Какъв термометър ползвате

  • 6 183
  • 104
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 105
Меря с живачен, след брутални отклонения в дигиталния...
36,8-37 не е температура...направо си е в границите на номралното Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 6 960
Дигитален  Peace

# 32
  • Мнения: 27 524
На Дисни, трисекунден. Доволна съм  Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 78
Имам три различни дигитални термометъра вкъщи. Всеки следващ съм купувала, защото предният не е мерил точно. Но това го установих след около година ползване на първият. Помислих че нещо се е развалил. И така купих втори, и той не мереше точно. Купих и трети - същата работа. Отказах се да ги ползвам. Освен че не мерят точно, особено при висока температура- давали са ми разлика от живачния до 0.8 (става въпрос за температури към 39 градуса), а и като  ги държиш по-дълго показанието все се променя т.е. покачва се. А нали съм ги купила точно с цел по-бързо да измерват! Какъв е смисъла ако трябва да го държа пак 5 минути!!!
Така че, вече меря само с живачен Peace !

# 34
# 35
  • Мнения: 8 999
За по-бързо меря с електронен. За по-точно - с живачен. Винаги може да прикоткаш едно бебе и да го гушнеш така, че живачният термометъ да не изпадне изпод мишницата му.

# 36
  • Мнения: 864
Използвам живачен термометър.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 588
Електронен, но не знам каква марка е. Купихме го от аптеката. Не знам колко е точен, нямам му много доверие.

# 38
  • София
  • Мнения: 56
електронен microlife, но не вярвам много

# 39
  • София
  • Мнения: 1 735
И аз меря с електронен, живачните са доста опасни, но точни. Няколко пъти съм правила измерване с двата на мен и детето, за да сравня и да видя какво е отклонението и винаги ли е едно и също. След това продължих само с електронния.
Peace

# 40
  • Мнения: 4 292
Ползвам живачен. Имам два електронни, които така си стоят - нямам им доверие.

# 41
  • Мнения: 3 356
Обикновен,живачен  Peace

# 42
  • Мнения: 78
използвам този - http://www.braun.com/global/products/healthwellness/earthermomet … s/thermoscan.html, много съм доволна, използва се от лекари и е надежден!

# 43
  • Мнения: 1 691
Живачен - но гледам и него да не го ползвам много. За почти две години най-много 5-6 пъти да се е налагало.

# 44
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
най-обикновен. живачен.

Общи условия

Активация на акаунт