Секси дрешки

  • 11 615
  • 176
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 786

От сайта на Флирт поръчахте ли си нещо? Има готини нещица  Embarassed!
Аз си поръчах ама още не са ми донесли нищо, даже не са ми се обадили, само мейл получих. В петък сутринта заминавам на море, дано до тогава да ми донесът банските Confused

# 91
  • Мнения: 4 371
А какво ще кажете за това? Аз на него съм му хвърлила око Simple Smile

# 92
  • Мнения: 3 576
Аз от Делфина си поръчах бански, от намаленията.
 Донесоха ми го на следващия ден, пасна ми точно като размер, стои много готино и като цяло съм доволна.

Пак бих си поръчала от там.

# 93
  • София
  • Мнения: 786
Аз от Делфина си поръчах бански, от намаленията.
 Донесоха ми го на следващия ден, пасна ми точно като размер, стои много готино и като цяло съм доволна.

Пак бих си поръчала от там.
И на мен ми дойде вчера от Делфина банския, само едно мога да кажа, супер е!!!! По-готин е от този който си купих за 40 лева и сега ме е яд, че не го знаех този сайт преди 3 седмици #Cussing out
Като се върна от морето ще си поръчам още бански от там!

# 94
  • Мнения: 6 155
А снимчици няма ли да дадете   Wink
Или поне моделчетата  Rolling Eyes

# 95
  • София
  • Мнения: 786


Това си взех аз Sunglasses
Струва 10. 75 и седи супер Simple Smile

# 96
  • Мнения: 6 155
Само долнище ли е? А бикини или прашки? Много ли е ниско?
Разпитвам аз щото си харесах бански от сайта, но не знам на живо как е  Rolling Eyes Blush

# 97
  • Мнения: 7 186
А какво ще кажете за това? Аз на него съм му хвърлила око Simple Smile
Oha!
Само да родя и запрятам и аз ръкави да поръчвам! smile3508

# 98
  • София
  • Мнения: 786
Само долнище ли е? А бикини или прашки? Много ли е ниско?
Разпитвам аз щото си харесах бански от сайта, но не знам на живо как е  Rolling Eyes Blush
Само долнище си взех, аз горнище не употрбявам (намя на какво да си го сложа). Ами за плитичко, плитичко е, но аз много харесва плитки бикини. Абе седи готино, за качество  ще докладвам след морето  Sunglasses

# 99
  • Мнения: 6 155
Само долнище ли е? А бикини или прашки? Много ли е ниско?
Разпитвам аз щото си харесах бански от сайта, но не знам на живо как е  Rolling Eyes Blush
Само долнище си взех, аз горнище не употрбявам (намя на какво да си го сложа). Ами за плитичко, плитичко е, но аз много харесва плитки бикини. Абе седи готино, за качество  ще докладвам след морето  Sunglasses

10Х   bouquet С кеф да си ги ползваш  Peace

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Само долнище ли е? А бикини или прашки? Много ли е ниско?
Разпитвам аз щото си харесах бански от сайта, но не знам на живо как е  Rolling Eyes Blush
Биби, банските на Делфина са от много яка материя, стоят едно такова като кадифе, много са меки и прилепват по тялото, няма да сбъркаш ако си купиш  Wink
Аз имам от миналогодишната партида и съм много доволна и тази година мисля да си го ползвам, ако искаш "жива" снимка ще ти пратя на лични Laughing

# 101
  • Мнения: 6 155
Само долнище ли е? А бикини или прашки? Много ли е ниско?
Разпитвам аз щото си харесах бански от сайта, но не знам на живо как е  Rolling Eyes Blush
Биби, банските на Делфина са от много яка материя, стоят едно такова като кадифе, много са меки и прилепват по тялото, няма да сбъркаш ако си купиш  Wink
Аз имам от миналогодишната партида и съм много доволна и тази година мисля да си го ползвам, ако искаш "жива" снимка ще ти пратя на лични Laughing

Искам, искам   #Milti
Притесняваме да не са прекалено плитки и да ми цъфне секциото на показ  Tired

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 3 566

Искам, искам   #Milti
Притесняваме да не са прекалено плитки и да ми цъфне секциото на показ  Tired
Ти пък, ми ще си сложиш едни тиранти  Wink
Пратих ти снимката.

# 103
  • София
  • Мнения: 786
Валерия, знаеш ли дали имат магазин и къде се намира, че искам и горнище да си взема ама искам да меря, че е малко сложно с тия мойте форми  Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 4 371
Oha!
Само да родя и запрятам и аз ръкави да поръчвам! smile3508

В крайна сметка се спрях на това.
Като дойде ще кажа как е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт