Споделете 78

  • 23 713
  • 982
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 305
Сопрано, ха сега кажи какво редактира, да не го чета пак цялото..

Колко бройки навъртяхте до сега? (петъчна) – Лабрадора издирва порочните майчета, удря на камък, почти всички са си с първият. Страдам и аз с него.
Да бе!

...Още 4 дни на антибиотик.  Tired

# 61
  • Мнения: 3 423
Разгеле, творецът възроди творческия си плам!
Ох!

# 62
  • Мнения: 2 212
Сопрано,  newsm20 newsm20 newsm20

Най-после! Моля да се отбележи до колко седя, само за да дочакам този словесен празник за душата ми  Laughing

# 63
  • Мнения: 1 992
Никви проучвания не правя аз, търся си причина да стоя пред компютъра до посред нощите, чакайки с трепет в сърцето обзора на моя идол, тайничко надявайки се, че все някой ден и мен ще забележи. Дочаках, ще спя спокойно.

# 64
  • Мнения: 5 462
Споделям че не мога да заспя ....  Rolling EyesОт пълнолудието ще да е .Кво ли не опитвах  - и кекс правих , овци броих е няма и няма .Пфууу  Crossing Arms

# 65
# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Записвам се в темата за моя набор.
Споделям американска делегация: сестра ми си дойде с бебето Grinning Много слънчев и ухилен Мартин на 6м. Всички се състезаваме кой ще го носи и гушка. В къщата, разбира се, е нон-стоп вървило от посетители...дано поне днес е по-спокоен и мързелив ден.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ех, че хубаво Бу Grinning!
Винаги тайничко съм се молила сестра ми да не забягва в други държави, че няма да го преживея.
Споделям варненски студ и вятър, правещи ме особено щастлива.

Сопрано

# 68
  • Мнения: 1 992
Обичам мрачно време след дълго, не искащо да си отива, лято.

# 69
  • Мнения: 606
Баси хубавото време.... Само за заслужен мързел.

# 70
  • Мнения: 5 370
Никак не го обичам това време, защото ме избива само и единствено на сън.
Синковецът сутринта се събуди с рев да го водя у баба му. Заведох го. Сега се опитвам да се доразсъня и да измисля къде, аджеба, да го заведа.

# 71
  • Мнения: 3 405
Фреш, роклата е фреш, от лимон и лайм Simple Smile Хубава е.

Времето е перфектно, искам такова целогодишно, може с малко по-високи градуси, около 22.

Сопрано, като вулкан си  Grinning

# 72
  • Мнения: 3 423
О, Бу, горката ти сестра, няма да си отдъхне!

Другарки и другари, тук е върла есен вече. И
ветрове клатят дърветата, и листа хвърчат без
път и посока, и осите, че и комарите се покриха.
По магазините е пълно с украси за Хелоуин, знам,
че скоро ще наизвадят и коледната, защото вече
е залято с календари за другата година. Тъжно...

# 73
  • Мнения: 4 300
Споделям безводие, крака в пуФкави чорапи, тази песен и навлизане в 40дневната дупка преди рожден ден ( доколкото мога да броя без да сгъвам пръсти).

Това ме разсмя искрено:
Оралният секс - вреден за здравето – Тази тема ми даде отговорът на въпроса – защо повечето тук пращят от здраве и защо Борис никога не излиза в болничен.

# 74
  • Мнения: 1 992
Лиске, и при нас ще дойде тази върла есен. То от Запада какво друго да очакваме, само подривно влияние Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт