Кога се роди, кога порасна АВГУСТинчето прекрасно!

  • 9 784
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
добро утро!
Баткото в момента кара първия си час...голям мерак, голямо нещо, докато го бутна и скочи да си мие зъбите.
За вафлата се разбрахме, че няма да се яде в час  Mr. Green.
Гита, честита радост и на теб  bouquet! Много са сладки принцесите Heart Eyes. При нас поне не валя и тържеството беше в двора. Снимките ни са в старата тема - който иска - да гледа, че заключвам.
Елис, всичко лошо да минава вече Peace!
Тиги, дано операцията ви се размине Praynig! Нацелувай Яворчето от нас Heart Eyes!

# 46
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
Хайде на кафенцето. Всекиму според вкуса.  Grinning И слънчев ден на всички пожелавам. (Брях вече заговорих като Йода с обърнат словоред Mr. Green)


Дивена, пожелавам ви на ФМ да видите това, което ви се иска най-много.  Hug
Аз вечеря на Саши давам около 19 часа - супа или нещо готвено с хлебче. После преди лягане изпива 210 мл АМ. Или колко пожелае. Тоест не го насилвам непременно да изпие цялото количество - колкото иска, толкова. А кисело мляко давам здраво, но през деня. Обаче като бяхме на село купувахме от една жена с три крави мляко и си правехме домашно. А това е друго. Не съм сигурна, че бих давала от готовите - като знам, че ги правят със сухо мляко от чернобилското... Rolling Eyes Само в краен случай и то на марки, за които знам, че имат повече живи бактерии. Не и Данон! Naughty Мисля си да ходя до близките села около Панчарево, че там е чист района, да купувам домашно мляко, ама ще видим. newsm78 Иначе сухи супи категорично не!  Naughty Имат много подобрители и овкусители, които не са най-добрият вариант за малки деца. Аз и на Теди не давам такива неща, пък какво остава за Саши.
Тиги, още веднъж  Hug Дано ви се размине и операцията от хернията, и рязането на пишето. Praynig

# 47
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
ох,тиги и ние сме за операция уж.тази седмица пак ще го водя,а з а пишлето...никаква не я вършим,мони не дава да го пипна.
мами,кажете има ли някое друго дете,което с ебудо по 10-15 пъти нощем ,мрънка,гушкаме с е,люшкаме се.от това недоспиване все ми е лошо,при4ернява ми,с главоболие съм.
тук май есента дойде,едно такова мра4но,ветровито....има ли надежди да се оправи това време?
днес ми се обадиха от работа за едни пари4ки от шефа бонус,как ще ми дойдат добре Heart Eyesголям кеф.ве4е ги наместих.
отивам да гледам снимки докато юнака спи по никое време.
само да отбележа ве4е сме сами  в големия апартамент.

# 48
  • Мнения: 1 554
Добро утро

Лулу,тенкс за кафето пийвам си го вече Hug

Тиги,можеш ли да снимаш пъпчето на Яворчо и да ми я пуснеш,да сравня с нашето пъпче ,че и аз имам някакви наблюдения Hug

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 09:28 от Морска

# 49
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Благодаря на всички за милите думи!

Здравейте. Добрах се най-сетне до компа. Благодаря ви за пожеланията към ученичката ни! Мариета, честит първолак и на теб  Hug Времето естествено скапа цялата подготовка на училището, забиха ни по стаите и малко се загуби важността на децата. Ето все пак линк към албума. Малко, но от сърце, дет'се вика  Mr. Green Емма се държа доста прилично  bowuu
ей Гита, Танти расте с дни бе ...  newsm78 ... вече е голяма госпожица  Hug А госпожата наш'та ли е?



Не е тази, която бях писала в молбата, но сегашната е май по-добра. Миналата година са я пенсионирали и сега замества титулярката ни, която ще е в дълъг болничен. Заместничката ни е от тези, които са родени за тази професия. Миналата година на пенсионирането й всички деца са плакали  Heart Eyes . Само Тантура да свикне, че днес стана със сълзи на очите и не искаше да ходи. Хубавото е, че е в един клас с повечето деца от градината.

# 50
  • Мнения: 467
Ето ме и мен, закъснях днес, но вчера бях първа в темата  Grinning

И при нас е студ на кутийки, сутрин се обличаме като мечочи, а на обед напича едно слънце и пот тече от нас, шантава работа ! Тончо все така се сополяви, но усложнения няма, явно е здравеняк като майка си  Flutter
Сладкишче, у дома все още няма проява на подобни капризи. Само като му взема играчката с която се занимава почервенява от рев, докато си намери нещо друго. От скоро, откакто започна що годе да се привлича по пода, попипва тук-там и все където не трябва. И аз все следя и викам "не", а то пак си настоява (да бърка в контакта наример) и аз пак "не", така мога сто пъти да повторя и той всеки път става червен и реве  ooooh!Ще се научи детето...
Гита, много ти е красива момата, да и върви в училище и само шестичи да ти носи.
Elissee, разсмя ме с чувството си за хумор. В такива трудни моменти само то помага. Дано се оправи бързо и малката и големият, за да се успокоиш, че сега не ти е леко.
Хайде, стига, че загорях пред компютъра. Днес мъж ми ми прави палачинки, голям кеф, а аз вижте къде съм  Blush

# 51
  • Мнения: 1 258
Добро утро!

Лулу мерси за кафето   Peace Имах нужда. Blush

Гита,страхотно заглавие  bouquet

мами,кажете има ли някое друго дете,което с ебудо по 10-15 пъти нощем ,мрънка,гушкаме с е,люшкаме се.от това недоспиване все ми е лошо,при4ернява ми,с главоболие съм.


Пиши ме и мен в отбора на недоспалите мами!Мислех си че след годинката всичко ще отмине(нощното будене,ядене  и пиенето на вода по 60пъти на нощ ooooh!)но уви! Naughtyвсичко продължава все едно е бебе на 6месеца.В чудо съм се видяла с това дете.А майка ми кава :
-Ако си беше изградила режим когато беше бременна в момента детето щеше да спи и нямаше да мрънка!Ако си беше лягала в 21ч. и беше ставала в 8ч.сега нямаше да е така.И с тия изказвания направо ме вбесява #Cussing out!Незнам до колко е вярно това нещо но като ми го каже и ми иде д я #2gunfire

# 52
  • Мнения: 229
Здравейте момичета!!! Драго ми е пак при вас!!!
Радвам се, че всички сте толкова порастнали  Hug
Пък ние не вървим  Sad..........................ние летим   Mr. Green
Вкъщи си се оправя сам - минава прагове, взема завои, но навън  ooooh! ако не му сложа каиша или ще си обели носа, или ще си сцепи веждата  ooooh!
За яденето - той си хапва всичко - включително и шоколад - не му се отразява зле, в смисъл, че не се обрива, нито пък се превъзбужда  Peace

Бейби ти къде се подвизаваш в момента. Ако си в Русе хайде да се видим  Wink

# 53
  • Earth
  • Мнения: 1 952

Аз па неам нито един букет, а па съм се оженИла  Mr. Green Е на т'ва ако не му кажем "баси случайноста!!!"  Joy Joy Joy


И аз така се ожених ..без да съм хванала нито един букет в живота си hahaha

От казаното до тук, опровергаваме историята за букета...то излиза, че АКО НЕ СИ ХВАНАЛ букет - тогава се жениш...  Joy hahaha

# 54
  • Мнения: 525
Само ми е до букети.Simple Smile
Ей сега бях пред блока Иви да походи , но не носех каишите.
Така падна, че има цицина отстрани на главата и червени точици.
А как се притесних ... ooooh!

# 55
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Опа, как сте.
Гледам притеснени ами има, бързо да минават притесненията и никакви интервенции за бебоците.
А на всички обелени нослета, цицини и сцепени вежди много целувки да се оправят бързо.

Преди малко си заведох терминатора на градина, но този път не го взе при сърце и голям рев му дръпна. Така и я ставих ревяща и врещяща и сърцето ми се къса и сега ми е само в главата дали се е успокоила и дали се забавлява  Confused
Добре поне, ч пожела да хапне преди да тръгнем, че вчера пак нищо не беше яла целия ден иси я прибрах освирепяла от глад  Rolling Eyes Дано и дойде мерака с времето покрай другите деца. Иначе нощта беше кошмарна, нито тя, нито аз се наспахме. На всеки час се събуждаше и врещеше. Зъби ли са, какво е, луднах направо  Crazy

Та, сега така ме е налигнала една дрямка, отивам да ударя една глава, ама чакам да си изсмуча хапчето за гърло, че сутринта получих армаган- подута и зачервена сливица  Tired

До после   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 380
фетица аватара ти е жесток..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Елисе нали вече всички сте добре.....много неприятни случки..... Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 5 741
Marianamama,ние също от няколко дни пак започнахме да се борим цяла нощ и е голяма мъка ooooh!Зъби ли са не знам.......
Сутринта стан дори много рано за него в 08,00 и сега с хиляди мъки заспа Rolling Eyes

Боянче,аз за това само на каишка или за ръка,че на вън е спънат мани....  ooooh!
Бързо да минава цицинката! Praynig Hug

За пишката ние бяхме стигнали до някъде ноо...... пак се позатвори малко и не дава да се пипне дори едвам го измивам Confused


ГАЛКА - МАЛКА  Hug


# 58
  • София
  • Мнения: 302
Здравейте! Не мога да седна на компа, откакто го преместих в др стая. Изчетох всичко де Simple Smile
Димяни, от 3-4 месеца имам главоболие, но от време на време.. стигала съм да ставам по среднощ и да ме боли зверски и да ми се вие свят. Получих и някаква хрема от климатика де ама то друго Simple Smile.. Правих един куп изследвани и нищо здрава съм... но просто имам главоболие Sad
Елис, много гадно при вас, дано всичко се оправите..
Билян е страшен, каиши не е ползвал, сложих му ги само за снимка..върви след мен и в тоалетната си идва, няма проблеми...ни прагове, ни дявол го спира него.. качва се на дивана , леглото секцията, слиза сам... По улиците тича сам, та аз след него.. не иска да ме държи за ръка, все ме бута... Мама не ми казва, а като поиска нещо идва и ме избутва най нагло..Вечер си ляга в 22ч и става е 9, напоследък е неспокоен и се върти...чак в нашето легло идва да спи..
Шоколад яде, като разпран..още на 10-11месеца му дадох бял да опита... Сега като закъсам някой път ми давам вафла или кроасан да яде.. И на седмицата 1 път му се пада Милкинис Simple Smile Супата избягвам да я давам с цяло яйце застройка, но и това е ставало... Та и пържена филийка яде един път... НЕ той ако види някой да яде нещо, докато не му се даде на него, не мирясва.. Ох стана дълго, хайде за сега Simple Smile

# 59
  • Мнения: 467
Ей Бобченка, как те разбирам. Ми то си е малко детенцето, как няма да ти се къса сърцето ?! АЗ мислех да пусна Антон на почасово гледане, колкото да отида на пазар или да се помотая някъде, но още размислям, та той си е бебе и дсега не се е откъсвал от мен  Rolling Eyes

За букетите и сватбите, да ви кажа и аз не съм ловила такова нещо  LaughingИ по-зле (или по-добре, както щете) първата сватба на която присъствах беше моята  Crazy Значи туй правило с букета започна да има много изключения...

За вечерното хранене - 300 мл мляко за растеж ( от това което се дава от 10 месеца до 3 години) и 2 лъжици каша в него. Кисело мляко давам на обед за десерт, но плодово, нещо като Данониното.

Туй е. Отивам да доведа Виктор от училище, засега ходи само сутрин.
чао

Общи условия

Активация на акаунт