Секси дрешки

  • 11 583
  • 176
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 155
Ровейки се, попаднах на това  Flutter
Ииии.... си харесах доста неща   smile3508 И цените ми изглеждат прилични Rolling Eyes

Ето някои:  Blush
http://www.cafeamur.com/catalog/product_info.php?cPath=21_26&products_id=67
http://www.cafeamur.com/catalog/product_info.php?cPath=21_26&products_id=286
http://www.cafeamur.com/catalog/product_info.php?cPath=21_26&products_id=66
http://www.cafeamur.com/catalog/product_info.php?cPath=21_24&products_id=119

Мисля си, че е хубаво да имаме по някое и друго такова парцалче в гардероба newsm03...мммм...какво ще кажете?

Последна редакция: нд, 03 юли 2005, 17:34 от Biby

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Въх! Не са лоши... ама само за интимна употреба...

# 2
  • Мнения: 6 155
Въх! Не са лоши... ама само за интимна употреба...

Аха, за подмазване на съпружеството  newsm53

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ох, ще получа аритмия!! Flushed

Аз съм мръсница една и обожавам предизвикателно бельо, та ще се възползвам от фертата. Heart Eyes Хехехе, като заслабна още, че в тоз ми вид ще окепазя хубавата одежда. Дали нямат ХХХ L номерация? Flutter
Впрочем, влизам си в старите панталони, още малко и започвам да приличам на човек! 
Лелей, Мая като порасне ще се пременя в рокля-пчеличка!Срам!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Това ме подсеща,че довечера може да го нападна в секси бельо:-)))  smile3508

# 5
  • Мнения: 7 186
Охааа,тука има супер нещица бе thumbsup,че не са и много скъпи,оооооо само да родя smile3508.Че и костюми има,и секс-играчки,и дилда,всичко за всеки вкус. Mr. Green
Аднах си го във фаворитите! newsm74

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Супер! Браво, Биби, за находката! Има страхотни неща, при това на приемливи цени!

# 7
  • Мнения: 1 873
Супер, супер....ама като пооправим малко формите след раждането...

# 8
  • Мнения: 3 164
Йе-е-е супер са!Ако не ме беше срам само Embarassedтака щях да си ходя и извън спалнята,че това си заслужава да го видят повечко хора,ей newsm35

# 9
  • София
  • Мнения: 39 761
ама по какви секс шопове гледате ве мами Simple Smile
аз заплаших Джони, че ще му подаря нещо от там Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
аз заплаших Джони, че ще му подаря нещо от там Simple SmileSimple SmileSimple Smile

И той да не би да се уплаши?! Laughing

# 11
  • Мнения: 532
Хайде, някой като си поръча нещо на този телефон и си го получи, да пише тук, че ми е интересно..  4470 newsm81

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Мерси за сайта, на мен вече ми поръчаха това http://www.cafeamur.com/catalog/images/8212.jpg и още едно. Grinning

# 13
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ето още два сайта за бельо и бански Simple Smile

http://www.5-avenue.com/console/eshop/index.jsp
http://flirt.delfina.bg/

# 14
  • Мнения: 1 873
Хехе Карен искаме снимки после!Да демонстрираш покупката:)

# 15
 Laughing Hugсамо така!
само веднъж да спихнем коремчетата Wink smile3501

# 16
  • Мнения: 3 576
Ооо, сега разбрах откъде пазаруват фолк певиците дрешки за клиповете си Simple Smile
Съвсем сериозно 2 от нещата ги видях наскоро в клип.

Много яки, само че трябва перфектно телце .... иначе веднага бих си поръчала Simple Smile

# 17
  • Мнения: 6 155
ама по какви секс шопове гледате ве мами Simple Smile

Не бе, ровех за бански и бельо, а ми цъфна тоя сайт  Laughing

# 18


Много яки, само че трябва перфектно телце .... иначе веднага бих си поръчала Simple Smile

 smile3512 наде,каква е тази липса на самочуствие!
трябва да се уважаваме сами...иначе как ще чакаме такава реакция от мъжленцата си Wink
плюс това след като видях снимките на съкровището ти...не мисля,че имаш от какво да се притесняваш Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 155
Мерси за сайта, на мен вече ми поръчаха това http://www.cafeamur.com/catalog/images/8212.jpg и още едно. Grinning

На телефона ли го поръча? Да се похвалиш като ти го доставят и снимки искаме Laughing

# 20
  • Мнения: 6 155


Много яки, само че трябва перфектно телце .... иначе веднага бих си поръчала Simple Smile

 smile3512 наде,каква е тази липса на самочуствие!
трябва да се уважаваме сами...иначе как ще чакаме такава реакция от мъжленцата си Wink

Надя, ти хич да не се оплакваш - изглеждаш си супер, бе мацка Peace

# 21
  • Мнения: 3 576
Абе хораааа, да сте ми виждали дупето та така говорите?Wink

Това на сайта са подбрани снимки и ме виждате в най-добрата ми светлина, само аз си знам как бих изглеждала в някоя от тези дрешки  Embarassed

# 22
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Мале страхотни неща има аз си харесах това http://www.cafeamur.com/catalog/product_info.php?cPath=21_25&products_id=283

# 23
  • Мнения: 1 616
Мдаааааа...чудни нещица има тук! И мъжо ми изплакна очи и беше във възторг! И аз бих искала да имам нещо подобно в гардероба си, ама повече бих искала да имам телата на каките от снимките... Confused Confused Confused

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
На телефона ли го поръча? Да се похвалиш като ти го доставят и снимки искаме Laughing
Онлайн поръчахме , сутринта се обадиха за потвърждение, до края на деня ще мога да демонстрирам.  Crazy Всъщност не е ясно , защото са един размер нещата (еластични), пък аз съм височка....  Абе ще кажа как стоят.

# 25
  • Мнения: 5 539
На снимките някои неща изглеждат страхотно, но се съмнявам как ще е на живо. Освен това ми се струват сравнително евтини newsm78
Не знам, аз съм на принципа ръка да види, око да пипне Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 6 155
На снимките някои неща изглеждат страхотно, но се съмнявам как ще е на живо.

Да, и аз това се чудя  Rolling Eyes
Ще чакаме Карен да каже Wink

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
е на мен пък определено не ми харесват с тези супер изкуствени и спарващи материи (90% са найлон), то за това е евтино де  Wink

# 28
  • Мнения: 7 186
е на мен пък определено не ми харесват с тези супер изкуствени и спарващи материи (90% са найлон), то за това е евтино де  Wink
Абе те тия дрешки не са за носене,обикновено бързо се свалят Mr. Green,няма опасност от спарване.Но че разгорещяват страсти с това съм съгласна. Party
Карен докладвай после на всяка цена каква е хавата с дрехите,дали наистина са толкова готини,че направо ми иде да запрятам ръкавите и да поръчвам. Wink

# 29
  • Мнения: 619
Този магазин е на Солунска 10, ако не се лъжа....нещата може да се видят наживо и да си пробват. Доскоро отпред винаги имаше по една изкуствена манекенка, облечена с актуалната оферта.
Но още не съм влизала...Айде да мине раждането  Wink

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Нищо не донесоха днес, крайният им срок е утре до обяд, да видим! Thinking
Обадиха се, че едната дрешка им е свършила и ако искам ще ми я доставят в събота безплатно(доставката).
По повод изкуствените материи - досега не съм виждала чорапогащник от друго, повечето бельо е изк., а памучно боди никак не  е еротично.  Wink Обаче латексова рокля не бих си купила.

# 31
  • Мнения: 7 186
...а памучно боди никак не  е еротично.  Wink
Съгласна съм!Мразя памучно бельо! newsm11

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
По повод изкуствените материи - досега не съм виждала чорапогащник от друго, повечето бельо е изк., а памучно боди никак не  е еротично.  Wink Обаче латексова рокля не бих си купила.
не харесваш памук с елестан или с ликра?!?  newsm78 (това за бельото де не за чорапогащните, макар че моите зимни - над 60 ДЕН са с памук), а пък финното бельо нищо не пречи да е коприна или сатен, ама найлона направо си мирише гадно и ефтино

# 33
  • Мнения: 2 142
Айде, Karen докладвай, че с нетърпение следя темата. Мисля да изненадам съпружеството. Съвсем скоро имаме годишнина откакто сме заедно, и мисля че много ще се зарадва Shocked

# 34
  • Мнения: 6 155
е на мен пък определено не ми харесват с тези супер изкуствени и спарващи материи (90% са найлон), то за това е евтино де  Wink

Ама те не са за всекидневна употреба  Laughing
Друго им е предназначението... newsm08 smile3521 luvbed


Карен, какво стана? Донесоха ли ги?А за доставка плаща ли се?  Rolling Eyes

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Ето ме!
Получих си едната дрешка, ей тази http://www.cafeamur.com/catalog/images/8614.jpg с малко емоции.  Laughing Рано сутринта ме събужда телефона - куриерът искал да ми каже, че ще дойде между 11-13ч.  ooooh! В 10.30 цъфна и докато аз си приемам пакета този изведнъж ме застреля с въпроса "Вие сте от фирма ........, нали?" и аз   ShockedEmbarassed спомняйки си написаното в сайта за пълна дискретност, едва смотолевих "Откъде знаете?", "Ами вземах пратки от вашия офис, на ул. ....., помня ви!" Малей, и си казвам мислено ТОЙ НЕ ЗНАЕ КАКВО ИМА ВЪТРЕ, ТОЙ НЕ ЗНАЕ КАКВО ИМА ВЪТРЕ! Ама как ме позна това момче, от 2 г. не работя, бях рошава, по тениска и без грим?
По същество - същото е като на снимката в сайта, но сякаш стои по-плътно, като зимен чорапогащник .  МОже моделката да е по-висока от мен и да го изпъва добре, затова и стои по-прозрачно, не го препоръчвам на ниските момичета, ще изглеждат като във водолазен костюм Wink Имах резерви към тази дрешка, но мъжа ми страшно я хареса и настоя да я поръчаме (Пък това, корто аз искам го нямат налично и ще почакам Sad), изненадах се колко добре ми стои. Ако някой иска да види , трябва първо да сменя батериите на фотото.  Grinning
За доставка се плащат 5 лв., то толкова е таксата на куриерската служба за София.
При мен магазинът плаща тази доставка, защото ме "разочаровали" с липсващия продукт.

# 36
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
... изненадах се колко добре ми стои. Ако някой иска да види , трябва първо да сменя батериите на фотото.  Grinning

Оооооо,Karen ,аз определено искам снимка-репортаж от мястото на събитието smile3521

# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това е готино, но е изчерпано. Ама си тря'а хубаво тяло за да не стои комично. Представям си как изглежда някой голям или увиснал задник в това боди  #Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 39 761
Дани после да не ни казват воайорки Simple Smile

# 39
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Дани после да не ни казват воайорки Simple Smile
smile3520
И ти ли искаш? smile3534

# 40
  • Мнения: 6 155
... изненадах се колко добре ми стои. Ако някой иска да види , трябва първо да сменя батериите на фотото.  Grinning

Оооооо,Karen ,аз определено искам снимка-репортаж от мястото на събитието smile3521
И аз, и аз  smile3521 smile3521 smile3521

# 41
  • Мнения: 5 468
Я ги вижте вие, нашите, какво си поръчват... ау! Поразгледах и аз, ама тези неща хич няма да ми ходят... те са за манекенки, така като ги гледам.
И аз се присламчвам към воайорската група и искам да видя Карен с новото боди Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 5 468
Еййй... пък дали да не си поръчам ей това - http://www.cafeamur.com/catalog/product_info.php?cPath=30&products_id=169

# 43
  • Мнения: 7 837
Да не пропуснеш да споделиш после как е  Sunglasses

# 44
# 45
  • Мнения: 6 155

ША ти тИча, да знаЙш  Joy Joy Joy

# 46
  • Мнения: 7 837
А и тройка с такъв мъж май не е изневяра  Mr. Green

# 47
  • Варна
  • Мнения: 11 340
... изненадах се колко добре ми стои. Ако някой иска да види , трябва първо да сменя батериите на фотото.  Grinning

Оооооо,Karen ,аз определено искам снимка-репортаж от мястото на събитието smile3521
И аз, и аз  smile3521 smile3521 smile3521

И аз искам!!! smile3514 smile3521 smile3521

# 48
  • София
  • Мнения: 39 761
много искаме май Simple Smile

# 49
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ама ще си останем само с искането smile3502 newsm62

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Добре де, ама няма на всеки поотделно да пращам снимка, изтипосвам се тук и..... се надявам да не сте много критични hahaha, все пак 3 деца съм родила! Оправдавам се щото точно сега тъпча една половин килограмова салата и така ще издуя търбуха....  Embarassed
П.С. И днес не купих батерии, обещавам утре да има фото!

# 51
  • Мнения: 5 468
Все под ръка ще си го водя Laughing. Хем ще съм с хубав мъж, хем мъжа ми 2 няма да може да ми каже. Измислих го.

# 52
  • Мнения: 5 468
Добре де, ама няма на всеки поотделно да пращам снимка, изтипосвам се тук и..... се надявам да не сте много критични hahaha, все пак 3 деца съм родила!
Няма, няма... нали ни знаеш, какви сме добрички Outta Joint

# 53
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Само ще цъкаме! Никаква критика  smile3505, обещавам! newsm47

# 54
  • Мнения: 46 516
Хайде де, само надничам, даже на разходка не сме ходили  Grinning

# 55
  • Мнения: 7 186
Абе що не пуснете линк към темата и във форум Дом и семейство,гледам доста жени страдат от нередовен полов живот напоследък и се чудят как да съблазнят мъжете си  newsm03.Пък и на тия мъже кво им става напоследък newsm09...някой татко скоро се беше изказал по някаква тема,че "да откажеш секс на жена е смъртен грях",което си е много вярно smile3521.Явно е бил някой от малцината истински мъже,които са останали. Hug

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Повечето не станаха, не уцелих фокуса и са размазани, ама ето нещичко.
http://community.webshots.com/photo/326157850/389525492zCWiXw
а сега?

Последна редакция: пт, 08 юли 2005, 18:02 от Karen

# 57
  • Мнения: 7 186
Повечето не станаха, не уцелих фокуса и са размазани, ама ето нещичко.
http://image53.webshots.com/153/2/54/92/389525492zCWiXw_ph.jpg
Отваря ли се?
Не,на мен ми се отваря това:
You are not authorized to view this page

# 58
  • Мнения: 46 516

И на мен не ми се отваря ......

# 59
Карън, ама много тъмно бре Embarassed Laughing (аз пък с претенции), но наистина изглежда доста по-плътно от на снимката. Ама си пичка - няма какво да се лъжем  smile3521 newsm03

И още едно въпросче - а, как се пишка с това чудо newsm78 Laughing

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Honda , за да не гледат съседите шоу , спуснах щорите и на лампа, ам нещо не стана добре.
Иначе , то е проектирано с дупка отдолу, но не точно за пишкане....  Joy

# 61
  • Мнения: 46 516
Май е отворено от долу  Laughing

Аз я свалих и си я светнах  Mr. Green това, което видях ми хареса, ама много малко си показала  Laughing

Със здраве да си го ползваш   bouquet

# 62
  • Мнения: 7 186
Размазанки са малко снимките,но се вижда,че си супер! newsm03 newsm10 С много любов и страст да си ползваш придобивката! newsm53

# 63
  • Мнения: 5 539
Страхотно!  Sunglasses А ако и снимката беше малко по-светла...
Но и ти, и дрешката определно си ви бива! newsm10

# 64
.....Иначе , то е проектирано с дупка отдолу, но не точно за пишкане....  Joy
Знаех си аз Wink tooth

# 65
  • Мнения: 6 155
Карен, супер си  newsm10
Но снимките много тъмни  Tired

# 66
  • Мнения: 1 722
Кво ще рече прашки без дъно  newsm78?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тц, тц, тц!
Карен, ти си много хубава, ама от дрешката почти нищо не видях! Много тъмно, бе! Tired

# 68
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе Карен, ти да не си била фотомодел ShockedТо бива бива хубост, ама т'ва твоето се не трае бре JoyС кеф да си ползваш придобивката  bouquet

# 69
  • Мнения: 260
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Малеее, моичкия както съм му набрала че кисне по разни сайтове с възмутително слаби и цицести какички, просто какво му се пишееееееее. Ше му докарам разрив на сърцето, само да родя и да поотслабна. Много мерси Twisted Evil

# 70
  • Мнения: 1 722
Абе я плюнете я Карен - Пу-пу - да не вземе някоя да я урочаса  Peace!

# 71
  • Мнения: 6 155
Абе я плюнете я Карен - Пу-пу - да не вземе някоя да я урочаса  Peace!

 hahaha hahaha hahaha Joy Joy

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Мерси, момичета, за хубавите думи! Embarassed
Ще направя 2-ри опит за по-ясни снимки.
П.С. Не ме хвалете много, че ще взема и по бельо да се покажа! Wink

# 73
  • Мнения: 7 186
Мерси, момичета, за хубавите думи! Embarassed
Ще направя 2-ри опит за по-ясни снимки.
П.С. Не ме хвалете много, че ще взема и по бельо да се покажа! Wink
Хихихи добре,че не влизат много мъже тук,че току-виж те засипали с интимни предложения. newsm53

# 74
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А, не влизат, я питай Биби какво стана в една друга тема! Wink

# 75
  • Мнения: 1 313
Карен спокойно с тази външност може да пускаш и по бельо, ама и аз мисля че ще се напълни форума със зяпачи.Ама как няма-такава хубавица

# 76
  • Мнения: 7 186
А, не влизат, я питай Биби какво стана в една друга тема! Wink
Абе знам аз какво стана с Биби и с Пича кекекеке tooth...Ама дали мъжО и знае... Whistling smile3506 Stuck Out Tongue Winking Eye

# 77
  • Мнения: 6 155
А, не влизат, я питай Биби какво стана в една друга тема! Wink

Те темите бяха 2  Blush Blush Blush Ама тя Мармаладка знае... даже почерпка искаше ...  smile3534 newsm62 newsm62 newsm62

# 78
  • Мнения: 6 155

 Outta Joint Тамън го навивам го за тройка ... newsm48 newsm48

# 79
  • Мнения: 7 186
Outta Joint Тамън го навивам го за тройка ... newsm48 newsm48
И аз искам да дойда пък! Crossing Arms

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Биби, оня как те надуши, по сексапилния аватар или те знае на живо?

# 81
  • Мнения: 6 155
Биби, оня как те надуши, по сексапилния аватар или те знае на живо?

Ми и аз не разбрах Rolling Eyes, но едва ли е заради аватара   Laughing

# 82
  • Мнения: 5 468
Какво е станало smile3556 с Biby? Почитател ли си имаш? Леле, от този форум, ако вземеш пък да хванеш нещо, ще те призная отвсякъде smile3556.

# 83
  • Мнения: 3 634
Ей богу... не мога да ги разгледам тез неща. Нали музика извира от страницата и малкия търчи да види, сакън да не изпусне нещо...

# 84
  • Мнения: 95
Мда, само да отслабна още десетина килаи веднага бодвам едно костюмче...

# 85
  • Мнения: 6 155
Какво е станало smile3556 с Biby? Почитател ли си имаш?

Имам си,я  smile3534

# 86
  • Мнения: 7 186
Еееех Биби щом във форума за майки успя да си намери обожател,смятайте ако влезе в някой мъжки форум какво чудо ще е! Mr. Green  newsm53 newsm08 Two Hearts  loveuuu txtloves   smile3503

# 87
  • Мнения: 980
Я, това съм го имала, но е сатен и е иzкряЩо червено...... Laughing
.....Ние нали правим бебе.....и трябва да zамесваме маята Blush

http://www.cafeamur.com/catalog/images/81002.jpg

# 88
  • Мнения: 5 468
Еееех Биби щом във форума за майки успя да си намери обожател,смятайте ако влезе в някой мъжки форум какво чудо ще е! Mr. Green  newsm53 newsm08 Two Hearts  loveuuu txtloves   smile3503
Представяш ли си? ooooh!

# 89
  • Мнения: 1 722

От сайта на Флирт поръчахте ли си нещо? Има готини нещица  Embarassed!

# 90
  • София
  • Мнения: 786

От сайта на Флирт поръчахте ли си нещо? Има готини нещица  Embarassed!
Аз си поръчах ама още не са ми донесли нищо, даже не са ми се обадили, само мейл получих. В петък сутринта заминавам на море, дано до тогава да ми донесът банските Confused

# 91
  • Мнения: 4 371
А какво ще кажете за това? Аз на него съм му хвърлила око Simple Smile

# 92
  • Мнения: 3 576
Аз от Делфина си поръчах бански, от намаленията.
 Донесоха ми го на следващия ден, пасна ми точно като размер, стои много готино и като цяло съм доволна.

Пак бих си поръчала от там.

# 93
  • София
  • Мнения: 786
Аз от Делфина си поръчах бански, от намаленията.
 Донесоха ми го на следващия ден, пасна ми точно като размер, стои много готино и като цяло съм доволна.

Пак бих си поръчала от там.
И на мен ми дойде вчера от Делфина банския, само едно мога да кажа, супер е!!!! По-готин е от този който си купих за 40 лева и сега ме е яд, че не го знаех този сайт преди 3 седмици #Cussing out
Като се върна от морето ще си поръчам още бански от там!

# 94
  • Мнения: 6 155
А снимчици няма ли да дадете   Wink
Или поне моделчетата  Rolling Eyes

# 95
  • София
  • Мнения: 786


Това си взех аз Sunglasses
Струва 10. 75 и седи супер Simple Smile

# 96
  • Мнения: 6 155
Само долнище ли е? А бикини или прашки? Много ли е ниско?
Разпитвам аз щото си харесах бански от сайта, но не знам на живо как е  Rolling Eyes Blush

# 97
  • Мнения: 7 186
А какво ще кажете за това? Аз на него съм му хвърлила око Simple Smile
Oha!
Само да родя и запрятам и аз ръкави да поръчвам! smile3508

# 98
  • София
  • Мнения: 786
Само долнище ли е? А бикини или прашки? Много ли е ниско?
Разпитвам аз щото си харесах бански от сайта, но не знам на живо как е  Rolling Eyes Blush
Само долнище си взех, аз горнище не употрбявам (намя на какво да си го сложа). Ами за плитичко, плитичко е, но аз много харесва плитки бикини. Абе седи готино, за качество  ще докладвам след морето  Sunglasses

# 99
  • Мнения: 6 155
Само долнище ли е? А бикини или прашки? Много ли е ниско?
Разпитвам аз щото си харесах бански от сайта, но не знам на живо как е  Rolling Eyes Blush
Само долнище си взех, аз горнище не употрбявам (намя на какво да си го сложа). Ами за плитичко, плитичко е, но аз много харесва плитки бикини. Абе седи готино, за качество  ще докладвам след морето  Sunglasses

10Х   bouquet С кеф да си ги ползваш  Peace

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Само долнище ли е? А бикини или прашки? Много ли е ниско?
Разпитвам аз щото си харесах бански от сайта, но не знам на живо как е  Rolling Eyes Blush
Биби, банските на Делфина са от много яка материя, стоят едно такова като кадифе, много са меки и прилепват по тялото, няма да сбъркаш ако си купиш  Wink
Аз имам от миналогодишната партида и съм много доволна и тази година мисля да си го ползвам, ако искаш "жива" снимка ще ти пратя на лични Laughing

# 101
  • Мнения: 6 155
Само долнище ли е? А бикини или прашки? Много ли е ниско?
Разпитвам аз щото си харесах бански от сайта, но не знам на живо как е  Rolling Eyes Blush
Биби, банските на Делфина са от много яка материя, стоят едно такова като кадифе, много са меки и прилепват по тялото, няма да сбъркаш ако си купиш  Wink
Аз имам от миналогодишната партида и съм много доволна и тази година мисля да си го ползвам, ако искаш "жива" снимка ще ти пратя на лични Laughing

Искам, искам   #Milti
Притесняваме да не са прекалено плитки и да ми цъфне секциото на показ  Tired

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 3 566

Искам, искам   #Milti
Притесняваме да не са прекалено плитки и да ми цъфне секциото на показ  Tired
Ти пък, ми ще си сложиш едни тиранти  Wink
Пратих ти снимката.

# 103
  • София
  • Мнения: 786
Валерия, знаеш ли дали имат магазин и къде се намира, че искам и горнище да си взема ама искам да меря, че е малко сложно с тия мойте форми  Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 4 371
Oha!
Само да родя и запрятам и аз ръкави да поръчвам! smile3508

В крайна сметка се спрях на това.
Като дойде ще кажа как е Simple Smile

# 105
  • Мнения: 7 186
В крайна сметка се спрях на това.
Като дойде ще кажа как е Simple Smile
Страхотно е,ама откъде ще изнамерим и обувки? newsm78 Аз съм виждала такива обувки с много висока платформа в Пловдив и все мислех,че са за проститутки,пък те виж за какво били. Mr. Green Да вземем да си купим ли... Whistling

# 106
  • Мнения: 4 371
Ами все си мисля, че и с ботуши с висок ток ще е добре. Laughing

# 107
  • Мнения: 7 186
Валерия, знаеш ли дали имат магазин и къде се намира, че искам и горнище да си взема ама искам да меря, че е малко сложно с тия мойте форми  Rolling Eyes
Ето магазините,където продават бански и бельо на Делфина в София:

маг."Flirt"
ул."Солунска" № 52
тел.(+359) 888-605-672

маг."Bordeaux"
ул."Ангел Кънчев" № 13

маг."Seven Seconds"
бул."Витоша" № 61
тел.(+359-2) 988-13-35

маг."Seven Seconds"
бул."Витоша" № 38
тел.(+359-2) 981-52-10

маг."Seven Seconds"
ул."Пиротска" № 12
тел.(+359-2) 986-56-15

маг."Seven Seconds"
пл."Славейков" № 9А
тел.(+359-2) 981-63-40

 
маг."Seven Seconds"
ЦУМ маг.№ 40
тел.(+359-2) 926-03-65

маг."Интимо мода"
ул."Христо Ботев" № 54
тел.(+359-2) 980-37-92

бул. Димитър Петков 64
магазин номер 7
тел.(+359) 899 140-991

Комплекс GM City
Младост 3
магазин 7981
срещу входа на Рувекс

Комплекс Никони
Дружба 1
маг. 19
срещу шадравана.

И линк: Simple Smile
ДЕЛФИНА БГ
 

# 108
  • София
  • Мнения: 786
Лейди, благодаря ти много за инфото   bouquet

# 109
  • Мнения: 6 155
Мармаладке, получаваш голяма   love001 

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
чак сега я виждам темата
Карен мнооог си привлекателна Wink иначе аз в близката 1 година за такова нещо не мога и да си мечтая.

# 111
  • Мнения: 7 186
чак сега я виждам темата
Карен мнооог си привлекателна Wink иначе аз в близката 1 година за такова нещо не мога и да си мечтая.
Спокойно и нашият час ще удари. thumbsup Пък дотогава може и да пуснат още по-перверзни дрешки. smile3508  newsm53

# 112
  • Мнения: 3 576
А снимчици няма ли да дадете Wink
Или поне моделчетата Rolling Eyes
Ето какво си взех аз:
горнище черно (вече свършиха и затова го няма на снимката)

долнище

Качеството е супер, и всичко това за 15 лв!!!

А аз тъкмо бях приготвила 50лв. за модел от новата им колекция, но реших че за тази година един ми е достатъчен.
Една приятелка като го видя и тя си поръча през сайта, днес й го донесоха.

# 113
  • Мнения: 6 155
Надя, супер е банския  Peace

# 114
  • u doma
  • Мнения: 170
Момичета я ме светнете как ства поръчването в сайта за бански на Делфина, че нещо немога да си поръчам  Embarassed Каде трябва да отида в сайта за да си дам поръчката? newsm78

# 115
  • София
  • Мнения: 786
Момичета я ме светнете как ства поръчването в сайта за бански на Делфина, че нещо немога да си поръчам  Embarassed Каде трябва да отида в сайта за да си дам поръчката? newsm78
http://flirt.delfina.bg/
това е сайта на от който можеш да поръчаш, регистрираш се, избираш си неща и си има бутон за поръчка Simple Smile

# 116
  • u doma
  • Мнения: 170
Момичета я ме светнете как ства поръчването в сайта за бански на Делфина, че нещо немога да си поръчам  Embarassed Каде трябва да отида в сайта за да си дам поръчката? newsm78
http://flirt.delfina.bg/
това е сайта на от който можеш да поръчаш, регистрираш се, избираш си неща и си има бутон за поръчка Simple Smile
Аз влязох в сайта, харесах си бански, направих си регистрация. Отивам на продукта, който съм си избрала и никъде невидях "поръчай" ???? Помощ?  newsm78

# 117
  • София
  • Мнения: 786
Момичета я ме светнете как ства поръчването в сайта за бански на Делфина, че нещо немога да си поръчам  Embarassed Каде трябва да отида в сайта за да си дам поръчката? newsm78
http://flirt.delfina.bg/
това е сайта на от който можеш да поръчаш, регистрираш се, избираш си неща и си има бутон за поръчка Simple Smile
Аз влязох в сайта, харесах си бански, направих си регистрация. Отивам на продукта, който съм си избрала и никъде невидях "поръчай" ???? Помощ?  newsm78
Ми като си сложиш нещата в количката и има два бутона "виж количката" и "поръчай"

# 118
  • u doma
  • Мнения: 170
Момичета я ме светнете как ства поръчването в сайта за бански на Делфина, че нещо немога да си поръчам  Embarassed Каде трябва да отида в сайта за да си дам поръчката? newsm78
http://flirt.delfina.bg/
това е сайта на от който можеш да поръчаш, регистрираш се, избираш си неща и си има бутон за поръчка Simple Smile
Аз влязох в сайта, харесах си бански, направих си регистрация. Отивам на продукта, който съм си избрала и никъде невидях "поръчай" ???? Помощ?  newsm78
Ми като си сложиш нещата в количката и има два бутона "виж количката" и "поръчай"
Оххх ... чак сега ги видях тези два бутона Embarassed Благодаря за помоща Hug

# 119
  • София
  • Мнения: 786
Цитат
Оххх ... чак сега ги видях тези два бутона Embarassed Благодаря за помоща Hug
Цитат
newsm47

# 120
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
В крайна сметка се спрях на това.
Като дойде ще кажа как е Simple Smile
Страхотно е,ама откъде ще изнамерим и обувки? newsm78 Аз съм виждала такива обувки с много висока платформа в Пловдив и все мислех,че са за проститутки,пък те виж за какво били. Mr. Green Да вземем да си купим ли... Whistling




В София на Пиротска има 2 магазина,продават стриптизьорски обувки.Има всякакви цветове:-)))Има и ботуши.Токовете са като игли:-))

# 121
  • Мнения: 7 186
В София на Пиротска има 2 магазина,продават стриптизьорски обувки.Има всякакви цветове:-)))Има и ботуши.Токовете са като игли:-))
Oha!
Ето затова си падам по високи мъже.... newsm47

# 122
  • u doma
  • Мнения: 170
Момичета, може ли някоя от вас, която си е поръчала бански (или нещо друго) от сайта на "Делфина" да ми каже какво се случва след това - обаждат ли се за потвърждение или направо ви го носят? И в рамките на колко работни дни става това?  newsm78 Питам, понеже снощи си поръчах бански от там и тел. за връзка дадох, но до тази вечер нищо...

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Получих си и втората дрешка.
Вие толкова ме окуражихте, че се снимах и в нея!  Grinning
На който му е интересно може да види вече ЯСНИ снимки: 
http://community.webshots.com/photo/326157850/395077585kmCVQh

П.С. Не обръщайте внимание на декора от детски играчки!  Laughing

# 124
  • София
  • Мнения: 786
Получих си и втората дрешка.
Вие толкова ме окуражихте, че се снимах и в нея!  Grinning
На който му е интересно може да види вече ЯСНИ снимки: 
http://community.webshots.com/photo/326157850/395077585kmCVQh

П.С. Не обръщайте внимание на декора от детски играчки!  Laughing

Лелееееее Карен, мнооооого си готина  newsm10 newsm10 newsm10

# 125
  • София
  • Мнения: 786
Момичета, може ли някоя от вас, която си е поръчала бански (или нещо друго) от сайта на "Делфина" да ми каже какво се случва след това - обаждат ли се за потвърждение или направо ви го носят? И в рамките на колко работни дни става това?  newsm78 Питам, понеже снощи си поръчах бански от там и тел. за връзка дадох, но до тази вечер нищо...

На мен не ми се обадиха, направо ми го донесоха. Аз го поръчах в събота и дойде във вторник.

# 126
  • София
  • Мнения: 786
Момичета, може ли някоя от вас, която си е поръчала бански (или нещо друго) от сайта на "Делфина" да ми каже какво се случва след това - обаждат ли се за потвърждение или направо ви го носят? И в рамките на колко работни дни става това?  newsm78 Питам, понеже снощи си поръчах бански от там и тел. за връзка дадох, но до тази вечер нищо...

Упс, забравих да ти кажа, че получих мейл за потвърждение, че поръчката ми е приета и е еди си кой номер.

# 127
  • В.Търново
  • Мнения: 444
Получих си и втората дрешка.
Вие толкова ме окуражихте, че се снимах и в нея!  Grinning
На който му е интересно може да види вече ЯСНИ снимки: 
http://community.webshots.com/photo/326157850/395077585kmCVQh

П.С. Не обръщайте внимание на декора от детски играчки!  Laughing

Уау Карен много добре изглеждаш  newsm53

# 128
  • Мнения: 6 155
Получих си и втората дрешка.
Вие толкова ме окуражихте, че се снимах и в нея!  Grinning
На който му е интересно може да види вече ЯСНИ снимки: 
http://community.webshots.com/photo/326157850/395077585kmCVQh

Карен,  newsm20 newsm10
Много      loveuuu  luvbed с новата дрешка  Wink

п.с. Ако ти се лепне някой обожател да не се чудиш от къде те е намерил Laughing  Laughing Laughing

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Биби, довечера ще спра достъпа до моя акаунт, кой видял-видял!  Laughing

# 130
  • Мнения: 472
Боже кога и аз ще стана така , Карен с тези снимки ми помагаш да не се отчайвам , че и аз мога да си върна формите !

# 131
  • Мнения: 2 142
Karen , страхотна си. Дрешката ти стои убийствено!  bouquet

# 132
  • Мнения: 436
Уф,  newsm78 момичета аз ли не довиждам не знам. Моля някой да ми обясни как става регистрацията в този сайт на Flirt. На заглавната страница не намирам никъде бутон за регистрация.
Да не идва от това че го отварям от чужбина, а ми се искаше да си поръчам нещо на Бг ми адрес че си пристигам скоро. smile3547

# 133
  • Мнения: 46 516
Карен, супер си! Изглеждаш невероятно! Мъжа ти е голям късметлия  Grinning

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
И аз съм късметлийка с него - обича ме и ме глези!  Grinning

# 135
  • Мнения: 5 622
Дааа и аз я видях Карен и направо ми се прииска и на мен тази дрешка-в частност втората.....
Но само за леглото не ми се дават толкова пари.то аз имам няколко такива,ама не са ми удобни за спане(уж нощнички са Laughing)А мразя да се преобличам след това Crazy

А тези бански от сайта,размера как си го улучихте?Видях,че има таблица за определяне на размера,от там ли гледахте и точно ли съвпадна?

Щото като ни дойдат финаси,смятам и аз да се обурудвам Flutter
Но пък от друга страна,ако не си взема нещо от намалението,са скъпички,като имам предвид,че сега има намаление в МАНГО и там банските са от порядъка на 21-26 лева,с намалението...........
Кажете за размера,дали пасва,че аз от Варна ако поръчам и не ми стане,трябва да го връщам и то става дълга и широка
 newsm78

# 136
  • Мнения: 2 142
Поръчах си бански от ДЕЛФИНА, туку-що ми го донесоха. Моренце, чакай ме!!!!!

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
В магазините seven seconds видях само бански Флирт и са по 50-60 лв. Делфина няма.
michel , ти какво си взе, доволна ли си?

# 138
  • Мнения: 2 142
Взех си този, дори този цвят, защото много го харесвам. Преди това си купих потник и рокля в същия цвят, от Playlife.

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Ха  Grinning, на мен светлосиньото  ми е любим цвят. Ако беше формован триъгълник и аз бих си поръчала.
Тази моделка май я гледах миналата вечер в Горещо с Венета Райкова  Thinking
Призна си, че бюста е силиконов.

# 140
  • Мнения: 2 142
Има и формован триъчълник, от същата серия. но нещо не мога да отворя страницата да ти го покажа. Ще изчакам намалението и ще си купя още един от там. Бях си харесала и поръчала още един на ягодки (бял), много беше сладък, но ми се извиниха че е свършил, та си останах само с един Sad

# 141
  • Мнения: 2 142
Karen, излъгах те- вече няма, явно се изчерпал.
Ето на този съм му се наточила, но ще изчакам промоциите, защото мъжа ми ще вдигне ръце от мен. Този с ягодките беше почти същия модел. Нищо не ми казва за сега, но вече си купих три бански костюмю това лято и започна да ми става гузно, а той милия само "браво, бебчо", "честито". Е аз винаги като си купя нещо и на него купувам по нещо, ама...Ох много се раздрънках, стана ви ясно, че ми е съвестно да харча повече... Embarassed

# 142
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
kupih si tozi i sedi strahotno struva 46lv.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6723&AlbumId=16597 … mp;PhotoId=674161

# 143
  • Мнения: 6 155
Делфина имат намаление /25%/ на новите модели  Hug
И аз поръчах вече, само не знам горнището дали ще ми пасне  Rolling Eyes Confused Tired

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Мдаа, от това, което си харесах останали само най-големия сутиен и най-малките гащички! Първото добре, ама дали ще си навра 93-сантиметровото дупе в 42 мярка? newsm78
какво му става на този сайт , пак не работи, сървъра им ли се скапва? Не мога да разгледам банските като хората!

# 145
  • Мнения: 7 186
Първото добре, ама дали ще си навра 93-сантиметровото дупе в 42 мярка? newsm78

Сигурно ще се навреш, ама може да ти стои впито Confused, 44 май ще е по- добре.
А как става тоя номер с доставката, ако нещо не ти стане например като размер дали могат да ти го сменят?

# 146
  • Мнения: 6 155
Първото добре, ама дали ще си навра 93-сантиметровото дупе в 42 мярка? newsm78

Сигурно ще се навреш, ама може да ти стои впито Confused, 44 май ще е по- добре.
А как става тоя номер с доставката, ако нещо не ти стане например като размер дали могат да ти го сменят?

Мммм да, 44 ще е по-добре.
Виж другите долнища в такъв цвят и можеш да го комбинираш. Аз така направих  Rolling Eyes


За доставката - пишеше, че можеш да го върнеш в срок от 28 дни, ако са запазени етикетите, лепенките и т.н.  Thinking

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Ще комбинирам, когато заработи сайта... ако не ми е писнало вече!

# 148
  • Мнения: 6 155
Сега и при мен не го отваря  Thinking

# 149
  • Мнения: 6 155
Айде да се похваля и аз - сутринта ми донесоха банския  #Milti /учудващо бързо, снощи го поръчах.../ Много добре стои  Hug
Само че, ако поръчвате внимавайте с номерацията на горнищата. Аз поръчах 70С, а на самият бански, на етикета от плат пише, че е 75В.

# 150
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ейййййййййй много готинки нещица ще се възползвам ама догодина хи-хи Laughing като поспадна тумбуктуту Sunglasses

# 151
  • Мнения: 3 576
Bibi,
кой модел поръча?

Аз май ще си взема още един бански като гледам намаленията на Делфина Simple Smile, но този път ще отида в някой от магазините им - имат повече модели от тези, които са в сайта им.
Но с това време изглежда ще си разхождаме банските само вкъщи....Sad

# 152
Здравейте майчета! Надявам се скоро и аз да мога да пиша смело в този форум и да бъда красива мама! Засега само ви чета и за първи път се престрашавам да пиша! Много ме заинтригувахте с тия бански на Делфина, дори съм си избрала вече модела, но не знам като си поръчам по кое време на деня ще ги донесат, защото съм на работа от 8 до 17часа и се чудя ако не съм си в къщи като дойдат какво ще стане. Как ще си получа банския, а в петък заминавам! Някоя от вас ако знае как стоят нещата нека ми разясни по подробно! Благодаря предварително!
Желая на всички весело и щастливо лято! Hug

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
на гости съм , ами дай служебния си адрес, там да ти доставят пратката!  Grinning

# 154
Вярно бе! Ей Karen страшна си! А те сигурно точно в този промеждутък от време ги доставят, нали? newsm78

# 155
Пак съм аз! Може ли да ми кажеш това долнище дали е прашка, че нещо не мога да се светна  newsm78
Искам да е като нормални бикини отзад /прашки нося ама не на плажа, че половинката се ядосва/
http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEyMzQwMDE2NQ==&ac … oduct&pid=815

# 156
  • Мнения: 2 142
Точно това е нормалната бикина. И аз си поръчах този Embarassed

# 157
Защото на това му пише че е танг, а аз не знам какво е  Sad
А на това вече пише че е класическа плитка бикина
http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEyMzQwMDE2NQ==&ac … oduct&pid=816

# 158
  • Мнения: 6 155
Bibi,
кой модел поръча?

Аз май ще си взема още един бански като гледам намаленията на Делфина Simple Smile, но този път ще отида в някой от магазините им - имат повече модели от тези, които са в сайта им.
Но с това време изглежда ще си разхождаме банските само вкъщи....Sad

Eй този


Долнището е прашки, цвета е същия като на снимката  Grinning
И аз мислех да ходя до магазините им, но не ми остава време  Confused

# 159
  • Мнения: 3 576
Супер ти е банския, честито Simple Smile

А това "танг" какво значи?
Аз досега си мислех, че е прашка, т.к идва от thong на английски, но Мишел казва че е бикина.....
Каква е истината в случая?

# 160
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Ако имате предвид магазините Севън секъндс, там са доста поизчерпани нешата, а останалото е  50лв., 80 лв., не като в сайта.
Аз вчера си направих екскурзия до Илиенци, там има същите цветове и модели, но на фирма Феба (май са полски) 15- 20 лв. комплекта , има и на Зеки -турски те са по 17. Това май е по-тънко от Делфина.
Аз си взех небесно син, с връзки отстрани на бикините, сутиена с твърда чашка за 15 лв. всичко.

# 161
  • Мнения: 3 010
Абе моми4ета какво зна4и формована 4ашка? Сори за тъпия въпрос

# 162
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
http://www.laperla.com/
вижте колко е красиво. Родя ли колкото ще да струва ще си взема един комплект

# 163
  • Мнения: 3 576
Момичета,
много ви се моля - кажете за тоя "танг" какво представлява, т.к днес-утре трябва да си поръчам новия бански за морето, а това ме ограничава в избора ....... Sad

# 164
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Наде, танг е някакъв вид бикина, май плитка, а прашката е стринг.

# 165
И аз си поръчах от Делфина , донесоха ми го направо в офиса, поръчах в петък и ми го донесоха днес, понеделник. Много ми харесва и с размера нямаше изненади  Simple Smile

Ето това си поръчах:

http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEyMzQ5ODU2OA==&ac … oduct&pid=657

http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEyMzQ5ODU2OA==&ac … oduct&pid=662


# 166
Забравих да кажа че наистина не взимат нищо за доставката  Simple Smile

# 167
  • Мнения: 3 576
Оф, и аз поръчах, надявам се да не ми стои много гадно тоя танг Wink
Като дойде ще се похваля Simple Smile

# 168
Майчета пак съм аз! Поръчах си в крайна сметка този бански
http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEyMzU4NDEzMw==&ac … oduct&pid=428
Според вас черния по-добър ли беше?
Че нещо ме заглождиха съмнения, ама нямаше 80С
/въпреки че според таблицата съм за 80В,
ама всички сутиени са ми с С чашка/  newsm78
Утре най-късно други ден ще ви кажа и аз резултата.
Все пак ви го дължа, защото вие ме светнахте на тоя номер  Hug
А и тъй като все още незнам тоя танг дали е прашка си поръчах
"класическа плитка бикина" - поне е ясно, да няма после изненади! ooooh!
Чакам мнения за модела!
Още веднъж сърдечни благодарности   bouquet

# 169
  • Мнения: 6 155
Майчета пак съм аз! Поръчах си в крайна сметка този бански
http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEyMzU4NDEzMw==&ac … oduct&pid=428
Според вас черния по-добър ли беше?
Че нещо ме заглождиха съмнения, ама нямаше 80С


Ако трябва да съм честна, черния повече ми харесваше Rolling Eyes И този не е лош, де Wink

# 170
  • Мнения: 3 576
Сори, че ви занимавам с глупости, ама ми се изчака чакането - още не са ми го донесли........ Cry

Даже звънях да ги питам дали днес ще ми го донесат и те казаха преди обяд, ама ей го на - още ги няма.
Нямам търпение да видя как ще ми стои, ще ми стане ли долнището, че пак поръчах по-малък размер от таблицата......

През 5 минути вися на прозореца да видя дали не е спряла отпред колата на куриерите.....

Ааа, ето го и самия бански, преди го бях пробвала в магазин и беше уникален:

долнището е обикновено, бяло т.к тази серия нямат с връзки отстрани


# 171
  • София
  • Мнения: 9 475
Ааа, ето го и самия бански, преди го бях пробвала в магазин и беше уникален:
E, страхотен избор, наистина! Simple Smile
Не се и съмнявам! Grinning
Дано си получиш навреме поръчката и останеш доволна! Simple Smile

# 172
  • Мнения: 3 576
E, страхотен избор, наистина! Simple Smile
Не се и съмнявам! Grinning
Дано си получиш навреме поръчката и останеш доволна! Simple Smile

Най-накрая пристигна и е супер!!! Стои страхотно, направо влюбена съм в тия бански Simple Smile

# 173
  • Мнения: 2 142
Честито! Наистина са страхотни!
Жалко, че не съм видяла вчера, но наистина "танг" е просто някакъв вид бикина

# 174
  • Мнения: 6 155
Надя, честито! Много тен да събереш с него Wink
И аз го бях харесала същия, но триъгълниците в момента нещо не ми ходят Confused

# 175
  • Мнения: 3 576
Мерси Simple Smile

Биби ти защо смяташ, че не ти отиват триъгълниците? Не знам как изглеждаш, но мисля че няма тяло на което да не отиват.

Аз само такива си взимам откакто прочетох, че били подходящи за жени с малък бюст Wink а и така се събира максимално тен. С другите типове горнища остава голяма разлика и се вижда грозно при по-големи деколтета.

# 176
  • София
  • Мнения: 9 475
Аз само такива си взимам откакто прочетох, че били подходящи за жени с малък бюст Wink
И аз го бях чела това някъде и аз само такива модели бански избирам. Mr. Green Party
А и като гледам-винаги този модел най- ми допада, как седи на повечето жени. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт