Кога се роди, кога порасна АВГУСТинчето прекрасно!

  • 9 795
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 759
Вечерното ни хранене и сутрешното до ден днешен са ни АМ!
Друго не иска,а педи каза,че е добре да си пие по 600 мл АМ на ден! Peace
Имаме 5 хранения общо Simple Smile като давам и плодове между храненията Crazy Party

Нелинце,аз и главоболие и свят ми се вие... корем ме боли ужассс....  ooooh!

# 61
  • Мнения: 3 388
Здравейте мами и бебоци  Grinning
Ние сме си вече в Италия. Надявам се всички да сте добре и да удържате на темпото на бебоците  Mr. Green
Поздрави и целувки на всички   bouquet

# 62
  • Мнения: 243
Нелинце,аз и главоболие и свят ми се вие... корем ме боли ужассс....  ooooh!

Баща ми вчера се оплакваше точно от това - да не е някакъв нов вирус  newsm78 И ма мен преди 4-5 дена ми беше така  Rolling Eyes

Гита Танти е прекрасна  Heart Eyes Пожелавам й много шестици и всичко да и се отдава отръки  Peace

Тиги силно вярвам, че Яворчето е добре и няма да се наложи операция  Praynig Да го нагушкаш красавеца Hug Heart Eyes

За ходенето като го държа за двете ръце направо лети  Crazy Ако пусна едната веднага набива спирачки  Shocked С каишки не ще да ходи  Naughty търси ръцете на мама  Blush

Елис май множко ти е дошло  Rolling Eyes Дано бързо да влезете в час и всичко да е ОК  Hug

Бобче може пък Йована да преживява изминалия ден и затова да е толкова неспокойна нощем  newsm78 Много ме кефи как й викаш  hahaha "терминатор"   Mr. Green

Сонита  Hug

Галка в Русе сме до към края на месеца  Peace

# 63
  • Мнения: 222
Здравейте!

Леле, колко много сте изписали само за 24 часа!

Елисее-неприятни истории! Но не забравяй, че след всичко лошо, идва само хубаво!
Тиги-защо не опитате с лепенки? Тези хернии са доста неприятна история, но пак е въпрос на гледна точка и възприемане!
Гита-честита първокласничка! Снимките са страхотни!
Галка малка-хайде, добре появила се!
Бобченка-оф, миличката Йована! Тези раздяли с малките слънца са доста неприятна история!

За сватбени букети-аз също не съм хващала, но съм омъжена!

На Перси правихме на 31 август прощъпулник, на 1 септемри си ходеше сам човека. До ден днешен каиши не съм ползвала. Навън ходи сам, разбира се мама е до него, защото може да падне. Перси е голям фен на големите разстояния, ходи сам, изобщо не иска и да чува за количка. С 300зора го слагаме в нея, стои в нея и после голяма борба да слиза и да ходи. ГОлемите му падания на брой 2 са от люлка до сега. Първият път се размина със сцепена горна устна, а втория-с изцяло почти премазана уста и брадичка. Оттогава на люлка се люлее, но очите ми са умножени по 2. Вкъщи изобщо не иска да пълзи, а по цял ден обикаля из стаите. Играе си сам мач с топката. Не съм предполагала, че толкова бързо ще се случат нещата с него. Той започна едва на пълзи след като навърши 10 месеца и проходи 2 месеца по-късно. Въпрос на индивидуалност.

За срещата-НИЩО! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 64
  • София
  • Мнения: 5 759
Цитат
За срещата-НИЩО! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aбсолютно! Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 467
Sonita, добре завърнала се. Надявам се че сте доволни от бългаската ваканция.
Пиванова, много ме окуражаваш. Дано и Антон се засили, че да му обуя българските буйки, иначе ще му станат малки (гледай само какъв ми е проблема  Wink)

# 66
  • Мнения: 564
Цитат
За срещата-НИЩО! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aбсолютно! Crossing Arms



 Tired Mr. Green

# 67
# 68
  • Мнения: 660
Добър Ви ден...
Гита ученичката е много готина,пу-пу,наистина много красиво дете е Танти и Ема е сипматяга...
Букети-Мукети хванах 1 път наполовина хахах(падна в двете ни с една моя приятелка,тя с едната ръка аз с другата,не го очаквахме хаха)И двете не сме сключили брак....
Айде дайте да се срещнем в неделя в Лейдито следобед след 15 часа(Дървеница) или Южния парк,какво мислите по въпроса....Стига сте несерозничили,2 месеца не може се наканите половината Outta Joint Twisted Evil
МарианаМама споко ни е от как сме се родили,това дете все с е буди през ноща,в най добрия случай по 1 път,редовно над 5 пъти и а зго разнасям докато се унесе или пък ако не иска се и равиквам и изнервям,не е хубаво така,но съм труп,помощ отникъде при мен SadВече съм като истерик направо и го и шляпвам,много лоша майка станах от преумора,чакам 6 октомври да го пращам при майка ми за 20 дни,да си почина и заредя с пложителна енергия,че съм ужасен парцал и то кисел... ooooh!
Toni et Toto   къде сте във Франция,а таткото французин ли е ,извини ме за люпобитството ама мъниците ти много ми приличат на французойчета заради това....   bouquet

# 69
  • Мнения: 467
Анаморф, любопитството е човешка черта, няма за какво да се  извиняваш Grinning И аз съм любопитка.
Ние сме в южна Франция, градът е Тулуза, розовият град, както го наричат французите или още градът на виолетките, защото тук се пправят прословутите лилави бонбонки  Crazy
таткото е французин, а децата са с двойно гражданство за момента.

А за безсънните нощи ти съчувствам, не е леко да не спиш и то от толкова време. Опитвала ли си да не го носиш когато се събуди ? При нас препоръчват детето, дори и даплаче, да не се изнася от леглото ; говори му се, пуска му се музичка, но после се оставя само. То в началото си поплаква, но така ще е няколко дена и постепено ще разбере че мама  няма да отстъпи и ще си запива самичко. надявам се че не ми се сърдиш за това, което ти казвам, просто това е личният ми опит  Blush

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 15:34 от Toni et Toto

# 70
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Тони ет Тото и аз такак правя както препоръчват при вас, когато Йована ми се събуди през нощта. Тя също много се буди и докато преди и беше нужно само да посуче и пак заспиваше, сега съм се заинатила да не и давам да суче, защото видях, че може да заспива и без цица.
Еее, казвам ви, няма такова дране. Снощи пак не издържах и пак и дадох, за да заспи. Като в омагъосан кръг съм Няма отказване от циците и това то.  Rolling Eyes

Хайде аз отивам да си прибера шушито макло по- рано днес, че още я мисля от суринта  Rolling Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 3 925
Здравейте Hug.
Ани има вече второ зъбче newsm44. В рамките на 3 дни две зъбчета Laughing.
Елис, много гадно Sad. Дано занапред всичко да е наред Praynig.
Тиги, стискам палци да не се наложи операция Praynig.
За ходенето, навън не смее да се пуска и я държим или за ръчички или й обуваме едни гащи за прохождане. Вкъщи ходи сама Peace.
За  сватбения букет, един път съм го хващала и един път съм се женила Mr. Green.
За привързаността, страшна работа е ooooh!. Може 5 човека да има в стаята, щом изляза започва да бие по вратата, да реве и да се тръшка ooooh!.
За срещата, аз съм пас. Втората половина на месеца ми е много натоварено и не мога да дойда Sad.

Приятен следобед на всички  bouquet.

# 72
  • Мнения: 361
Здравейте!!!

Ние не спахме цяла нощ-от 00 до 6:30 ч Shocked
Мислех, че са зъби, дадох Панадол-нищо, рееееееееев.После мислех, че е корем-дадох Еспумизан-нищо,рееееееев.Сутринта след половин час спане, ставаме-от носа и река от сополи CryГадост, не може да диша.
Излязохме на вън, спа 2 часа и изведнъж се събуди със зверски рев.Вдигам я, повърна и вряла,както си ревеше и получи нещо като тик -изпъна се и цялата трепереше.Бързо, бързо  при педи.Докато стигнем до там, все едно нищо не е било.
Премери и температурата-37,3(сега е 38), питах я гърч ли е това, тя каза, че е далеч от гърча, но аз така се изплаших Cry, най-вероятно се е попретоплила и я е втресло Sad
Прегледа я-освен цивките няма друго (дано и да няма), а избиват и 3 зъба -долни 2 вторични резци и горен кучешки.

Иначе ходи,играе, смее се, но и е трудно дишането ooooh! ooooh! ooooh!

Кажете ми сега ли да полудея или да го отложа Crazy

Тигичка, дано да не се налага операция Peace

Тони, какво стана с дофтора, кога беше newsm78Извинявай, ама.........забравила съм Confused

# 73
  • Мнения: 1 258

За ходенето, навън не смее да се пуска и я държим или за ръчички или й обуваме едни гащи за прохождане. Вкъщи ходи сама Peace.

За привързаността, страшна работа е ooooh!. Може 5 човека да има в стаята, щом изляза започва да бие по вратата, да реве и да се тръшка ooooh!.


 

И ние сме така!С разликата че аз и до тоалетната не мога да отида!започват се едни ревове все едно го дереш жив Tired
А относно разходките навън-Връзвам го с каишка.в къщи ходи много стабилно,но навън все едно нещо му става и започва да се препъва дори и на равно.даже преди няколко дена го пуснах сам и падна и си обели лакътчето. ooooh!

А сега да почерпя за рожденния ден на моето татенце
 newsm59 Wine Glass smile3510 cook cook beer3 beer2

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 17:49 от Мама терорист

# 74
  • Мнения: 467
Bob4enka навикът е голямо работа. Йована ще разбере че с кърменето се свършва, но тъй-като е по-голяма и инатът и упорството и ще са по-дълги. То с малко бебе, когато спрем нощното хранене  не става за един ден и без рев, та камо ли с едногодишно дете, което знае как да манипулира мама  Crazy Пожелавам ти успех и здрави нерви  Laughing
Адриана, странно ми се вижда това с гърча  newsm78 Ако наистина е такова, когато се изпъне детето наблюдавай му очичките, те се извръщат назад, като при припадък (не знам дали съм ясна). Дано все пак да не се случва повторно де. А, последният въпрос замен ли е, че не разбрах ?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт