Кога се роди, кога порасна АВГУСТинчето прекрасно!

  • 9 796
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 759
Райън от ваксина ли от друго ли не спира да реве вече час ooooh!

# 16
  • Мнения: 243
Аз съм давала на Яни супи със застройка, но да яде така само белтък не съм  Naughty
Димяни стискам палци за четвъртък. Стис  Mr. Green Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 380
Дивена, стана ли ясно какво ще имате братче или сестричка?  Hug
Eй любопитството е голяма работа......и аз това щях да питам обаче.....

# 18
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Аз давам и цяло яйце, и супи със застройки с цяло яйце и разни неща с цели яйца откакто Сашко стана на година. Белтъкът на вареното яйце обаче пасирам, защото иначе не ще да го гълта.
Сашун и той все залепен за мен. Особено откакто се върнахме в София. Само ме дебне, до едно WC човек не може да отиде.  ooooh! И все напира навън да излиза - ужас някакъв. Стане ли 10 часа и започва да ме дърха към входната врата. То, нали свикна на село да е от 8 сутринта до 8 вечерта на открито, сега докато се адаптира ще имаме проблеми. Thinking Иначе Саши ляга вечер към 20.30, в редки изключения по-късно, и става към 7.30-8.00. Спи следобед по 2, че и по 3 часа без проблем.
Ей, много полезно инфо за постваксиналната реакция. И ние днес се оваксинихме, ама в суматохата забравих да питам за какво да следя и колко време. А преди 4 години с Теди сме я минали вече. Но кой да помни. Crazy   

# 19
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти.
Ох и Йована е като лепка за мен. Абе на вас ревът ли ви децата като съдрани пред вратата на банята като влезете вътре? Моето се съдира и хич не и пука, че и баща и е в стаята, иска само мен и това е. А немога вече да я взимам с мен в банята, защото бърка навсякъде. Най- обича в тоалетната чиния да бърка и да си ближе ръката. Веднъж го направи и полудях  Shocked

Отбиването върви напред. Вече заспива без да суче, през деня не ме търси, но все още я кърмя през нощта по един или два пъти.

Почти нямам кърма вече и почнах да приличам на дъска. Къде ми изчезнаха бомбите- незнам  Rolling Eyes Laughing Embarassed

Нашата ваксинация предстои в сряда и се чудя дали да я водя после на градина, че е сутринта  Thinking

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 374
Здравейте. Добрах се най-сетне до компа. Благодаря ви за пожеланията към ученичката ни! Мариета, честит първолак и на теб  Hug Времето естествено скапа цялата подготовка на училището, забиха ни по стаите и малко се загуби важността на децата. Ето все пак линк към албума. Малко, но от сърце, дет'се вика  Mr. Green Емма се държа доста прилично  bowuu

# 21
  • София
  • Мнения: 5 759
Започвам и аз тогава да поръчвам ядене с застройки!  Peace

Гита,ученичката е много сладка! Heart Eyes Peace
Успех и желая от сърце!  Praynig Hug

Дивена   bouquet Hug

# 22
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Ооо, Гита, ами тя ученичката много примерна още от първия учебен час.  Grinning Шестици и радости да ви носи оттук-нататък.   bouquet
Бобче, и Сашко е същата стока. Може всички други да са в стаята, ходи по мен като лепка и реве с пълно гърло. Че и един силен глас има... А, недай си Боже да се пробвам да свърша нещо в стая, в която не е и той. Вчера се наложи да остана няколко часа с двамата сама и едва успях на Теди да направя закуска. А определено не беше такъв човек и то съвсем доскоро. Явно с възрастта се променят. Сега май е периода на привързаността. А аз на 1 ноември се връщам на работа. Ако не мине дотогава, ще има зор. Добре поне, че нямам работно време и мога да ходя когато и за колкото си искам.  ooooh!

# 23
  • Мнения: 525
Ей, не се занасяйте. Laughing

И  с тая Т сега ми вкарахте филми. На мен ми казаха - каква Т, няма да има проблеми. И аз следих само на следващия ден.
Хм. Остана само и тя да ми се разболее и съвсем да се вкисна. Crazy

Тони, радвам се, че сте изкарали весело.
Супи давам.
На Ози стандартното меню си е ок.

Лепка и ние си имаме.
Освен това лепката тропа с двата крака като нещо не й харесва....От сега... Joy

И, всички снимки ми харесват. Heart Eyes
Танти е адски сладка.

Btw, тези първолаци не изглеждат ли малко големички в сравнение с нас едно  време..или черно белите снимки лъжат. Wink

# 24
  • Мнения: 116
Здравейте. Добрах се най-сетне до компа. Благодаря ви за пожеланията към ученичката ни! Мариета, честит първолак и на теб  Hug Времето естествено скапа цялата подготовка на училището, забиха ни по стаите и малко се загуби важността на децата. Ето все пак линк към албума. Малко, но от сърце, дет'се вика  Mr. Green Емма се държа доста прилично  bowuu
ей Гита, Танти расте с дни бе ...  newsm78 ... вече е голяма госпожица  Hug А госпожата наш'та ли е?

# 25
  • Мнения: 1 554
опа,и аз тук да се на местя Hug

страхотни снимки Grinning

# 26
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РАЧЕТА, ЛЪВЧЕТА И ДЕВИ! Да са живи, здрави, весели и щури августовските сладури!
Съжалявам, че чак сега честитя, но ни сполетяха куп нещастия този месец и не можах да се включа! Цвети имаще късмета да хване проклетия летен вирус и се подриска  Toilet, накрая влязохме в болница  doctor, сега още е на диета  Misc Baby Bottle лечебна Хумана, та така се наложи екстремно да се приберем в Бургас, а преди това една седмица имахме други ужасии.
А в събота, мъжа ми се удари и скъса сухожилие и той в болница, оперираха го и сега ще е в гипс 3 седмици  newsm27.
В момента вкъщи съм с едно куцо и едно спънато/Цвети има доста чести срещи с пода, но нали така се прохожда/.  smile3532
А да забравих, за капак Цвети глътна едно дървено топче, Лулу съчувствам ти, за щастие след щателно претърсване на памперса на следващия ден с клечка за зъби, го открих.
Вече не знам, какво да правя  bishop, единственото ми успокоение, че поне се вталих, сега хапвам, защото нервите ми изиграха лоша шега с гардероба.
Честити първокласници на Гита и Мариета!
Целувки и прегръдки от нас с Цвети! Едва ли ще наваксам пропуснатото, но вече съм на линия, така че ще ви подосаждаме  newsm51!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 759
Аз не я мерих .....не е бил топъл но дано не се стига до мерене Praynig

Боянче,супер беше ама глава ме болиии.......  ooooh!поотпуснах се малко повече с нещата ии...... Wink здраве да е и радост да има Sunglasses
Ние сме много проклети от 2 месеца насам..... тръшка се яко ако не получи това което иска и тропа и той с крак Twisted EvilДнес искаше шоколадов бонбон койот не получи и орева света  Twisted Evil е няма да е неговото ако ще чуда да е  Naughty
Само ходи по мен и както е писала Лулу.... в толалетната не мога да отида ooooh!

Днес и утре до 16,00 няма да има никаква водя,че на другия вход сменят тръби и съм бясна  #2gunfireе са се сетиха когато  е по хладно  Twisted Evil  

# 28
  • Мнения: 564
Мриета, Гита, първокласниците са прекрасни  Heart Eyes

# 29
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Елис,  Hug Дано не ви се случват вече подобни случки, всичко лошо да остане зад гърба ви. И бързо оправяне на мъж ти, че хич не е шега работа с гипс 3 седмици. А Цвети бързо ще свикне със срещите с пода и ще се научи да ги пропуска, така че това поне не го мисли много.
Димяни, е, не може хем кеф, хем без главотръс.  Mr. Green А това с ремонтите си е гадно. На нас комшията отгоре преди ден реши да си сменя дограмата в 3 следобед и то точно над стаята, където спи Сашко. Естествено Сашо се събуди и орева всичко. Събуди и Теди. И двамата едни такива зли и недоспали, абе лоша работа. А пък колко пъти разни хора в блока са си спирали водата, за да си сменят нещо си в най-неудобните часове и често без дори да сложат и една бележка.  Twisted Evil Така че те разбирам. Ей, затова си е най-гот да живееш във фамилна къща. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт