За първа година в детската градина! - 4 част

  • 15 376
  • 394
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 467
Нашите са мисля около 20-на деца.

 mila, много неприятна ситуация. Дано е било само недоразумение някакво.

А моята мишчица плаче та се къса Sad Днес от както съм я взела от градина и само ми се моли да не я водя повече на градината. Направо ми се скъса сърцето! Милото ми детенце ми се моли със сълзи на очите, а аз като майка- садист се правя на луда и гледам да я разсея  Cry
Каза, че децата не играели с нея и едно момченце я удряло. Стана ми още по-тъпо.

# 391
  • Петрич
  • Мнения: 321
Днес го взех от градина със леки сополи, които сега се увеличиха, кашля, променен му е гласа.Утре пропуска градината.

# 392
  • София
  • Мнения: 407
Ние трябва да сме за първа година на детска градина, ама май скоро няма да ни огрее Cry Градината все още е една голяма строителна площадка и на входа стои гордо табелка с надпис, че няма да се приемат деца до завършване на ремонта. И по тази причина не знаем нито как изглежда нашата госпожа, нито колко деца са в група и др. такива.

# 393
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Да дам отчет и аз. Втори ден, отиде с желание, пак. Но ме притеснява ходенето до тоалетна. Значи за двата дни не е пишкала там, въобще и вода не е пила. А тоалетните са им високи и не може сама да се оправи. Госпожата ми каза, че няма проблем, щели да им помагат, но се притеснявам... Чудя се дали направо да не ида и да купя приставка... newsm78

# 394
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте мами,днес моят син беше за първи ден на детска градина и съм малко притеснена.Тази вечер ми каза ,че момиченце Янка направило пакост като бутнало друго дете.В резултат една госпожа я е била по дупето.Бях шокирана от този разказ и реших утре да питам имат ли дете с такова име.Сега обаче след като заспа се буди на 30 мин и плаче,като ме търси из стаята с голяма уплаха в очите.Единият път като го гушнах да заспи ми каза "Мамо ,няма да дойдат госпожите?!".
Започнах да си задавам въпроса дали няма да се стресира с тази градина и какво въобще да правя.Той досега е гледан от детегледачка и е много общително дете.Например пее си по улицата,разказва приказки,спира чужди хора да им се похвали с някоя играчка,пита чичковците "каква е тази кола",казва "здравей" на непознати и т.н.Бих искала да расте все така спокойно и общително хлапе.Тази нощ видях едно изплашено дете.
Дайте съвет.Не знам какво да правя.Тези проплаквания знак ли са за нещо ?Не искам да си травмирам детето.

Общи условия

Активация на акаунт