Тежи ли ви бебето

  • 3 822
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не ми е тежало, но накрая ми беше адски трудно да се обръщам докато спя. Правих го със засилка от единия край на леглото до други Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 2 381
Не ми тежеше. Качих само 10 кг. Бебчо се роди 3050 гр, но доста преносен. Спях си като пич странично, катерех се до 7-я етаж и слизах без проблеми (уж, за да почна да раждам най-накрая), връзвах си маратонките сама.

# 32
  • Мнения: 489
Да вече съм в 8-мия месец и доста ми натежава, но единствения лек както знаем е раждането:)

# 33
  • Разград
  • Мнения: 518
Бебетата бяха с общо тегло 6.300 кг (3.000кг другият 3.300кг) но не мога да се оплача че са ми тежали. И на мен най ми беше трудно обръщането когато спя, а и коленете ме понаболяваха (качих цели 25 кг  EmbarassedPeace

# 34
  • Мнения: 718
Не ми тежи, но си имам типичните за бременността болежки- в кръста, в гърба и т.н. Преобръщането през нощта ми е кофти, както и пишкането през 2 часа.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Първият път много ми тежеше, вторият не чак толкова

# 36
  • Мнения: 62
Здравейте,

Аз съм в 35 г.с. и  си ми тежи но в рамките на нормалното. Все пак колкото и малко да  качиш не сме в нормалното си състояние.Корема си е корем и пусто понякога опъва Joy. Ама няма как, поне е за хубаво и ще ни мине все някога нали така.Само да сме спокойни и да ни растат бебетата. Успех на всички и ми бъдете усмихнати дебеланки! Hug

# 37
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
При мен пък първият път не ми тежеше, ама втория ooooh! толкова тежка бременност на никой не пожелавам като моята втора #Crazy

# 38
  • Мнения: 297
На мен малко започва да ми натежава,но не е чак толкова фатално.Качила съм има няма 10-11 килограма до тук и не ми е много голям корема.А за бебето предполагам че си расте независимо от килограмите ни,но е нормално към края вече да е по трудничко.  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 215
На мен корема ми е доста ниско, бебето си е с главата надолу , тежи си доста.

# 40
  • Мнения: 17
страшно много ми тежеше.Последния месец съм си стояла в къщи.

# 41
  • Мнения: 31
Напълно те разбирам и ти съчувствам... и моята шкемба вече ми понатежава...

Ти колко килограма качи общо за бременеенето до тук?

Аз качих 13 до тук... уж не е много, но пак си тежи.

Ако полежа час-два после имам затруднения със ставането... сякаш самата срамна кост ме боли освен тежестта ниско долу в коремчето. Предполагам (даже съм сигурна), че това е нормално, но това пък не пречи малко да помрънкам, докато има кой да ме слуша и да ме глези... сега му е времето, защото роди ли се бебешора - край на глезенето Simple Smile)

Поздрави и по-лекички шкембенца на всички  Hug

# 42
Привет и от мен, аз съм в 29 г.с и съм качила 8 кг до тука.
Не че много ми тежи или нещо, като цяло карам много хубава бременност, без повръщане (изобщо) или нещо друго.
При мен има едно много кофти придръпване ниско в дясно, казаха ми че е от сраствания заради операция от апандисит.
Успех!

# 43
  • Мнения: 63
Не знам, в коя седмица си Maya.V, но ако си към края 13кг. са перфектно. Аз дотук съм качила 17, но не мисля, че тежеста е от това. По-скоро ми се струва, че е заради това, че беба е ниско и върви по-големичка засега. А иначе при мен болката в срамната кост също я има, но когато съм стояла повече на крак.

Общи условия

Активация на акаунт