Как да се чувствам с мъж-студент?

  • 5 423
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
Лошото е друго, а именно, когато някой дава мнението си не за да помогне на друг, а просто за да си чеше езика!

Чакай сега да се разберем, ти каква по-точно помощ очакваш от нас? Да ти кажем как да се чувстваш, щото не знаеш или да вардим мъжа ти да не кръшне? М?

# 46
  • Мнения: 1 289
въпросът ми не беше насочен конкретно към  - "Трябва ли да се притеснявам от разюздени, губещи си времето 18 годишни студентки?"

Права си, че повечето са такива - доста хора следват формално, разюздани има колкото щеш и то не само на по 18 - тогава още проучват терена Laughing
Не си права да се притесняваш, защото разюздани има навсякъде, само дето там са в по-голяма концентрация Mr. Green

А това как да се чувстваш не само, че ние не можем да ти кажем, ами и ти самата не можеш да си го наложиш, защото или се чувстваш или не се чувстваш - то си е физиологиен процес.

# 47
  • Мнения: 84
Ако можеш, варди го. Но, като се има предвид, че това няма как да стане може да отговориш на въпроса, зададен в темата и мисля, че ясно е написан! newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 62 595
Няма какво да се сърдиш на хората, авторке! На тъп въпрос получаваш тъпи отговори. Ако ти не си познаваш мъжа или си ревнива или имаш някакви други причини да не ти е много кеф, то си е твоя работа. Какво очакваш да ти кажем?

# 49
  • Мнения: 1 796
Aко му се на кръшка на човека и да не ходи на очни няма спасение, така че живей си живота и не си вкарвай филми в главата Peace

# 50
  • Мнения: 84
Вече съжалявам, че пуснах тема! А ти може да си потърсиш отдушник на гнева. Пробвай с малко повечко секс. Било с изневяра или не.  Peace

# 51
  • Мнения: 84
Предлагам темата да се заключи!

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, може би не е трябвало да пускаш такавава тема. Изневерите се въртят в главата ти по подразбиране. Като не знаеш как да се чувстваш се опитай да му забраниш да ходи на занятия, удари му катинара вкъщи и толкова.

# 53
  • Мнения: 247
Два пъти бях студентка и отлично знам кое как става. Осемнадесетгодишните не са опасни въобще. По-възрастните са изтребители. Нацелят ли те край. Свършено е с верността на благоверния.
Към авторката - научи се да уважаваш човека до себе си - не ти е притежание. То ако беше така нямаше да има разводи.
 Ревнива жена -малееееееееее!Почне ли сърбеж по главата - значи започват да никнат рогата!

# 54
  • Мнения: 1 289
biorg, а мъжа ти хубавец ли е?

# 55
  • Мнения: 197
Чувствай се като студентка Wink

# 56
  • Мнения: 756
Абе чак 40 и 50 много малко,но общо взето към 30 годишни.Идеалки. Mr. Green Не се притеснявай,нямаш причина.
а кажи ти ти затова ли мина от редовно към задочно , че и толкова компетентно разказваш за нещата Simple Smile Simple Smile newsm78

# 57
  • Мнения: 674
Ако човек иска да си търси поводи за притеснения, това е един добър повод.   Mr. Green
Много си права ....
Има за какво да се притесняваш сегашните момичета са едни - мале мале без задръжки!!! Sad Sad

# 58
  • Мнения: 2 388

Има за какво да се притесняваш сегашните момичета са едни - мале мале без задръжки!!! Sad Sad

Хахахха. Laughing Тая тема ще ме умори.
Момичета от колко до колко години се водят?

# 59
  • Мнения: 7 947
Ти верно ли питаш? Цял живот ли ще го спираш от местата, където имало момичета  Shocked Друг е въпроса, ако си познаваш стоката и имаш повод за съмнение, ама пък ако е така - защо си го взела твоя...

Има и друг вариант - НЕ , НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ, ЩОТО НАЛИ Е В ДРУГ ГРАД И ДОРИ ДА СТАНЕ НЕЩО - НЯМА КАК ДА РАЗБЕРЕШ  Joy

Общи условия

Активация на акаунт