Здравейте и от мен

  • 5 951
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
 ooooh!Боже, вече хората се чудят какво да измислят, за да си убиват времето! ooooh!

# 46
  • Мнения: 1 919
ама, че тема!

# 47
  • Мнения: 270
Още една глупост  Laughing.

# 48
  • Мнения: 165
И  аз съм го чувала този метод.И знам че действал но лично аз на тестове не вярвам пък какво остава за сода.

# 49
  • Мнения: 294
Стой и гледай, ако шупва всеки път, ще падне купон.  hahaha По-хубаво да се доверявате на изпитаните тестове.

# 50
  • Мнения: 2 090
Не го чувам това за първи път,но не съм го и пробвала Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 434
Стой и гледай, ако шупва всеки път, ще падне купон.  hahaha По-хубаво да се доверявате на изпитаните тестове.
hahaha представям си гледката Joy

# 52
  • Мнения: 790
Елфичка още малко ще роди а темата още си тече  Joy Joy Joy  Успешна бременост и здраво брбче на финала.

# 53
  • Мнения: 374
Това пък го чувам за пръв път ooooh!

# 54
  • Мнения: 826
Хахаахааа... да се газира... Laughing
Ама наистина без този форум живота няма да е толкова забавен. Не съм чувала за номера със содата, но за Шуър Чек много съм слушала. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 139
Чувала съм това със содата,но мисля,че е бабина диветина Laughing

# 56
  • Мнения: 121
Мамичета незнам какаво да ви кажа. Вчера и днес със първата урина си направих този бабина тести двата пъти урината шупна, направи тънак бял слой пяна като на бираи после започнаха да излизат по няколко мехурчета все едно започва да кипи но едвам едвам. проблемът е там че нямам още закъснение и ме е страх утре сутринта да направя истинския тест, е то колко истински колко фалшив той от тези лентички за ранна бременност, стурат ми се малко менте ама това имам под ръка. Чудех се дали да чакам закъснение или утре да го правя? Моля се да мога да потвърдя мита.

# 57
  • Мнения: 493
Чувала съм,но не вярвам на тези "бабини деветини " Hug

# 58
  • Мнения: 294
Мамичета незнам какаво да ви кажа. Вчера и днес със първата урина си направих този бабина тести двата пъти урината шупна, направи тънак бял слой пяна като на бираи после започнаха да излизат по няколко мехурчета все едно започва да кипи но едвам едвам. проблемът е там че нямам още закъснение и ме е страх утре сутринта да направя истинския тест, е то колко истински колко фалшив той от тези лентички за ранна бременност, стурат ми се малко менте ама това имам под ръка. Чудех се дали да чакам закъснение или утре да го правя? Моля се да мога да потвърдя мита.

Oooo, супер, стискаме палци!  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт