Колко време отделяте сутрин пред огледалото?

  • 4 638
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 35 968
различно, но поне 10на и то без да се гримирам
ако се гримирам, особено пълна програма /напоследък много рядко/ - според зависи  Laughing

# 91
  • Мнения: 50
15 минути. Сънят ми е много ценен. Ако можех да си легна готова за работа, за да спестя време, щях да го направя...
Mr. Green
Имам приятелка, чиято майка си ляга с ролките, за да спести време сутрин... Луда жена! Joy

# 92
  • София
  • Мнения: 232
щом няма да броим миенето на зъбите и мазането с крем, за слагането на пудра, молив за очи и спирала ми отиват около 5 мин. ако реша да си изправя косата ми траябват още 20-30 (тук не включвам загряването на пресата)

# 93
  • Мнения: 2 803
Около 15 мин. и съм готова.

# 94
  • Мнения: 751
Около 15 мин. и съм готова.
И аз за толкова време съм готова. Flutter

# 95
  • Мнения: 649
Според зависи колко бързам, изобщо бързам ли. Като се почне от 5 минути без грим, 15 с грим и 25-30 мин с прическа и грим.

# 96
  • Мнения: 60
 Simple Smile В работни дни
Около 15 мин. и съм готова.
И аз за толкова време съм готова. Flutter
В почивните дни, или когато не бързам за работа мога да откарам до 40 мин.

# 97
  • Мнения: 9 483
Не съм засичала, но не повече от 5мин Mr. Green Очна линия/молив, спирала,руж и червило.

# 98
  • Мнения: 10
На мен .. 10-15 минутки са ми достатъчни.. Какво правя сутрин ли.. един тоник за освежаване на лицето, фон дьо тен, ако има нужда, спирала, молив и гланц/червило Simple Smile Относно косата ми като цяло не е проблемна, та бързо се справям с нея Wink
И аз така най-много и пудра да си сложа Simple Smile

# 99
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Час и половина си отделям винаги преди да изляза сутрин...включва миене на зъби, кафенце, преглед на mail-a, оправяне на лице, коса и обличане... Crazy

# 100
  • Мнения: 2 035
20-25 минути  Peace Времето ми стига за крем, сенки, спирала, руж и косата да пипна от тук-от там, че да стои чат-пат добре newsm77 А докато го правя това задължително  пийвам огромна чаша мляко  с кафе  Wink

# 101
  • Мнения: 304
 :peace:10 минути и съм готова Peace

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз за 5 минути съм готова-слагам крем спирала, молив за очи и червило. Повече време сутрин си оставям за душ и кафе.

# 103
  • Мнения: 1 128
Пред огледалото в банята около 25 мин. Грим и преса. Пред огледалото в спалнята да оправя визията около пет минути, фръц и готово.

Общи условия

Активация на акаунт