На училище или в ДГ, все с тетрадки ний ще сме - родени 2002

  • 15 975
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 966
Галчоо Добре дошли! Кога е роден Захари?

chiges, ти направо ме отчая. И благодаря на bellezza за предложението, ще пробвам.

# 286
  • Мнения: 639
Да кажа и аз: 1. За спането - аз съм била дете, дето не е спяло, сега продължавам да съм така - наспивам се бързо, издържам на безсъние. Има и добри страни - например, като бяха малки децата, никога не съм страдала, че не ме оставят да се наспя Mr. Green Сега синът ми е такъв - през ваканцията до 23-24 часа не си ляга Rolling Eyes 2. За ноктите - дъщеря ми си ги гризеше, купихме горчив лак, ама не помогна - свикна му с вкуса явно. СПря да ги гризе, като разбра, че няма да може да има хубав маникюр като порасне Mr. Green Ама този стимул за момче не върви Wink, така че не знам какво да кажа... Синът ми пък още си смуче палеца Sad Така заспива... Говорим, че ще се развалят зъбките, уж разбира, ама като си легне, палчето само си намира път към устата...

# 287
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
lina6.3  Hug
Захари е роден на 20.06 в София.Заспива много късно всяка вечер /23-24 ч./ и не спи на обяд.Сега учи в 116 ДГ в Красна поляна,а живеем в Орландовци,та сутрин си дреме в колата до градината.Преди време обсъждахте с кое издателство работят в градината.Те работят с Изкуства.Но аз съм купила и Моливко 3 книжки за домашно.При психоложката преди две години работеха много с Моливко.
А за гризането на нокти незнам как може да се справите.Моя мъж също от време на време си гризе кожичките.А е доста пораснал. Mr. Green
Захари имаше навик това лято да си напъхва слипа в дупето когато е притеснен нещо.Правих изследване за глисти,говорихме...не помага.Но от 2 м. не го прави.Сякаш сам си го отвикна.Дано и при вас си отмине навика с времето. Peace

# 288
  • Варна
  • Мнения: 966
Момичета, май е време за нова темичка. 

Давайте предложения за заглавие на новата темичка.

# 289
  • Мнения: 147
"В предучилищната ни е интересно,но пьк не е много лесно"- родени 2002г. Grinning

# 290
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
"В предучилищната ни е интересно,но пьк не е много лесно"- родени 2002г. Grinning

С две ръце - ЗА!  Peace

# 291
  • Мнения: 1 425
Уфффф моето момче от снощи повръща и днес не го пуснах на у-ще. SadСигорно е онзи гаден вирус,че и в групата им имат много болни...Гадна работа тез болести..... #2gunfireДано леко го изкара,но хич не беше доволен че остава в къщи. Crossing Arms

# 292
  • Мнения: 370
здравейте Hug
berina,права си има някакъв вирус с  Sickповръщане.Ния също от сряда вечер е така.повърна веднъж,после и корема я заболя.сега си е в къщи.но пък като-чели не го кара тежко,защото нищо й няма.а и вчера си беше и на тренировки по таекуандо.лекарката ни каза ,че има вирус и ,че може и разтройство да има,но до момента всичко е ок.днес имат откриване в градината на новата сграда и ния се цупи Crossing Arms,че няма да е там. fiuuuuuu
за новата тема идеята ми за заглавието е-букви,цифри нежат се една подир една,няма вече време за игра-родени 2002

# 293
  • Мнения: 147
букви,цифри нежат се една подир една,няма вече време за игра-родени 2002

харесва ми.

# 294
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
berina И моя син е тъка.Но аз си мислех,че е от храна нещо.Повърнал е само веднъж вчера на градината.Иначе е с разтроен корем.Снощи му дадох Смекта и до момента още не е бил в тоалетната.Изглежда наистина минава бързо.Но и аз реших,че днес ще го оставя вкъщи да го наглеждам.
Интересното е,че нито сестрата в детската го е видяла,нито г-жата ни каза нещо.А и там е ходил до тоалетната и е казал,че го боли корем. NaughtyА иначе учат,учат....Гледат Том и Джери само и крещят по цял ден.Вчера бях бесна и скоро ще се разходя да ги набъсам там госпожите. #2gunfire
Заглавията и двете са много хубави. Peace

# 295
  • Мнения: 82
Здравейте мами,
Маги преди няколко дни го изкара този прословут вирус. Цяла сутрин се оплакваше че я боли корем и след обед (две бисквитки и чай) повърна много. Милото така го беше прерязало коремчето, че се беше свлекло на пода. След това край, мина и корема, не е повръщала повече, само беше леко разхлабена. Други майки в градината споделиха, че при техните деца е протекло по същия начин. Явно е така - бързо минава, но на мен ми направи впечатление, че Маги много я болеше корем. Дано дечицата да се възстановят бързо.
"В предучилищната ни е интересно,но пьк не е много лесно"- родени 2002г. Grinning
много е готино. И другото е сладко (само да поправим "нИжат" да не ни споменават в една друга тема. Wink

# 296
  • Мнения: 370
sorry,грешката е моя-нижат-а не нежат. Embarassed
пожелавам бързо оздравяване на всички дечица. Hug

# 297
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
И двете заглавия са супер, но първото май ми  допада повече! Peace
Галчоо , добре дошли със Захари в нашето голямо семейство! Hug Hug

# 298
  • Мнения: 549
Берина,бързо оздравяване Ви желая.Пиши как сте!
И на мен ми харесва повече първото заглавие.
Желая на всички Ви лека вечер.А на болните бързо оздравяване.

# 299
  • Мнения: 1 159
За последно в старата темичка!Първото заглавие е много сполучливо!
Макси е има голям мерак да пише разни ченгелчета,или елементи от букви.Всяка вечер му написвам един елемент,и той продължава реда до край.Днес много се смяхме на двойките,които написа,УЖАСНИ бяха!!!Като червеи!
32 деца са в предучилищната група,учителките нямат време за индивидуално обучение на изоставащите деца,но ни обещаха да казват на родителите,ако има нужда от помощ и вкъщи.
Аа,забравих,добре дошли на новите наборчета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт