един сок от сливи мога да те почерпя newsm10 newsm10
Съдейки по това как сливите действат на Самуил smile3550  - не мерси   Wink

# 54
  • Мнения: 1 238
Един сок от сливи мога да те почерпя newsm10 newsm10
Съдейки по това как сливите действат на Самуил smile3550  - не мерси   Wink

Ееее, ти пък! Самуил е само на  6 месеца, как искаш да му действат Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
а мъжо що сок изцока днес Laughing Laughing Laughing Laughing, та и аз покрай него- за сега нищо ни няма Wink Wink Wink Wink Wink

Последна редакция: вт, 05 юли 2005, 00:29 от tornerosse

# 55
  • Мнения: 980
Божкеее, мацки, колко ме радвате само...... newsm51
Аz се бях zарекла сега теzи седмици форума настрана, ама се раzмислих и сега пак окъснявам по малките часове.. Embarassed
Слава богу аz сладко от смокини не обичам, ама мама ми е пратила домаШно от ягодки и си го ближа като сладолед да има zа по дълго.
И лиутеница обичам, и кьопоолу, и суджуци, и печени чуШки с оцет и чесън и мнооого магданоz,и царска турШия, и лукум, и боzа,и халва, и топла баница с яйца и сирене и поръсена със zахар, и мамините мекички, и Шопската салата със студена ракия, и таратор и гивееееч.......Айде чао, отивам да видя какво имам в хладилника

# 56
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Божкеее, мацки, колко ме радвате само...... newsm51

И лиутеница обичам, и кьопоолу, и суджуци, и печени чуШки с оцет и чесън и мнооого магданоz,и царска турШия, и лукум, и боzа,и халва, и топла баница с яйца и сирене и поръсена със zахар, и мамините мекички, и Шопската салата със студена ракия, и таратор и гивееееч.......Айде чао, отивам да видя какво имам в хладилника

Ама кой ли не ги обича? Wink леле лигите ми потекоха. Бива ли такива работи да пишеш??? Twisted Evil

# 57
  • Мнения: 368
...
И лиутеница обичам, и кьопоолу, и суджуци, и печени чуШки с оцет и чесън и мнооого магданоz,и царска турШия, и лукум, и боzа,и халва, и топла баница с яйца и сирене и поръсена със zахар, и мамините мекички, и Шопската салата със студена ракия, и таратор и гивееееч.......Айде чао, отивам да видя какво имам в хладилника
Oooo, какви суджуци и какви луканки си спретнахме ние тази зима   chef - всеки път "на въглен падаха"... А като свърши сезона им избягвахме да споменаваме с мъжа ми думата"луканка", защото малкият само като я чуе и "пощръклява" за нея...Или замествахме с кодовото "колбаска"(от руски)  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 465
Божкеее, мацки, колко ме радвате само...... newsm51
Аz се бях zарекла сега теzи седмици форума настрана, ама се раzмислих и сега пак окъснявам по малките часове.. Embarassed
Слава богу аz сладко от смокини не обичам, ама мама ми е пратила домаШно от ягодки и си го ближа като сладолед да има zа по дълго.
И лиутеница обичам, и кьопоолу, и суджуци, и печени чуШки с оцет и чесън и мнооого магданоz,и царска турШия, и лукум, и боzа,и халва, и топла баница с яйца и сирене и поръсена със zахар, и мамините мекички, и Шопската салата със студена ракия, и таратор и гивееееч.......Айде чао, отивам да видя какво имам в хладилника

Тя Тедсан все едно 4е стихове реди - ама то как да не му дойде на 4овек музата да си хапне. Тя не 4е мойта е спирала де. Аз тъкмо обяснявах 4е форумът ми действа диети4но, ама не и затова вие сте виновни smile3512 Ми тъй де - то не бяха лиутени4ки, кьопоолу, смокини, гиуве4ета, баници, боза......
Тя само майка не есен 6те пострада - 4е отсега я виждам с една торба нагърбена /съ6тински дядо Мраз/ да пътува към нас. - тя 6те дойде за раждането и два месеца все 6те има не6то българско на трапезата вкъ6ти - нали и мъжо я по4ита на6та кухня.....   newsm20  newsm44

Последна редакция: вт, 05 юли 2005, 12:49 от Pollia

# 59
3 дена ЗАБРАНЯВАМ да се пише във форума за ядене newsm66 (щото ще гладувам Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт